Отзиви за цялата серия на Бочко

  • 31 115
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 521
Ползвахме го няколко дни и дупето на малкия почервеня цялото.Но това не означава,че щом
не понася на моето дете не е хубаво или качествено.Въпрос на кожа Peace

Моята педиатърка ме насочи към една аптека,където приготвят крем против подсичане-2.40лв и е уникален направо.
Сега ми е свършил и ползвам чист невен,също му понася много добре.

# 16
  • Мнения: 1 310
Ползвала съм крема за подсечено дупе и шампоана на "Бочко"- кремът изобщо не подейства, купих си доброто старо "Здраве"  Peace, а шампоанът - нищо особено. За козметика за моето бебе заложих на Бюбхен и не съжалявам.  Peace

# 17
  • Мнения: 1 168
Аз пък не мога да разбера защо смятате, че крема против подсичане се ползва за "лекуване" на подсичането? Та той е изцяло превантивен и действието му се изразява в това цинка да не допуска влагата на изпражненията до кожата. При вече подсечено дупе е по-скоро противопоказен, защото както не посволява да влезе нещо в кожата, така и не позволява да излезе, т.е не позволява на кожата да диша /не че тя в памперса много диша,де/. Но така или иначе крема против подсичане забавя излекуването при вече настъпило подсичане.

Иначе по темата - ползвам сапун, крем против подсичане, шампоан и още един крем, който мажа като и поизпръхне кожата от вятъра /бузи и ръце/, а ако е много ветровито и преди излизане. Доволна съм - нямам забележки. Олио и слънцезащитен крем съм ползвала на Нивеа, по скъпи марки не съм и нямам намерение да използвам ако не се окаже крайно наложително!

# 18
  • Мнения: 1 310
Аз пък не мога да разбера защо смятате, че крема против подсичане се ползва за "лекуване" на подсичането?
А как разбираш това: "Съдържа активни компоненти: екстракт от смрадлика, богат на танини, каротеноиди, флавоноиди, токофероли, восъци и смоли, който действа силно противовъзпалително и ранозаздравяващо и цинков окис с подсушаващо действие. Прави кожата мека и еластична."

# 19
  • Мнения: 438
 Не са много лоши продуктите, но след като видях, че съдържат парабени и пропилен гликол, се отказах от тях - информация за тези съставки . (преди да разбера за вредата от тези съставки се чудех защо малкият се "изприщва" от защитния крем "Бочко") А олиото не само на Бочко , но и на всички други марки си е минерално масло, за което има обяснение в линка, който дадох по-горе.

# 20
  • Мнения: 2 110
Ползвала съм сапуна и крема ! Очарована съм ! Може да ви се стори странно ,но понеже и моята кожа е чувствителна ,аз също се къпя със сапуна/тялото/ и от време на време като ми излезе някоя пъпчица ,като се намажа изчезва за една нощ !

# 21
  • Мнения: 1 103
не съм  ползвала крема Бочко и не мога да изкажа мнение за него аз лично бях доволна от Бюбхен

# 22
  • Мнения: 126
От крема чак доволна .........не, : но шампоаните миришат хубаво.Харесват ми Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 44 115
ми аз и от крема им за дупе не останах очарована....не бих пробвала и другите им продукти....

# 24
  • Мнения: 129
Използвах за кратко време шампоана и олиото , но на детето ми така изсъхна кожата от тях ,че после два месеца не можахме да се оправим.Не съм доволна изобщо с изключение на крема против подсичане

# 25
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Ползвала съм крема против подсичане, бебешкото олио и препарата за измиване на шишета. Доволна съм. В началото на бременността лицето ми се беше изринало жестоко и по съвет на гинеколожката се мазах с крема на "Бочко", за два дена всички пъпки ми минаха и тогава реших, че козметиката си струва.

# 26
  • Мнения: 1 168
Аз пък не мога да разбера защо смятате, че крема против подсичане се ползва за "лекуване" на подсичането?
А как разбираш това: "Съдържа активни компоненти: екстракт от смрадлика, богат на танини, каротеноиди, флавоноиди, токофероли, восъци и смоли, който действа силно противовъзпалително и ранозаздравяващо и цинков окис с подсушаващо действие. Прави кожата мека и еластична."


А бе то като четеш листовките на лекарствата и козметиката все са едва ли не универсални и лекуват всичко, въпроса е какво реално вършат. Всички знаем, че раната зараства най-бързо на въздух, а цинковия крем автоматично го изключва това. Иначе за противовъзпалително може, напълно възможно.

# 27
  • Мнения: 126
Всяка от нас е казала как е подействал даден продукт  от серията на Бочко бърху децата ни ,но това не означава че са наи походящите или пък най лошите.На всяко детенце кожата е различна и естествено действието на продуктите е различно,затова към авторката на темата най добре е ако имаш желание купи и пробвай,виж как се отразява на кожата на детенцето и прецени.Това е като всяко нещо има хубави и лоши страни,на някои помага на други не. Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 8 282
Цената определя и качеството Wink
Не съм съгласна.
Ползвала съм крема и кърпичките - доволна съм.
Доволна бях и от старите кремчета Зеленото(смрадлика) и Розовото(роза), но ги няма вече.
irina_vas, е няма по- ефикасно нещо от цинк+дефламол(1:1) мажеш и за 1-2 дни забравяш за зачервеното дупе... под памперса не можеш осигури много въздух.
А и те мазилата са за това да лекуват.

# 29
  • Мнения: 1 317
Веднъж се озовах случайно на една презентация на продуктите на Бочко.
Напълниха ми една чанта с всичко, което предлагат и от всичко останах страшно доволна.
Продължавам да ползвам всичките видове сапуни (дори за себе си), олиото, кърпичките, шампоана, гелчето за венците, тоника за тяло... Всичко ми харесва и мирише страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт