Нудистки плаж около София?

  • 102 835
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,от доста години не ползвам облекло на плажа,научих и жена ми да не си причинява разлика на тялото,мисля,че се кефи,само че не ми се ходи чак до морето за тая работа,да не говорим ,че имаме и бебе на 2 мес.Ако някой знае къде най-близо до София има такъв плаж,ще съм му благодарен да ми каже. HugЩото съм се пекъл само криминално на Витоша,ама то така е тъпо,да не си направил нищо,а да се оглеждаш за горския Joy

# 1
овча купел, чувал съм че там имало някъде
Панчаревското езеро - не откъм страната на шосето за Самоков, а откъм другата. Закътано е (поне беше закътано преди 10 години, когато съм ходил за последно).

# 2
  • Мнения: 5
САКЪН!

На Албена има нудистки плаж, който знае района - след хотел Боряна - между устието на Батовска река и с. Кранево. На снимката - хеееееей след последните хотели на плажа в посока Балкана.


Да има некви млади гаджета. Пфффф... Само дърти спаружени дъртаци (преобладаващо немци) с дъртофелите си.  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Грозна гледка. Ако има по-млади, то ще са 30-40 годишни педерасти.

От сутрин до здрач са там. Прибирах се от дискотека "Ванила Бийч" в Кранево като гостуваха Софи Маринова и Устата и ДесиСлава... парите изпити... и пеш по плажа... то не е много пътя. Онея ми ти дъртофелници си разпъват хавлиите, шезлонгите, чадърчетата (то за какво ли в 6 сутринта) да си пекат задниците и да не кажа кое...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!  fight




Седящияг Пън: Моля да спазвате Правилата за публикуване на изображение в мнение...!

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 01:36 от Седящият Пън

# 3
  • Мнения: 830
Е какъв ще е този плаж далеч от морето  ooooh!

# 4
  • Мнения: 1
А защо трябва да е близо до морето,малко ли басейни има в София?
В реда на тия мисли ще ви кажа,че ако някой се сети да направи нудистки плажове около големите градове,ще стане червив от пари.Защото из цяла Европа има такива напълно легални плажове от доста години.Тук обаче правото да не ходиш с мокри гащи и да нямаш разлика е едва ли не криминално.В смисъл,че по закон могат да те приберат,независимо,че си на неофициален нудистки плаж.Но ако се направи тук,ще е атракция,от която особено в началото ще се изкарват луди пари.

# 5
  • Мнения: 46 508
... научих и жена ми да не си причинява разлика на тялото ...

Добре си я научил, но прякото излагане на слънчеви лъчи състарява кожата на гърдите с години ...
Рискът от рак на гърдата също се повишава.

Но щом разликата в тена е жизненоважна, успех!

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 12:28 от Не се сърди, човече

# 6
  • Мнения: 1
Знаем за гърдите,особено за зърната,има си кремове и горнища на бански.А разликата е въпрос на вкус,ти лично не би ли предпочела да радваш мъжа си с равен тен?

# 7
  • Мнения: 46 508
Знаем за гърдите,особено за зърната,има си кремове и горнища на бански.А разликата е въпрос на вкус,ти лично не би ли предпочела да радваш мъжа си с равен тен?

Е как на нудистки плаж ще се изцепиш с горнище, нали всички ще паднат от смях  Mr. Green

За мен лично - старая се да не хващам никакъв тен, намирам го за нездравословно.
За разликата - мъжът ми няма претенции, аз също, не обръщаме внимание на подобни неща.

# 8
  • Мнения: 830
А защо трябва да е близо до морето,малко ли басейни има в София?
Ами защото като чуя плаж и присъствието на море е задължително. Какъв ще е този плаж на който няма да има вълни, море, бриз и чайки?! Ама какво разбирам аз от море....

# 9
  • Мнения: 1
Знаем за гърдите,особено за зърната,има си кремове и горнища на бански.А разликата е въпрос на вкус,ти лично не би ли предпочела да радваш мъжа си с равен тен?

Е как на нудистки плаж ще се изцепиш с горнище, нали всички ще паднат от смях  Mr. Green

За мен лично - старая се да не хващам никакъв тен, намирам го за нездравословно.
За разликата - мъжът ми няма претенции, аз също, не обръщаме внимание на подобни неща.
Значи,горнището си го мяткаш на гърдите,докато лежиш по гръб,а ако отидеш по цици до водата няма да стане нищо,нали?А ако някой изпопада от смях,значи си има много сериозни проблеми.А аз лично такъв за 15 години падащ от смях не съм видял.Има и едни специални лепенки само за зърната.
  А ако ви е комфортно да ви свалят гащите и пак да сте с гащи,аз нямам и не бих могъл да имам нищо против Simple Smile.
  А и тука не съм се заел да рекламирам нудизма,само питах това,което всъщност е заглавието на темата.

# 10
  • Мнения: 1
А защо трябва да е близо до морето,малко ли басейни има в София?
Ами защото като чуя плаж и присъствието на море е задължително. Какъв ще е този плаж на който няма да има вълни, море, бриз и чайки?! Ама какво разбирам аз от море....
Е,и за мен от морето по-хубаво няма,но не ми се пътуват 1000 км за два дни,а на плаж ми се ходи всяка седмица минимум по веднъж.

# 11
  • Мнения: 46 508
...
  А и тука не съм се заел да рекламирам нудизма,само питах това,което всъщност е заглавието на темата.

Ако беше само това, нямаше да го има това:

... научих и жена ми да не си причинява разлика на тялото,мисля,че се кефи ...

Ок, спирам да спамя, всеки да си гледа собственото здраве Peace

# 12
  • Мнения: 5
Е,и за мен от морето по-хубаво няма,но не ми се пътуват 1000 км за два дни,а на плаж ми се ходи всяка седмица минимум по веднъж.
Че то ако има пари, тия 1000 км отиване и връщане нищо не са с кола.

# 13
Ти се изказа - нищо не били. Са - време и умора, защото все още няма магистрала София-Варна/Бургас, по която да се кара бързо, лесно и приятно.

# 14
  • Мнения: 1
САКЪН!

На Албена има нудистки плаж, който знае района - след хотел Боряна - между устието на Батовска река и с. Кранево. На снимката - хеееееей след последните хотели на плажа в посока Балкана.
Да има некви млади гаджета. Пфффф... Само дърти спаружени дъртаци (преобладаващо немци) с дъртофелите си.  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Грозна гледка. Ако има по-млади, то ще са 30-40 годишни педерасти.

От сутрин до здрач са там. Прибирах се от дискотека "Ванила Бийч" в Кранево като гостуваха Софи Маринова и Устата и ДесиСлава... парите изпити... и пеш по плажа... то не е много пътя. Онея ми ти дъртофелници си разпъват хавлиите, шезлонгите, чадърчетата (то за какво ли в 6 сутринта) да си пекат задниците и да не кажа кое...  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!  fight
Аз питам само за Сф,на морето ми е ясна системата.А за печащите се не си прав,кой как изглежда и как се пече си е негов проблем.Ти също ще остарееш някой ден и няма да ти е приятно да се гнусят от теб,нали?Просто човешкото тяло не винаги е красиво,даже в повечето случаи не е Simple Smile))).Само че ти си свикнал да гледаш манекенки на снимка и си мислиш,че всички трябва да изглеждат така.То...че трябва,трябва,но не е възможно,а и повечето хора нямат желание.Но на старите хора да се присмиваме е най-малкото проява на лош вкус.




Общи условия

Активация на акаунт