Фон дьо тен - 6

  • 46 142
  • 462
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 645
Момичета бихте ли ми казали кой от 2-та на Estee Lauder Double Wear ,ползвате.  или .Не познавам марката/почитател съм на други /,но толкова сладко сте описали продукта,а и четох за него и сега съм в чуденка  Thinking newsm78

ползвам първия-в шишенцето Peace
Втория е по лек и с по лека покривност...

# 61
  • Мнения: 214
О,супер!Мерси много!Аз имам още малко да помисля.Дилемата е този на Estee,Lancome   и на Clinique

# 62
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Ползвала съм двата Лайта и на Ланком и на Ести Лаудер и определено от Ланком съм по-доволна. Сега за съжаление вече ми се налага да ползвам по-покривни, тъй като те не са достатъчно покривни

Мая  bouquet

# 63
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Моми4ета някой пробвал ли е това
http://www.loreal-paris.es/maquillaje/studio-secrets/base-alisad … a-renovadora.aspx
по принцип не съм фен на лореал, но това пък е професионал newsm78 или поне така пи6е...

# 64
  • Мнения: 12
Момичета бихте ли ми казали кой от 2-та на Estee Lauder Double Wear ,ползвате.  или .Не познавам марката/почитател съм на други /,но толкова сладко сте описали продукта,а и четох за него и сега съм в чуденка  Thinking newsm78

ползвам първия-в шишенцето Peace
Втория е по лек и с по лека покривност...

Така е  Peace Аз ползвам втория - доволна съм Peace

# 65
  • Мнения: 239
На Ести не съм ги пробвала,но от Ланком не съм доволна.

# 66
  • Мнения: 3 641
Дами ,а този добър ли е и какъв му е ефекта Hug

# 67
  • Мнения: 214
Някой да е пробвал този Photo Perfection Givenchy
This extraordinary new product is a true beauty booster that works both like a smoothing concealer and a radiance “projector”.

# 68
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
миналата седмица си купих на Rimmel London Lasting Finish Mineral прахообразен има лек приятен аромат и не стои като маска  Peace

# 69
  • Мнения: 239
миналата седмица си купих на Rimmel London Lasting Finish Mineral прахообразен има лек приятен аромат и не стои като маска  Peace


От къде и за колко го купи?

# 70
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Купих го за 16 и нещо ,но не е от София  Peace

# 71
  • Мнения: 419
И аз ползвам прахообразен на Лореал с минерали, подобен като този, който е показала Чародейка и съм много доволна, оставя ми кожата да диша някак си, по-щадящ е Peace

# 72
  • Мнения: 2 195
Позвам това

Има SPF 15 . Води се пудра, но има страхотна покривност. Много съм доволна.



и това

СЪс SPF 10. Аз по принцип ползвам крем за лице винаги с SPF, така че не е от голямо значение де е голям фактора на ФДТ

# 73
  • София
  • Мнения: 901
А пудрата на Лореал има ли някакъв блясък, защото Макс Фактор имат подобен продукт със стряхотен блясък, но пък ми се струва неестествено само на лицето с блясък, а за ежедневието едва ли е подходящо да си намажеш ръцете и деколтето с лъскаво лосионче...  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 3 641
Пудрата няма блясък, страхотно изравнява тена и прави  лицето гладко и свжо. Отделно има минерални перли за блясък пак на Лореал Peace

Общи условия

Активация на акаунт