BG-Мamma форумки в ЮАР - една весела компания!

  • 49 453
  • 575
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 274
Здравейте мами от ЮАР. Съпругът ми преди повече от 15 години е живял в Йоханесбург, по-точно между 1992 и 1993 година. Иска сега да намери координатите на БГ семейство, мъжът се казва Николай, а жената Мая. Мъжът е от София, а жената от Перник. ако някоя от Вас знае техни контакти, моля пишете ми. Благодаря предварително.

# 511
  • Мнения: 277
Съжалявам Yanadark, но не познавам хора с такива имена тук.

# 512
  • Мнения: 806
Yanadark  - Те заминаха за Канада преди 2-3 години, това знам последно за тях.

# 513
  • Мнения: 274
Blagodarq Albena 13 za infoto. shte kaja na sapruga mi da gi tarsi tuk togava

# 514
  • Мнения: 568
Здравейте, момичета!

Искам да ви попитам има ли сред вас мами, които живеят в Кейптаун? Моя приятелка скоро ще се мести да живее там и се опитва да издири други българки, но за съжаление никак не се справя с форума и затова помоли мен да потърся...

Приятелката ми е омъжена за южно-африканец и има две сладки момиченца. В момента е в голям стрес покрай местенето и се притеснява дали ще се справи на новото място. Има много въпроси относно живота там и ще се радва, ако си намери българска дружка там!

# 515
  • Мнения: 3
Здравейте! Присъединявам се към вашата приятна компания, защото искам да науча, колкото може повече неща за живота в ЮАР. Искам да опозная тази страна от гледна точка на българския светоглед. Ще ви чета с интерес. Grinning

# 516
  • SA
  • Мнения: 3 196
Desitalee , привет! Чак сега видях постинга ти, но дано проверяваш темата! Аз съм в Кейптаун и с радост бих се запознала с приятелката ти. Аз съм в Южна Африка от почти 2 години, но доскоро живеехме в един доста отдалчен квартал на Кейптаун. Имаше само едно българско семейство там, с което и сега сме много близки. От 2 месеца обаче се преместихме и на новото място нямам много познати и приятели. Но много би ми било приятно да се запозная с приятелката ти.Пиши ми на лизни, ако искаш.

# 517
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте и от мен. И аз да се включа в Юарската темичка.
Аз и двете ми дечица сме на гости на брат  ми в Йоханесбург. Ще бъдем тук до средата на декември. Бих се радвала да се запозная и видя с някоя от мамите тук  Hug

# 518
  • Мнения: 593
В кой район сте по-точно, sofy? (Randburg, Sandton, Edenvale, Bedfordview и т.н.)

# 519
  • София
  • Мнения: 969
В кой район сте по-точно, sofy? (Randburg, Sandton, Edenvale, Bedfordview и т.н.)
Здравей  Hug,
намираме се в Lonehill, близо до Lonehill mall - мисля така се казваше.
Ще се радвам да се видим някъде с децата. Изобщо не познавам града обаче, знам само този мол къде е. Е предполагам брат ми може да ме закара и до по-далеч, стига да има тази възможност.

# 520
  • Мнения: 593
Леле, много си ни далеч!
Аз се престрашавам да бръмча само из Edenvale и то ако не знам къде отивам, трябва да има някой с мен да ми казва накъде да карам.
Иначе знам само пътя до работа и до най-близкия МОЛ.  Embarassed

# 521
  • София
  • Мнения: 969
Е аз със сигурност не мисля да седя само тук. Утре ще ходим в Gold reef city, другите дни някъде другаде,. В Edenvale живееше брат ми преди доста време  Simple Smile
поздрави  Hug

# 522
  • Мнения: 407
Привет Софи. Нямам нищо против да се видим някъде към вас. Пиши ми на лични кога и къде ще ти е удобно за да се разберем.
От много време не сме правели форумска среща, но сайбъркет е по организацията на тези неща. Ако искате може всички да се съберем някъде.

# 523
  • Мнения: 134
Здравейте момичета.Искам да ви помоля за съвет.Ако разбира се някоя от вас има,времето,за да отговори.
Съпругът ми е в Бенин-Котону в командировка.Уж за малко беше,но май ще е още доста дни.Какво знаете за Бенин?Имам възможност да отида,но ще има ли какво да правя през времето,в което той е на работа?
С какво бих могла да се занимавам там за около месец-два?
Каквото и да се сетите,ще ми е от полза.
Благодаря ви предварително.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 524
  • Мнения: 593
Привет Софи. Нямам нищо против да се видим някъде към вас. Пиши ми на лични кога и къде ще ти е удобно за да се разберем.
От много време не сме правели форумска среща, но сайбъркет е по организацията на тези неща. Ако искате може всички да се съберем някъде.
Naughty Naughty Naughty

А, стига вече.
Изморена съм.  Tired

Предавам щафетата на samuin като се върне, и тя се справя доста добре.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт