''Велико Търново и региона''

  • 35 792
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 128
Здравейте,момчета!
Аз съм една кандидат търновска мама.Чета ви,един път съм писала при вас.
Говорите си за лекари,та въпроса ми е
От кой гинеколог сте доволни за ЖК и евентуално за раждане?
Какво ви е мнението за д-р Ангелов?

# 76
  • Мнения: 60
..... да не е някои тесен сутиен, изследваха ли ти секрета от гърдата, за да видят какво е, защото понякога нещата са много елементарни и се лекуват с по-простички лекарства.

как не съм се замисляла досега да не е от сутиените мойто...  ooooh!  
всичките ми са от тия с подплънките, че малкооо гравитацията след раждането си каза думата... Утре няма да е , че имам мноо срещи, ама във вторник ще сложа един дето имам без подплънки, да видим  Thinking  наистина, че има лек натиск на гърдата от подплънките, но не съм се сещала да сменя сутиена, преди да сменя доктора  Rolling Eyes


НИе изкарахме целия ден на село - аз и Дамян изгоряхме като рачета...той на боди, аз на потник Simple Smile Дано ни огрее да видим морето тая година, че изравним тена  Mr. Green

Друго няма засега...Аз за Ела Бонева няма да коментирам  Crossing Arms защото ще прозвучи като оплюване...

тъй....Щастлива мама, можеш ли да добавяш анкета в началото на темата? за да видим колко мами ще се съберем на евентуална среща, че в един град, на една улица, дори в една кръчма, а да не се знаем  Crazy

# 77
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Ами Кате, как да ти кажа... До скоро само хубави неща бях чувала за д-р Ангелов, аз самата ходех при него докато бях бременна и бях доволна, но пък и нищо необичайно нямаше при мен. В последните месецо обаче се чуха 2-3 неприятни отзива и вече се отказах. Симонка може да ти разкаже как така и не и излекува гъбичките докато бременееше... А и имай предвид, че той не изражда, само води консултации.

# 78
  • Мнения: 873
Здравейте,момчета!
Аз съм една кандидат търновска мама.Чета ви,един път съм писала при вас.
Говорите си за лекари,та въпроса ми е
От кой гинеколог сте доволни за ЖК и евентуално за раждане?
Какво ви е мнението за д-р Ангелов?
според мен,е най-добре да си избереш лекар,който води раждания в АГ-то Peaceаз не съм раждала тук и не мога да ти препоръчам,но сега май на мода е Паньова Peace

# 79
  • Мнения: 276
Добро утро момичета.
Поли прати ми на лични какви опции да има анкетата и Ще пробвам да я сложа. Wink
Май нашата тема трябва да я преместят в ''Здравен справочник''.Няма тема в която да не сме говорили за лекар.
ПОявява се някое ново майче(за което няма лошо)и попитва за лекар и пак се почва на ново с обясненията за лекарите.
Оф и аз какво се разфилософствах рано сутрин.Я да сложа едно кафе


Стискайте ни палци,утре заминаваме на сондаж на малкия в София.

# 80
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 575
Добро утро!
Щастлива мама,възможно ли е да ме уредиш ссссссс едно такова реално кафе.Все пак съм "пощелива" Crazy

За утре имате стиснати палци и аз лично съм убедена,че всичко ще е наред Hug

# 81
  • Мнения: 873
добро утро и мерси за кафето Wink
за лекарите и аз си мислех дали няма да е по добре и ние да си направим бял и черен списък с лекари newsm78айде,черен да няма,ама бял няма да е зле Peace
аз да ви се оплача малко-Лили явно има алергия от полени.след като не можеше да диша,очето и ушичките бяха възпалени,успяхме да я закрепим,според фармацефтите,с най-съвременните лекарства.обаче завчера тя се бухна в цветята на Марино поле и от вчера очето пак я дразни ooooh!диша през носа,но оченцето е залепнало от секрети и като се събуди ще го промивам със сребърна вода.вече не знам какво става с това дете-кърмено,късно захранено,до годинката основно на кърма беше,медицинска козметика използвахме за нея.........
явно целият свят е отровен,а пък аз си мислех,че тук все пак не е както в Пловдив-по-планинско е,въздухът е по-чист,бабите носят зеленчуци от близките села,които аз купувам.....направо не знам Crazy

# 82
  • Мнения: 135
Браво на мен, успях да напиша много и накрая да го изтрия....за 2 път....ще пиша пак, че не ми писна

# 83
  • Мнения: 350
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА!

Обаждам ви се от "горе на черешата"  Mr. Green При нас "Пълна лудница" започва ще се прожектира следващите 18 години  Mr. Green 
Рада е "подивяла", бебо почва да се очовечва, таткото на Рада е от самотните бащи както го е казала Сиска
имам самотен мъж,който си разхожда дъщерята по паркове,площадки,пъбове.... Mr. Green
само дето нащо дети го возят до Елена, Хотнишкия водопад, Павликени на зоопарк утре ако до Варна отидат и се върнат за 1 ден няма да се изненадам  Laughing
А пък мама Веси прави такъчи на кого да повери едното дете, а на кого другото за да стигне на Изпит по наказателно право и даже успява, но с цената на на първите ми бели коси  Sad

Щастлива мама дай го това кафе насам нищо че е 24 часа, аз имам и изпит по Трудово право след 2 седмици... та да се потрудим с този младеж заедно  Mr. Green нощите са си мои до 4 часа (обади ми се ако ме видиш в парка на триъгълника, аз съм много разсеяна наоследък стискам пълци за малкия)

Гениколози обсъждате - хубаво е да е израждащ такъв, Паньова, Йорданов, Хаджирадев (последния ще се пенсионира скоро) другите от търновското АГ май нямат практики извън АГто.  newsm78
Педиатрите - Ками го е казала най добре и аз я подрепям с две ръце, предпочитам да "пия от много краденци вода" и който съвпадат са може би най-близо до истината. Рада си има добра педиатърка, която се образова постоянно д-р Михалова и ако се съмнява в нещо търси и второ мнение, водя я при Хаджиев з някои неща (задна хрема, разстройство общо взето по-леките неща), при Кьорчева за други (херпес симплекс ни хвана на 1 година беше  гадно, но другите доктори не познаха)

# 84
  • Мнения: 263
 Привет и от нас!ю

 

 Айде днес аз черпя с кафенце, пък вие ще ми стискате палци - първият ми изпит от тази сесия е днес, по политология. Може би това ще бъде един от най-лесните, защото едно, че материята ми е супер интересна и второ, че преподавателката ми е от любимите - млада, ерудирана, взискателна и супер полезна. И все пак няма да откажа малко виртуална помощ с палците  Peace

 Egisihora, с теб съм, мамче! Голям е кеф да си мама и студентка, ама на теб с двете слънца направо ти се възхищавам   bouquet

 А за гинеколозите - не мога да повярвам, че Хаджирадев ще се пенсионира някога, че той е безсмъртен бе!  Sunglasses Пък и старото куче не пуска кокала лесно... Въпреки че аз смятам, че поне от 15-20 години мястото му не е там (ако изобщо някога е било).

 

# 85
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Аз пък за разлика от Мартеничка съжалявам, че ако някой ден имам второ детенце, Хаджито вече няма да изражда Sad Явно и него, както повечето лекари зависи в каква фаза ще го срещнеш, за да останеш с приятни впечатления или не. Аз лично съм много доволна от отношението му към мен след раждането, погрижи се за мен човека. Вярно е много чапрашик обаче  Laughing

# 86
  • Мнения: 10
Добро утро искам да честитя рожденните дни на Марти и Алекс да са живи , здрави и да ви радват много.Та за рзждането наистина е хубаво да си при човек който води и консултация и изражда защото когато отидох да раждам ме питаха при кой съм била и като им казах ,че при Димитров гледаха с по добри очи ,е при мен имаше и друго ,тя свекърва ми е старша на психодиспансера та се познава с всички от гинекология и родилно та вниманието им беше по- голямо ама аз нямах проблеми  със самото раждане на два на пъна и Габи беше навън.  : Simple Smile Лек и спокоен ден.

# 87
  • Мнения: 927
Момичета, моля за съвет  Hug.
Имам едни ненормални съседи, които имат претенции към мястото ,където паркирам колата си.  Намира се в двора на кооперацията и е пред гараж, чиито собственик няма кола и лично ми е разрешил да паркирам. Преди време имах разправия с една стара вещица от 2-я етаж, която имаше претенции за собственост на цялото място пред кооперацията, но така и документ за собстеност не ми бе показан ( а тя няма няма кола и без това). На нея и сестра и им взех страха и не са ме закачали повече, но сега се появи едно ново изчадие, което е собственик на гараж, с претенциите,че аз след като не притежавам гараж, нямам право да спирам колата си пред блока. Обръщам ви внимание, че колата ми винаги е спирана, така че да не пречи на никого и повече от 20 години мястото е било заето и от други коли, но така става, че само моята им пречи на злобните ,низки душици. Още повече ,че от 6 апартамента, само аз и този, който сега ме тормози, имаме коли.
Простете ми, че ви занимавам с такива битовизми, но вече ми писна да сме тормозени от зли и комплексирани същества, чиято цел в безличния им живот е да притесняват нормалните, щастливите хора. Завистта дава доста смисъл за съществуване на някои хора явно...
 Та имам молба към тези, които са наясно какво мога да направя за да им затворя устите. Иска ми се да извадя документ за земята пред блока за да се види кой каква част притежава, или дали е общинска ( което е най-вероятно).  Искам да опитам да ги спра първо по законен начин, а ако не успея.. другия вариант ми е на телефонен разговор разстояние... ,но първо ще пробвам законно.
Приемам всякакви разумни съвети  Hug Hug
Лек ден и успех на изпитите на тези, които се явяват днес   bouquet

# 88
  • Мнения: 873
ами можеш най-спокойно и хладнокръвно да им заявиш,че в момента,в който ти покажат документ за собственост за мястото,към което имат претенции,най-вежливо ще им се извиниш и ще спреш да паркираш колата си там Mr. Greenказваш им съвсем уверено,че в противен случай,ако безплодните им заяждания и коментари продължат,ще подадеш  писмена жалба в полицията за тормоз-уверявам те,че в полицията ще ти обърнат внимание,ще ви направят една обща среща и уж ще ви помогнат да се разберете-това ти го казвам от опит Mr. Green
много неприятно изживяване,дано се справиш Hug

# 89
  • Мнения: 1 546
Веси, а какви са доводите на тези хора против това да спираш колата си там?  newsm78 Нали не е пред техния гараж, не разбирам какво ги бърка. Колко дребни душици има... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт