КАКВА МИВКА ДА СИ СЛОЖА в КУХНЯТА NEW

  • 18 647
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте, каква мивка да си сложа в кухнята?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 481
В старата кухня имах мивка от полимер-мрамор(мисля че така се казват),сега обаче си сложихме алпака с ленено покритие и двете имат минуси и плюсове така,че както ти харесва!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 254
Тези мивки всъщност са от неръждаема стомана, по модерному наричана още - инокс Simple Smile

А въпросът в темата е зададен толкова общо, че според мен няма да има много отговори.
Зависи каква ти е кухнята, колко я ползваш, с какво пространство разполагаш и с какви пари разполагаш и най-вече какво харесваш.
Можеш да си сложиш от актуалните в момента - гранитни мивкаи, тези с лененото покритие, което си е шлайфана неръждавека всъщност също не са лоши. Може да си сложиш кръгла, квадратна, с две корита, с отцедник, без отцедник, с борд, без борд и каква ли още не...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Много не съм наясно с названията.Простете! Sick

# 4
  • Мнения: 2 926
То толкова много разновидности има, че свят може да ти се завие.
Горе-долу трябва да си кажеш критериите.

# 5
  • Мнения: 24
Кухнята ми е в  червено и венге, и сякаш не ми се иска да сложа алпака- много трудно се потдържа чиста ? / вмомента съм с такава/ . Трябва ми мивка която на която да не е прекарвам цял ден в търкане. Плота ми е сив, и мислех да си купя сива мивка но цената която видях беше 500лв Shocked. това е накратко. newsm78

# 6
  • Мнения: 8 999
Полимермрамор. Моята е такава, черна. Би ти отивала на плота. Купих я от една гръцка фирма - единична, кръгла, за 150 лв. Доста е дълбока и не пръска. Водната струя не дрънчи в корито, мие се с мека гъба и обезмаслител за около 5 сек., а може и да не я миеш често. Нищо не й личи. Аз мия моята чат-пат, защото така е редно да се прави, а не защото ми изглежда мръсна. Все пак моята е в центъра на хола и би изглеждала гадно, ако стои зацапана. От метал повече никога не бих си сложила.

# 7
  • Мнения: 121
Аз съм с композитна мивка на Eurolux и направо забравих какво е търкане Wink Но цената наистина се движи около 500 лв. Ето тази тук е със значително по-прилична цена и я има в различни цветове. Иначе ако държиш на лесна поддръжка и конкретен цвят, си мисля, че няма да сбъркаш, ако си избереш гранитна мивка.

# 8
  • Мнения: 1 632
От метал повече никога не бих си сложила.
Мда, аз направих тази грешка  Tired  и сега търкам, като замаяна.

# 9
  • Мнения: 721
и моята е от полимермрамор на fat и съм много доволна.поглъща шума на падащата вода/не дрънчи и лесно се подържа: http://www.fat-bg.com/

# 10
  • Мнения: 2 891
Полимермрамор. Моята е такава, черна. Би ти отивала на плота. Купих я от една гръцка фирма - единична, кръгла, за 150 лв. Доста е дълбока и не пръска. Водната струя не дрънчи в корито, мие се с мека гъба и обезмаслител за около 5 сек., а може и да не я миеш често. Нищо не й личи. Аз мия моята чат-пат, защото така е редно да се прави, а не защото ми изглежда мръсна. Все пак моята е в центъра на хола и би изглеждала гадно, ако стои зацапана. От метал повече никога не бих си сложила.

Коя е тази гръцка фирма?

Вече няма нужда. Намерих си какво си писала в архива  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 165
Ние си сложихме гранитна на Бланко с цвета на плота и съм много доволна.Няма никакво търкане, чистене и разни такива.Единственото, за което съжалявам сега е, че не си сложих по-голяма, но в последния момент промених проекта на кухнята и се освободи място за по-голяма, а мивката вече беше купена

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
и моята е от полимермрамор на fat и съм много доволна.поглъща шума на падащата вода/не дрънчи и лесно се подържа: http://www.fat-bg.com/
И аз съм с такава, доволна съм, като за тези пари е супер  Mr. Green

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
И нашата е на гръцка фирма - 220 лв струваше преди 1-2 месеца

Ето я
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204184&pid=11554507

# 14
  • Мнения: 1 410
Много информация сте пуснали,момичета.Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт