Тема за любителите на азиатските сериали :)

  • 37 384
  • 407
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 959
edit: и аз захващам Снежната Кралица - пригледа ми се нещо корейско, и тъжно Flutter

Аз съм на Снежната Кралица и съм оценка 5 засега  Whistling . Вече съм на 9 серия ... Харесва ми много ... предполагам, че и на теб ще ти хареса  Simple Smile

п.п. Спойлер Снежната Кралица : Не знам дали аз свикнах на драмите или този сериял не е толкова драматичен, но лично аз не го приемам като толкова тъжен филм ...  Rolling Eyes или не съм стигнала до жестокия драматизъм още ...  newsm78

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 10:56 от Schmetterling

# 391
  • Мнения: 7 914
От ден два гледам Devil Beside You, много леко и разтоварящо филмче с Майк Хъ -  тайвански топмодел Crazy

И от вчера ми се гледа исторически сериал и мсиля да почна с Илджме...после ще споделям Flutter Flutter

# 392
  • Мнения: 65
Ей, момичета, нали щяхме да си правим анкета ли беше  newsm78 и да оценяваме филмите... май никой модератор не се смили над нас и да ни помогне, нали
Аз засега съм на Двореца, ама много бавно качват субтитрите, едва на 8 серия са маи, ама кво да се прави да не е само тоз филм, разбирам ги. Ще чакам, каква ли ми е работата... Ама готино филмче, разтоварващо е  Hug
Лек и ползотворен ден момичета   bouquet

# 393
  • Мнения: 7 914
zа темата
 аз си мсиля, че вече може да се пуска нова тема, понеже по правило е теми, които стигнат 30 стр да се заключват... нона  една съседна темата вианги следващата я пускаха 27/28 страница... така че аз съм"за" да се пуска
Крисииииииииии, хайде Party Party

MisKapriz
 няма как да се пусне анкета за всеки серила/ филм Rolling Eyes

# 394
  • Мнения: 4
Привет на всички!
Аз съм малко в странство и за това по-рядко влизам, а вие вече сте изписали чудеса ... браво!
Абе, не че Вик не е готин, готин е ... но определено има и по-добри актьори от него. Каквото и да му липсва обаче/а то не е много/, го компенсира със страхотен чар, а това е нещо, което страшно харесвам. Един мъж не е необходимо да е много красив, стига да е достатъчно чаровен.

Относно сериалите ... аз запецнах на Кимура Такуя и не мърдам от там.  Blush А пък и комай повече превеждам вмомента и не ми остава много време за гледане  Tired

Анкета може да се направи много лесно - прави се списък на сериалите и всеки побликува своята оценка по тях. След това някой просто трябва да обобщи резултатите и да ги обновява. Това и аз мога да го направя, не ми е проблем. Само ще трябва първо да се прибера в БГ.

Момичета, на някой му се гледаше историческо - препоръчвам Hwng Jin Yi, не само, защото превеждах, но защото мисля, че ще ви допадне Wink

п.п. Почерпете се от мен - днес ми се роди мъничка племенница 1870 гр.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 16:39 от Janis_J

# 395
  • София
  • Мнения: 547
Janis_J, честито, жива и здрава да ти е племеницата  bouquet

аз сега да се оплача:
едвам изгледах серия и половина от Снежната кралица Shocked
е, не мога да понасям такива разглезени пикли, които само знаят да пискат и да тропат с крак Naughty

заминавам в Ийстърн Спирит да си търся нещо друго за гледане... Tired

# 396
  • Мнения: 959
Janis_J, да ви е жива и здрава малката госпожица!   bouquet

Малката Черна Шапчица, много бързо си се отказала  Rolling Eyes .... аз съм на последната серия на СК, и обективната ми оценка е 4 -1/2 ... малко разтакаване и безмислени повторения имаше, но иначе филма си заслужава да се изгледа.  Peace Доста силна драма ...

# 397
  • София
  • Мнения: 547
може би ще го отложа за по-натам Confused не можах да го гледам Thinking
сега ще се пробвам на Over the rainbow  Flutter

# 398
  • Мнения: 4
Малка черна шапчица, на мен Over the rainbow ми е в дъното на класацията ... не ми хареса.

# 399
  • Мнения: 959
Over the rainbow от него изгледах първа серия преди доста време и съм го оставила за по - натам  Whistling ... та и на мен ми е на дъното на класацията  Sunglasses

Свърших със СК и на финалната права си поревах порядъчно .... много силна последна серия ...

# 400
  • DE
  • Мнения: 521
Janis_J, честита племенница, да е жива и здрава, бързо да навакса с килцата и да стане голяма госпожица  Hug

Аз нямам никакво време за гледане, колкото и да ми се ще... Просто в България винаги имам много да наваксвам - посещения на приятели, роднини... явно ще се гледа след ваканцията. Със сестра ми правим планове да гледаме заедно СК, да видим дали ще склоласаме Laughing

# 401
  • София
  • Мнения: 547
аз захванах снощи Time of Dog and Wolf и съм много доволна Simple Smile
а и главния е такова сладурче Heart Eyes

# 402
  • Мнения: 959
аз захванах снощи Time of Dog and Wolf и съм много доволна Simple Smile
а и главния е такова сладурче Heart Eyes

Този сериал определено си заслужава  Peace Аз, май и по напред писах, че му давам 5 ... много ми хареса ... Simple Smile
А сега гледам, със същия актьор Илджимае - малко ми е женствен, но въпреки това ми харесва...  Crazy

# 403
  • София
  • Мнения: 547
вярно, че си е малко женствен Джун Ги, ама пък сладур и много добре играе.. Crazy
мързеливия брат ме разбива направо - снощи съм се смяла с глас Grinning
и мн ми харесаха в първата серия децата - много бяха сладки  Heart Eyes

# 404
  • Мнения: 7 914
момичета,
 да споделя, че съм очарована от  сериала Илджме - невероятна актьоркса игра от страна на всички и най вече на Джун Ги... страхотен сериал - препоръчвам го най-горещо на всички Flutter

Общи условия

Активация на акаунт