Мами в Италия - тема 98

  • 16 139
  • 313
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 52
Мишолина аз живея на лагото(от страна на Бреша),в 15 и 14 страница е написано,какво трябва да посетиш.Пренаселено е от французи,немци,англи4ани,дат4ани и т,н,Температурите са като за август,горещо. LaughingНо около 14- 15 август можеш да видиш само 4ужденци,италианците се изнасят извън Италия. Mr. Green


Дюне ама те имат договор година за година.Ако не им се поднови не трябра ли да се изнесат?.Баси ужас са!,сега си сложих колата наро4но на местото дето те паркирват ,и ми изпратиха дъщеря си (която ходи на детска градина и говори италиански),да ми кажи ;4е баща и казал да съм си преместила колата ,4е това место било техно,а аз на 4ист сръбски и отговорих ;4е няма и 4е местото не е тяхно(нали се мразят косовари и сърби). Sick Sick на никои не е местото.Днес говорихме с комшииката дето я биха,та единят от братята е без пермесо ди соджорно,а по новия закон които даде аложжо на кландестино ,отива и тои зад решетките в слу4ая собственика на апартамента ,(тои ще му мисли как да ги изгони,сина му уж бил адвокат).та решихме пак да правим денун4а,обадихме се на собственика да го уведомим,а тои каза правете я.уфф в тоя линк не е конкретно нищо.

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 22:41 от jufka

# 241
  • Мнения: 948
 Laughing аз малко като слон в стъкларски магазин влязох, без четене назад. Вие сте една туристическа агенция! Та Рим, та Неапол, та Лаго ди Гарда, все в една тема.... Прочетох на jufka описанието; благодаря много, ако някой се сети още нещо -   bouquet

Лека седмица!

# 242
  • Мнения: 490
  Здравейте мами от Италия, аз се позачетох в първите ви теми, но до 98 тема трябва доста време  Peace. Разбрах, че има момичета и на юг и на север , но да попитам има ли някой около Милано, по-точно Бергамо, Мама италиана забелязах, че е в Бергамо, вероятно има и други, но аз по диагонал ги преглеждах темите   Embarassed
      Момичета, интересува ме дали има друго международно летище в района освен Милано Малпенса? Летяла съм само веднъж през Милано и то транзитно, но имам планове да пътувам до   Бергамо, и ми направи впечатление, че и там има летище. Знаете ли дали има полети от Бг до летището в Бергамо? Благодяря предварително!  bouquet

# 243
  • Мнения: 2 603
My air правеха полети София- Бергамо, преди година и нещо пътувах. Провери в сайта им, мисля, че все още правят такива полети.

http://www.myair.com/docs/cust/it/index.shtml

амм ...сега гледам, че няма май
пробвай с wizzair

http://book.wizzair.com/Default.asp?slid=clear&language=BG

# 244
  • Мнения: 490
Dèsi, много благодаря за бързия отговор!


Повечето компании пишат Милано-Бергамо и предполагам чак след плащането е по-детайлно, но аз не искам да летя до Малпенса, че ми е почти час пътя до Бергамо. Ще намеря някак начин да проверя до къде летят, в краен случай може и от Тел Авив да намеря полет до Бергамо, мерси за линкчетата.

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 23:52 от mimkis

# 245
  • Мнения: 2 603
Ами аз доколкото знам, Малпенса се намира в Милано, а в Бергамо летището е само 1, обикновено нискотарифните компании кацат в Бергамо, летището там се казва Орио ал Серио или нещо такова. Аз съм кацала и на Малпенса веднъж и доколкото помня беше доста в различна посока от Бергамо. Не съм 100% сигурна, щото беше преди около 2 години и само по веднъж съм ходила.

# 246
  • Мнения: 490
  Да, Малпенса е в Милано и ето какво е разстоянието според гугъл до Бергамо- карта
  

# 247
  • Мнения: 2 603
Еми да, значи правилно си спомням. Щом ти пише Милано-Бергамо, значи каца в Бергамо, а на на Малпенса, което е в обратната посока.

# 248
  • Мнения: 490
  Ориентирах се, мерси Dèsi  Hug

# 249
  • София
  • Мнения: 6 798
Малпенса пак не е в Милано, доколкото знам, а от другата страна на Милано.

# 250
  • Мнения: 653
неЩо не разбрах драмата с летиЩата
за милански се водят три: Линате, Малпенса и Бергамо_Орио ал Серио
когато търсиШ полет винаги си пиШе къде каца, естествено
отделно в ломбардия има оЩе доста летиЩа
понякога е по_изгодно да се лети от по_малките
може би е по_лесно да отидеШ на сайта на летиЩето и да видиШ за къде има полети, примерно, вместо да 4етеШ 98 теми на майки в италия Simple Smile
естествено винаги сме уелкъм за помоЩ, ама понякога се задават доста странни върпоси 

За лаго ди гарда: аз съм фен на езерата, много са красиви и има много места за разходка, плаж, забавления (естествено с две малки деца е по_трудно)

# 251
  • Мнения: 653
Благодаря за отговорите относно Неапол. Надявам се да имаме само положителни емоции.
Лека вечер

Ана, а как са се организирали  с подаръците? Петък гледах по телевизията неаполитанска сватба. Гостите даваха плик с пари кеШ, като минимумът трябваШе да е 500 евро  Money 

# 252
  • Мнения: 490
 

                gioia, извинявам се,че попитах  Peace Знам,че и трите летища се водят в район Милано, не в града, моят подвъпрос беше дали някой знае за полети до това летище, защото аз не намерих. Относно това, че си пише до къде е полета не е точно така, ако пишеше нямаше въобще и да попитам в темата ви и да ви занимавам със странни въпроси. Ето как излиза на Wizz Air-Your                                                                                   
 Going Out
Sofia - Terminal 1 >>
Milan - Bergamo
W6 641 - Depart SOF 12:45 PM 05/21/09
Arrive BGY 1:55 PM 05/21/09
  Coming Back
Milan - Bergamo >>
Sofia - Terminal 1 
05/28/09 W6 642
Depart BGY 7:35 PM 
 
        За човек,който не лети постоянно за Италия е малко объркващо, но Деси ми отговори на въпроса
Цитат
Щом ти пише Милано-Бергамо, значи каца в Бергамо
Благодаря,Деси!
 Хубаво е човек да е наясно къде отива и да търси информация от първа ръка, ако аз мога да помогна на някого с познанията си за Израел, Америка, Дания , Унгария или Сърбия, ще го направя с удоволствие.  Извинявам се отново, ако някого съм подразнила Peace

# 253
  • Мнения: 653
Мимкис, сега не се прави на обидена, моля.
Мисълта ми беШе, 4е едно е от първа ръка да ти кажа къде да пието хубаво кафе на летиЩето, друго е какви полети има до там (неЩо което с достъп до интернет си го проверяваШ от всяка то4ка на света, а ако не си много опитен с пътуванията определено по_компетентно мнение може да ти даде някой травел агент, а не някой койте живее до летиЩето)

# 254
  • Мнения: 490
     gioia.  предполагам, че си имаш някви проблеми или си такава по характер, незнам, няма повече да досаждам и не искам да споря, всичко добро ти желая Peace

Общи условия

Активация на акаунт