Фон дьо тен - 6

  • 46 125
  • 462
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 645
Iliana, отговор на въпроса ти от предишната тема:

Почти всички фдт-ени на ИСЛ изпробвах веднъж,но този -не.По принцип не харесвам компактните фдт-ени,не са ми удобни,не мога да ги нанасям както трябва въпреки че би трябвало по принцип да е по лесно.Ползвам винаги Флуиди или фдт тип мус.
Но това не значи ,че не са хубави...по описание звучи много добре,но ще чакаме и твоето мнение за него Peace
А били споделила от кой мус,си доволна?



И един на Сефора...води се фдт с пудра но не намерих картинка Peace

# 46
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222


И един на Сефора...води се фдт с пудра но не намерих картинка Peace
тази ли
http://www.beaute-test.fr/prod/img12411.jpg
купих го преди време , но о6те не съм стигнала до него....

# 47
  • Мнения: 1 645


И един на Сефора...води се фдт с пудра но не намерих картинка Peace
тази ли
http://www.beaute-test.fr/prod/img12411.jpg
купих го преди време , но о6те не съм стигнала до него....

Да   bouquet

# 48
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
благодаря  bouquet
о6те утре 6те го пробвам

# 49
  • Мнения: 6 627
Iliana, отговор на въпроса ти от предишната тема:

Почти всички фдт-ени на ИСЛ изпробвах веднъж,но този -не.По принцип не харесвам компактните фдт-ени,не са ми удобни,не мога да ги нанасям както трябва въпреки че би трябвало по принцип да е по лесно.Ползвам винаги Флуиди или фдт тип мус.
Но това не значи ,че не са хубави...по описание звучи много добре,но ще чакаме и твоето мнение за него Peace
Мерси ,дано другата седмица да дойде.
Сега съм с един на Импала и наистина съм очарована ,но пуста суета. Embarassed
Тествах няколко на Диор и Шанел и Импалския по ми хареса.

# 50
  • Мнения: 1 645
Iliana, отговор на въпроса ти от предишната тема:

Почти всички фдт-ени на ИСЛ изпробвах веднъж,но този -не.По принцип не харесвам компактните фдт-ени,не са ми удобни,не мога да ги нанасям както трябва въпреки че би трябвало по принцип да е по лесно.Ползвам винаги Флуиди или фдт тип мус.
Но това не значи ,че не са хубави...по описание звучи много добре,но ще чакаме и твоето мнение за него Peace
Мерси ,дано другата седмица да дойде.
Сега съм с един на Импала и наистина съм очарована ,но пуста суета. Embarassed
Тествах няколко на Диор и Шанел и Импалския по ми хареса.

Много хубави неща чета за този на Импала,но тук не се продава тази марка и няма как да го тествам...освен като си ида в БГ след 2 месеца. Няма нищо лошо в сменянето и пробването на козметика...дори когато съм супер доволна от нещо винаги искам да пробвам нови и нови неща да не би да открия още по добро Mr. Green

# 51
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 501
Доволна съм много от Ланком Фотогеник. Стига ми за около 5-6 месеца, при едно нанасяне на ден. Вече използвах три опаковки и затова ми се иска да го сменя.


В момента използвам Chanel-Lift lumiere,със слънцезащитен фактор Simple Smile
Много е хубав от многото козметика която съм ползвала това е най-доброто Grinning
На този Шанел колко му е защитния фактор.
Знаете ли коя марка има вариант с възможно най висока защита???

Днес си взех фдт на Guerlain-parure extreme.Това е най-добрия фдт,който съм имала някога.Страшно много  благодаря на всички момичета тук,които го препоръчаха(едва ли щях да го пробвам иначе)!   bouquet
Този има ли слънцезащигет фактор??? Става ли за смесена кожа???

За Лореал  - използвала съм Минералната пудра и също съм много доволна  bouquet

# 52
  • Варна
  • Мнения: 456
Да има SPF 25 и да аз съм точно със смесена кожа-склонна към омазняване в Т-зоната,по-суха на останалите места и изключително чувствителна.  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 232
мими23 ,благодаря ти за бързия отговор!  bouquet

# 54
  • Мнения: 256
кажете кой е подходящ за суха кожа и от време на време чувствителна

# 55
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ето този.
Много лесно се нанася заради четчицата, много добра поносимост на кожата. Супер е.Simple Smile

# 56
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 501
Да има SPF 25 и да аз съм точно със смесена кожа-склонна към омазняване в Т-зоната,по-суха на останалите места и изключително чувствителна.  Rolling Eyes

Много благодаря, а можеш ли да ми кажеш каква му е цената.

# 57
  • Мнения: 144
Ето този.
Много лесно се нанася заради четчицата, много добра поносимост на кожата. Супер е.Simple Smile



Може ли да ми кажеш колко струва?

# 58
  • Мнения: 149
Да има SPF 25 и да аз съм точно със смесена кожа-склонна към омазняване в Т-зоната,по-суха на останалите места и изключително чувствителна.  Rolling Eyes

Много благодаря, а можеш ли да ми кажеш каква му е цената.

   88 лв.

# 59
  • Мнения: 214
Момичета бихте ли ми казали кой от 2-та на Estee Lauder Double Wear ,ползвате.  или .Не познавам марката/почитател съм на други /,но толкова сладко сте описали продукта,а и четох за него и сега съм в чуденка  Thinking newsm78

Общи условия

Активация на акаунт