Слънце грее,всичко зеленее ЯНУАРСКО чедо песни пее

  • 21 984
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 534
Eеееей, Бон_Тони, честита ти рожбичка, мила!  Hug   bouquet Да са ти живи и здрави и двамата юнаци, много да се разбират и да са ви голяма радост! Много щастие и любов на цялото семейство!  Hug

# 271
  • София
  • Мнения: 615
 Grinning Още една майка - героиня - Честито! Радвам се за вас и дано раснат задружно в отлично здраве и с много любов! Hug

# 272
  • Мнения: 1 187
Ехеее,още едно бебче! Party

Честит ти втори син,Бон_Тони!!



Да Е жив и здрав малкия Георги,а Св.Георги Победоносец да закриля него и всички вас!! Сигурна съм,че Ванюшката много се вълнува! Hug

Обещах малко снимки,та ето как прекарахме този убийствено топъл уикенд-в басейна на съседите. Joy А аз се подух от пържена рибка,полята с много бира. Whistling
Сега си угаждам,че мисля след РД да подюканствам за сефте. Blush

http://media.snimka.bg/3778/013810774-big.jpg
http://media.snimka.bg/3778/013810777-big.jpg
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13810800
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13810801
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13810803
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13810817

А миналия уикенд бяхме в северния парк (беше ми зад блока), ех спомени.. там проходи Дари.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=402277&pid=13677002


# 273
  • Мнения: 2 126
Бон Тони,да ти е жив и малкият Георги! Heart Eyes  bouquet
Толкова искрено се радвам на твоята радост от всичко свързано с появата на малкото човече,че всичко сега ще бъде много гладко и само хубави моменти ще бъдат пред вас Hug Hug Hug


Бодливка,прекрасни са малките сестрички.Ох и мен ме върна назад в спомените когато се събирахте голяма група януарски майки и дечица в Северния парк и после ни показвахте снимки.Само 3г. са миналиа сякаш са много повече.

# 274
  • Мнения: 3 336
Бон Тони, да са ти живи и здрави и двете дечица, честито второ детенце Hug Радвам се заедно с теб на правите крачета, истински Heart Eyes

Бодливка, много са ти сладки момиченцата Hug А Дари такава дълга коса има Flutter Пу пу Heart Eyes Хубав уикенд сте изкарали Party

Илиндичка, с това уасаби май и второто момче ще бъде Laughing И аз не мога да го ям изобщо, всичко люто впрочем Sick Но суши обожавам Peace

При нас в един от съседните блокове са отворили един страхотен китайски ресторант, много чист, с маси на открито и с тераса, мога да кажа, че изглежда луксозно в сравнение с всички други китайски ресторанти, в които съм била. И целия персонал е много любезен, още на влизане всички те посрещат с Добър ден. Щастлива съм, защото мъжа ми не обича особено китайско и рядко ходим на китайски ресторант, а сега имам възможност да си взимам за вкъщи когато си поискам.

Вчера водих мишките на хомеопат, всъщност са две хомеопатки, едната е и доктор. Работят заедно. Много ми допаднаха, изключително мили жени, децата така се отпуснаха, че вдигнаха кабинета с краката нагоре. Също ми допадна, че ще лекувам Ники /засега само него/ само се едно лекарство. Давам 3 дни по 1 път по 5 капки и след месец отивам на контролен преглед. Може да има реакция до 10 дни след взимането на капките, като това може да бъде засилване на някакъв симптом, който е имал преди, но ще продължи до 12 часа. Така ми казаха. Дано да започне да боледува по-рядко и да не прилепва така лесно Praynig

Кити, ти ли беше лекувала с хомеопатия? Моля те сподели при вас какво е лечението. Въпроса ми е към всички, които имат опит с хомеопатията Wink

# 275
  • София
  • Мнения: 1 156
Бон Тони, честита радост - мъжка майка си си ти! Да сте живи и здрави всички!  Hug

Бодливка, наистина големи сладурани са госпожиците, и вашата кака гледам бебе храни  Heart Eyes Вие сменихте ли количката?  Thinking Ние още си се събираме наборите в нашия парк големи компании, ама нито веднъж не взех нашия огромен фотоапарат да снимам,  Tiredнезнам какво ми става - много ме мързи да снимам напоследък, а толкова мило ми става като гледам снимки, те пазят такива спомени.

ilindi4ka, и аз като бременна налитах много на сушито (по-скоро макето де) и уасабито не ми действаше зле. Ама не сме ходили на японски от Гергьовден (като 'стара българска традиция'  Wink Rolling Eyes)

люси, мидички се сещам да пробиеш с игла (ама която после да не ти трябва за шиене) и чук, като мидата я слагаш с вътрешността нагоре и на твърда и равна повърхност. Е, може и ти да си се сетила за това де.  Sunglasses Какво ще майсториш?

mishlentze, а предната ХП ни даваше по няколко капки по 7-8 пъти на ден и аз съм се чудела на една позната как само по веднъж ще им действа лекарството (те ходят на ХП в 'Хирон'). Предполагам и на вас така... и въобще не ни обясняваше по-подробно какво може да се случи - влошаване и т.н., и въобще до края с нея обривите на Вики не почнаха да слизат надолу (признак според нея, че върви на оправяне), а повече от 2 месеца си дълбаеше и качваше нагоре. Хубаво е, че има и лекар (а не само 'медицинско лице' като предишната - фармацевт.  Peace

# 276
  • Мнения: 2 126
Малко снимки и от нашето море,бях обещала Embarassed
Мен ме няма никъде (да не се чудите),аз не съм хич ама хич за показване #Cussing out

# 277
  • Мнения: 4 534
Мишленце, да, Стефан само с ХП лекуваме. Максим около Великден направи пневмония, която не се повлия положително от ХП и минахме на АБ, но след това започнахме отначало с ХП. Стефан явно е много по-ясен тип от Максим, защото рядко му сменят лекарството и последното ни действа само от една доза (това, за което се чуди Галитка дали е възможно - при Стефан е възможно). Докато Максим е много сложен 'темперамент', нашата лекарка си каза, че той й е голямо предизвикателство. Вече изгубих бройката колко пъти му е сменяно лекарството, като предпоследното уж му подейства при едно разболяване, а при следващото (скоро след това) вече нямаше НИКАКЪВ ефект.  #Crazy Тогава му предписа доста силно лекарство - Фосфор, и то вече подейства. Всъщност, при него проблемът беше, че не се излекува на 100%, а показва временно подобрение и после се влошава. При хомеопатията обаче, когато се забележи признак на подобрение, лекарството се спира. При Максим обаче това беше погрешна тактика (според мен де, все пак не съм лекар) и след 2-3 дни подобрение всичко почваше отначало.  Confused И така около 2 месеца (още отпреди пневмонията) се въртяхме в някакъв омагьосан кръг и аз се бях шашнала откъде ми дойде такова болнаво дете. А той просто не е бил доизлекуван! Сега с последното лекарство вече се закрепи и от 2-3 седмици няма кашлици, няма нищо, пу пу пу.
Другото, което не трябва да се забравя, е да разтръсквате лекарството непосредствено преди приема, за да му се задейства потенцията или каквото там е обяснението. Максим веднъж си беше изпил цялото шише за забавление и аз щях да умра от ужас, но лекарката ме успокои, че дали ще му дадеш 3-4 капки или едно шише, това е все една доза.  #Crazy В началото това ми беше много странно, но с течение на времето свиквам и започвам да разбирам това лечение. Освен това доки каза, че ако не е било разтръскано лекарството, няма да окаже почти никакво влияние в/у организма.
И така, според мен това е лечението на бъдещето, но трябва да се попадне на наистина добър лекар. когато имахме тези проблеми с Маци, я бях попитала дали е възможно да има хора, които никога и по никакъв начин не могат да се повлияят от хомеопатично лечение. Тя каза, че такива хора няма, просто трябва да им се нацели типа. И за това е много важно майката (защото детето не може да обясни още) каква информация дава за детето си. Ние обикновено ходим в комплект с тати на прегледите, защото се допълваме в информацията - аз не съм забелязала нещо, той не е забелязал друго и така. А тук всеки нюанс на настроението, на характера, на поведението могат да се окажат решаващи за дадено лекарство.  И докато се открие точния 'темперамент', се сменят и сменят лекарства... След всяко ново лекарство сядам в нета и търся в гугъл какво е това лекарство, билка ли е, минерал ли е, при какви типове се дава, какво му е действието... Абе лудница.  Laughing
Пожелавам ви да са ви 'лесни' типове децата и да не се лутат лекарите много, докато открият точното лекарство. И да, временното влошаване може да е страшничко, точно защото не знаеш дали е влошаване на болестта или хубава реакция на организма, но пък после наистина следва видимо подобрение!  Peace
 Whistling Боже, егати фермана!  ooooh!

# 278
  • Мнения: 4 534
Малко снимки и от нашето море,бях обещала Embarassed

Сладурки мамини!  Heart Eyes Като близначки са.  Laughing

# 279
  • София
  • Мнения: 615
Чудесни снимки!  Hug
Аз заразена от примера на Дес, заведох моите вчера на зъболекар. Заключението беше, че и двамата нямат кариеси, въпреки че Камен пие още по много мляко, а каката не близва. За жалост обаче при смяната на млечните зъби на каката, не се открива място за постоянните и се налага да се слага шина. Лекаря каза, че няма нужда да се чакат окончателно да се сменят, а трябва да се действа веднага. Брекети не били належащи, но шините за двете челюсти и за целия период с месечното стягане ще струва 800 лв. Каза, че ще отнеме около 2 години със задържащия период. Моля да ми препоръчате ортодонт, за да направя още една консултация.

# 280
  • Madrid
  • Мнения: 514
                Бон Тони,честита втора рожба!!!
                                               
 Здравето да е неизменен спътник във вашия дом ти желая! 

                                                               




Илиндичка, с това уасаби май и второто момче ще бъде Laughing


Ауу,моля те,Мишленце,защо мислиш така? Mr. GreenАз съм с розови мисли постоянно... Laughing

Дес,чудни са децата,чак и на мен ми се прииска да отида на моренце вече,малко ми остана. Sunglasses
Неда,май наистина се консултирай и с друг специалист. Rolling Eyes

# 281
  • Мнения: 2 126
Радвам се че са ви харесали снимките ни Heart Eyes

Ани,по плажа всички ги мислеха за близначки.Някои ме питаха,други уж тайно си шушукаха,а едно детенце пристигайки на плажа с родителите си извика "мамо мамо виж близначета" Crazy Незнам защо толкова казвте че си приличат,та чак и близначки,ама лошо няма де.Междувпрочем да си призная една вечер разглеждах едни снимки от пролетта.Натъквам се на една на която една от двете е увита с хавлия и само личицето се вижда-очи,бузки,уста и нос и.......ха познайте коя е Embarassed Blush Crazy Чудих се мислих,мисля че измилих де,има си хас да н си позная децата.

Неда,браво на Камен.Леле тия шини много скъпи Shocked,трябва отсега да почна да спестявам за тях,то за какво по напред да се спестява Sick Мен като малка никой не ме е водил да ме преглеждат за криви зъби,може би не вежество или какво незнам от страна на нашите ама съм им супер благодарна че са ми спестили тоя ужас Praynig

Вчера сложихме пломбата,пак я маза за кариесите и ме пита каква вода пие.В момента е на чешмяна,а минералните от всякакви им давам.Зъболекарката каза че в обикновеният девин и хисарската им много флуор,да не има давам от нея.Но общо взето мнението е че всичко си е индивидуално.А Вяра кисело мляко яде,харесва и,някъде половин кофичка на ден са и млечните,сигурно е малко.Ох незнам,гадна работа Sad

Илиндичка,ритка ли човеченцето вече.Погали го от мен и двете каки Hug В България ли ще летувате на моренце?


ВИВКА,Морска къде сте бе мадамиииииии???

# 282
  • Madrid
  • Мнения: 514
Май не го усещам бебето още,има някакви пърхания,но може би са газове,не знам...
Дес,бъркат ги с близначки,понеже нямат голяма разлика,приличат си,светлички са и са момиченца Grinning.В моя клас имахме един Сашо,на който брат му беше с една година по-малък от него,приличаха си и всички си мислеха,че са близнаци.
Тук ще отидем на почивка,а може би октомври ще се приберем до България.
Но аз края на седмицата излизам в отпуска целия август,а може и повече да не се върна на работа. Crazy
Сега само си мисля как ще отида на преглед,за да разбера пола,абе много се вманиачавам аз с това момиче,ама хайде ooooh!Затова ми се иска по-рано да разбера,за да се настроя,ако е момченце,че като знам предния път какви терзания бяха,че не е момиче ,чак ми се иска да си плясна един CrazyНо аз и преди съм споделяла,докато не се роди бебето,нямам сантиментални настроения.

# 283
  • Мнения: 4 534
Моля да ми препоръчате ортодонт, за да направя още една консултация.
Утре ще питам сестра ми по този въпрос, мисля, че нейната ортодонтка (това винаги ми е звучало като динозавър някакъв  Laughing)  е много добра, и ще ти пусна ЛС. Ако до 2-3 дни нямаш ЛС от мен, моля те припомни ми!  Hug

Деси, ма как да не си приличат  Shocked, страхотни са и двете!  Hug

Инди  Grinning, според мен го усещаш бебо вече.  Peace

# 284
  • Мнения: 690
Здравейте и от мен  Hug

Бон Тони, честит втори син! Да ви е много здравичък и много да ви радва! Поздрави и на щастливия батко!   bouquet

Бодливка, Дес, страхотни снимки и много сладки дечица.  Wink

И ние се завърнахме от почивчица и за мное най-голямо учудване изкарахме много добре и даже ние с Калина си починахме добре Mr. Green Тия дни и аз ще пусна снимки.

Лека нощ на всички и скоро ще се включа подробно

Общи условия

Активация на акаунт