КГБ = Клуб на Готините Баби - 73

  • 19 430
  • 439
  •   1
Отговори
# 375
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Деси , браво и на децата и на теб.  Hug
По коя ТВ ще ви дават?

# 376
  • Мнения: 3 036
Нашта кабелната "Евроком" ни купи.Но предава само на Трявна,Дряново, Севлиево и Габрово.
От нашите може да ме види само Дочето ,ако е на цифрова телевизия.
Стояха близо 20 минути- та интервю от децата взимаха,че гледаха как се раздават листовете,че останаха и докато чета диктовката.

# 377
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Нашта кабелната "Евроком" ни купи.Но предава само на Трявна,Дряново, Севлиево и Габрово.
От нашите може да ме види само Дочето ,ако е на цифрова телевизия.
Стояха близо 20 минути- та интервю от децата взимаха,че гледаха как се раздават листовете,че останаха и докато чета диктовката.

ДЕСИНКА МНОГО СЪЖАЛЯВАМ НО НИЕ СМЕ НА БУЛКАТКОМ.НО КАКТО ВИНАГИ ТИ СИ СЕ ПРЕДСТАВИЛА НА НИВО,А И ТЕЗИ ДЕЧИЦА МИСЛЯ СА ПОКАЗАЛИ НАЙ СЕТНЕ ТОВА НА КОЕТО ТИ ТОЛКОВА ГОДИНИ ГИ УЧИ С ПОТ НА ЧЕЛОТО.

# 378
  • Видин
  • Мнения: 961
Деси, браво!  bouquet
И другите препятствия да минете без проблем! Hug

Светле, чак ме е яд че си изчистих сама прозорците Joy

# 379
  • Мнения: 1 558
Ехооо, и аз съм тука.....
От сутринта съм в разход, прибрах се преди малко, метнах едни картофи във фурната да се пекат /днес още нищо не сме яли/, чашата с кафето и пред компа - това са най-приятните ми мигове, сега ще се върна назад да ви изчета.

# 380
  • Мнения: 2 029
Ами  аз до сега сама си бърша прозорците,ама при наличието на такъв  чистофайник - замислям се Joy Joy Joy
Светле - търси телефон на фирмата Joy Joy Joy Joy

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Момичета тука е страшна жега докато отида на процедурите и се върна патладясах Joy Joy Joy Joy
Пътьом се метнах в едно магазинче за обувки и си купих чехли за лятото само с каишчици  Mr. Green
МАРСИ НАЛИ СИ ПРАВЕШЕ ФИРМА ДА ПОЧВА БИЗНЕС НЯКАКЪВ ЯВНО НЯМА ВРЕМЕ ДА ОПРЕ ДО КОМПА Peace
ЖАКИ много мило семейство сте като ви видя и ви се радвам,дано като дойдете и на живо да се видим Hug Hug
ДЕСИ радвам се че си жива Mr. Green Joy Joy огън служба не остана вече Hug Hug Hug
СВЕТЛЕ как не те е срам да не ми пратиш тоЗ  момък вчера като мих прозорци ааа Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyЩях и шапката на закачалка да му сложа пък и кекс ше му забъркам Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
ДУНИЧКА ти къде се изгуби бе пилееее Hug Hug Hug почивните дни гости си имала ама и днес никаква те няма newsm78 newsm78

# 382
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Момичета тука е страшна жега докато отида на процедурите и се върна патладясах Joy Joy Joy Joy
Пътьом се метнах в едно магазинче за обувки и си купих чехли за лятото само с каишчици  Mr. Green
МАРСИ НАЛИ СИ ПРАВЕШЕ ФИРМА ДА ПОЧВА БИЗНЕС НЯКАКЪВ ЯВНО НЯМА ВРЕМЕ ДА ОПРЕ ДО КОМПА Peace
ЖАКИ много мило семейство сте като ви видя и ви се радвам,дано като дойдете и на живо да се видим Hug Hug
ДЕСИ радвам се че си жива Mr. Green Joy Joy огън служба не остана вече Hug Hug Hug
СВЕТЛЕ как не те е срам да не ми пратиш тоЗ  момък вчера като мих прозорци ааа Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyЩях и шапката на закачалка да му сложа пък и кекс ше му забъркам Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
ДУНИЧКА ти къде се изгуби бе пилееее Hug Hug Hug почивните дни гости си имала ама и днес никаква те няма newsm78 newsm78








Моля моля тука съм Зиче,но правих едни бързи милинки та ги чаках да втасват и след това да се опекат.Ето черпя Ви с тях таман следобедно време.



Последна редакция: пн, 11 май 2009, 16:44 от dunia53

# 383
  • Мнения: 1 558
Аййй, че много сте изписали, бееей!
Деси, дано така безпроблемно да преминете до каря на изпитите!
Гъбка, приеми и моите поздравления за постъпката ви!
Мастърче, видях снимките - ами ти къде си? - изчезнала си, стопила си се  Joy Joy Joy
Шегувам се, изглеждаш страхотно  Peace
Светле, и аз шъ ти се скарам - пускаш помощника, като си изпоизчистихме прозорците Joy Joy
Ама пък то не пречи още едни път да се изчистят  Wink
И тук днес си е горещо. А и аз висях по опашки - една застраховка оправях, в КАТ няколко часа, та съвсем ми беше горещо, та завряло чак  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ей, dunia53, както съм огладняла, тамън навреме ми идват милинките, ще взема 2-3 и на айряна ще наблегна  Flutter

# 384
  • Мнения: 5 001
Дуняяя  Hug Hug Hug
Я дай бързо рецептата за милинките Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Добчееее....не съм изчезнала бре!  hahaha hahaha hahaha hahaha
Тука съм си  Joy Joy Joy

# 385
  • Видин
  • Мнения: 961
Дуняяя, страхотни са милинките! Hug

Аз ядох една баница на обяд с кисело мляко ама нещо не ме засити много Crazy

# 386
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
ВКУСНИ И ЛЕСНИ МИЛИНКИ
1 мая (42гр) - това е точно 1 кубче прясна мая
1 ч.ч. прясно мляко
1 ч.л. захар
1 ч. л. сол
2 яйца
200гр сирене (може и повече)
3 ч.ч. брашно
малко настърган кашкавал за отгоре за поръсване

ЗА ЗАЛИВКАТА
100 грама разтопено масло,може и олио
2 супени лъжици брашно
1/2 чаена лъжичка сол

Затопляте леко млякото и трошите маята в него. Оставяте да постои малко. В дълбок съд си слагате солта и захарта. Сипвате млякото с маята, добавяте натрошеното сирене, яйцата и брашното. Не месите, само бъркате с дървена лъжица и готово. След това си взимате  подходяща тава и я намазвате хубаво,топите ръцете си в мазнината и оформяте топки  с големината на орех. Редите едно до друго в тавата и ги слагате на топло да втасат.Заливате ги със заливката След това печете.

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 16:58 от dunia53

# 387
  • Мнения: 549
Момичета, Joy Joy Joy и аз се прекарах да си ги мия сама Joy
Деска,радвам се че си по спокойна.Съжалявам че не живееш във Варна ,за да си запиша детето при теб.Успокой се всичко ще е  наред.
Дуня,страхотни милинки.Браво.През почивните дни ще ги направя.Моите много обичат тестени неща.

# 388
  • Мнения: 5 001
Дуня,мерси за рецептата  Hug Hug Hug

# 389
  • Мнения: 549
момичета рецептата  ще  я сложа в блога

Общи условия

Активация на акаунт