Магазин за обувки с марка Paolo Botticelli

  • 144 002
  • 470
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 371
Поръчах,веднага ми отговориха кога ги изпращат и пристигнаха в точния ден.
И доставката е 2лв!
 Доволна съм от качеството на обслужване,от качеството на обувките няма да знам,защото ще ги нося една вечер най-вероятно Laughing

# 376
  • Мнения: 179
Мацки, аз се отказах от тях вече. Имам два чифта, но са за хвърляне. Ботите до кокалчето, ако ги обуя още веднъж, токовете и двата ще ме оставят да се търкалям по стълбите и освен това са разлепени по средата на ходилото отстрани. Другите са боти до средата на прасеца и на втората седмица се разлепиха отпред. Много се радвам, че тази година не си харесах оттам Wink Без да правя реклама, но в новите молове има вериги магазини от ценовия клас на Паоло Ботичели (и над за доста от моделите), но поне продавачите са мили и не е такава тъпканица.

# 377
  • Мнения: 3 910
Някой спомена, че е доволен и че като за парите си даже обувките доста издържали.

Та си мисля... една обувка ако е ниска, да, може и да се разлепи, но като цяло не е такава философИя да изкара и по-дълго време. Въпросът е като е висок ток. Тогава трябва и удобна извивка, и удобен ток, освен, че трябва да хваща и окото. Оставям настрани материалите.

Ботичели явно се дънят точно най-много на високите си обувки. Паднали токове... разлепени.

Лошото е, че и доста други евтини магазини се нароиха, които не са много по-различни.

# 378
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Аз си харесах от тези http://paolobotticelli.info/product/772/4j-10268.html сините и от тези http://paolobotticelli.info/product/995/4b-10060.html пак същият цвят, но май вторите са по-добър вариант за горещите дни. В чуденка съм дали да си ги купя, защото не искам да ме оставят на пътя, а за 40 лв. мога да си купя 3 чифта нищо, че пак няма да са много читави. Поне ще ги сменям. (Имам китайски чехли от миналото лято от 12 лв, които още се здрави, а са доста носени.) А за Тенденз отзивите, които съм чела и чувала от познати не са много цветущи.  Peace

# 379
  • Мнения: 179
Предполагам, че ако се носят по-рядко - за вечерта - стават и биха издържала. Като стана въпрос за некачествени обувки, имах си едни на Пилини, които обожавах - черни, леко лакирани, на ситни дупки с висок дебел ток и мека подметка (ставаха за всички дрехи, които имах) . Толкова ги обичах, че въпреки че след 30-тата минута с тях си беше мъка, ги носех даже след като почнаха да се разлепях. И един ден прас тока назад и моя милост омете цялото стълбище в университета под погледите на цял етаж  Joy Оттогава много се замислям кога да си сменям обувките

# 380
  • Мнения: 3 910
То и Pilini според мен с малко превъзхождат Ботичели. С много малко. Хората се ловят от чисто звуковото наподобяване на Pollini, което си е вече голям клас.

# 381
  • на Земята
  • Мнения: 291
Много съм разочарована от качеството им.Купих си боти,които не изкараха и две седмици,при нактивно носене.

# 382
  • Sofia
  • Мнения: 820
Купих си ботуши  36 номер които са ми ужасно голями,мисля че отговарят на 37 , доста хлопат.

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Купих си ботуши  36 номер които са ми ужасно голями,мисля че отговарят на 37 , доста хлопат.
На мен ми се случи миналата година в магазина. Меря едни обувки 37 номер и са ми точни, взимам друг модел 37 ми падат, а 36 ме стягат?!

# 384
  • Мнения: 147
Искам да попитам тези, които са си поръчвали от сайта..след като направите поръчката обаждат ли ви се по телефона за потвърждение?

# 385
  • София
  • Мнения: 537
аз имам ниски сандали от РВ и съм страшно доволна, но не съм ги поръчвала от сайта, а от магазина им в търново. Simple Smile

# 386
  • Мнения: 1 666
Искам да попитам тези, които са си поръчвали от сайта..след като направите поръчката обаждат ли ви се по телефона за потвърждение?

не, само пращат мейл.

# 387
  • София
  • Мнения: 86
Миналата година си купих чехли от тяхна разпродажба, не изкараха и месец и се резлепиха. Crazy

# 388
  • Мнения: 1
Аз също се сдобих с 2 чифта сандалки с марка Paolo Botticelli.Цените не са лоши ,но ако искате обувки за повече от 2 или 3 седмици заложете на друга марка.

# 389
  • Мнения: 511
Модели всякакви, хора - също. Имам не един и два техни чифта сандали и нито едни не са се разлепили, имайки предвид че няколко от тях и в пустинята ги разходих, и по планините се изкачвах Laughing Може пък аз да съм случила newsm78 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт