Отговори
# 75
  • Мнения: 13 892
Добро утро ненагледни и усмихнати.
Ами няма да ви лъжа много ми беше трудно да ви изчета ми то си беше поне едно 20-тина страници- четох четох къде хванаха къде не хванах, дано не ми се сърдите ако съм изпуснала някоя новина.Отсях обаче май най-важните неща.

1.При Зазолинчето нещата са в движение, а това е нещото което всички очаквахме. Стискам палци мила, сигурно е много страшно, но то толкова страшни неща на този свят - няма да се даваме.
2.Маргито прави шейкове за бременни - чакаме от нея новини и все синьо розови- хайде дано.
3.Нора не е писала- не се учудвам. Правили сте коментар- нормално си е да се коментира. Мога да споделя, че за мен Нора  E един християнски човек и в религиозния и в човешкия смисъл на думата- с много благост и позитивизъм. Усещам че си има разумна причина да не пише и това не е защото някой я е обидил или било то друг каприз. Истината все ще излезе наяве. ( Редактирам го защото момчето на темата ни е прав, сгреших във времената , сега оправих нещата ... )
4.Всичките ни коремчести за добре. Да знаете какъв кеф ми прави да има гледам лентичките със месеците, Сега и на Ванхорне и на Фиорчето...

Аз изкарах всичките почивни дни при родителите на мъжа ми. Защо толкова много- ами и без това ходим рядко . Завиждам ви на късмета със свекървите. Аз нямах този. Много ми тровиха живота. Едва след като се роди сина ни имаше "отпускане" . Сега се държат нормално, даже повече но аз някак не мога да се отпусна да им простя ... Дори тази ни визита за пръв път откакто съм със сина им ( вече 17 години) получих похвали за това каква жена съм, каква домакиня, как си гледам сама без помощ децата, как се справям , не забравиха да "почеткат" и интелектуалния ми род. Освен това и баба му, която отидохме да видим на село със сълзи каза - "вашата любов е истинска" ... Е и какво. Да не мислите че съм се трогнала. Ами няма да се трогна само защото вече имат друга снаха и видяха дебелия край на лопатата та смениха песента. Ето това съм аз ще кажете- вещица на метла. Но когато искахме да сме заедно защо ни делиха, когато ни беше най-гладно защо не се сещаха тогава че имат внучка... Едно е хубаво- научих се каква свекърва не трябва да бъда. Така че Ленка и аз съм в списъка за свекита...

Чета тук и осиновяването сте коментирали. Когато второто ни дете не ставаше решихме че искаме дете дори и по този начин. С какво мислите се сблъскахме- с бюрокрация. То бумащината е хубава от една страна но от друга..... Ние с мъжа ми сме интелектуални работници от сивата икономика. Осигуряват ни да много ниска ставка и не покриваме границите необходима за осиновяване. Сега пък като сме 4-ма още повече. И аз искам да приемат закона че ако до 6 месеца не потърсиш детето си те освобождават от родителски права. Но това сега за политиците не важно- избори идват все пак- правят се други обещания, а дечицата - те не са електорат..

Целувам ви всички, мерси за кафенцето и слънчевите постове.
Този път и ние сме капо като Мили, уж спазвахме изструктаж ама види се не е достатъчно.Чоглаво ми е няма да крия. Чакам да ме "посетят гости от Червен бряг" а от там по нов сценарий. Хайде някой да бомбира че искам нещо хубаво да се случи...

Гушкам ви
Лека събота

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 20:20 от _re_ge

# 76
  • Мнения: 4 358
Чакам да ме "посетят гости от Червен бряг" а от там по нов сценарий.
И аз така Sad
Гледам приключения си имала с родата.За съжаление не винаги в такава компания на уж близки човек може да се отпусне Rolling Eyes.
Но като те гледам тренирано куче си ти Peace Peace Peace
АРГХТ прекрасен заек Peace.А тази история на Ванхорне за Митко Cry Cry Cry.Много много тъжно
Фиор и особено Николчето Hug последователни в кафенцето и в закуските.Благодаря момичета Hug

# 77
  • Мнения: 1 622
Ех, ама значиииии... Скучно ми е тука без вас! Къде сте се дянали всичките, а?
Моето мило каза да не се тревожа - той щял да измие прозорците утре.
Аз по този сличай скокнах до магазина да купя саксия - подариха ми луковички на четирилистни детелини, които ще засадя утре. Обещавам като се хванат да ви пратя снимки! Освен това обещавам четирилистна детелина на всеки, който иска - ще ви пратя, само ми дайте адреса си, или пък на срещата на 13.06!
Аз след малко ще се хвана да нарежа едни тънки мезета (с електрически нож, разбира се, за да станат тънки като вестници!  Grinning ), че следобед ще ходим на гости у едни приятели да гледаме Левски-ЦСКА + междувременни включвания от английското първенство. Както виждате при нас празниците свършване нямат, а и спортният полуден е налице!  Joy
До после и  Hug

# 78
  • Мнения: 1 152
Здравейте, банда Hug. И хубави, слънчеви почивни дни и от мен.

mimi_23 , да е жив и здрав юнакът на приятелката ти newsm32. Толкова хубаво ми става като прочета такива новинки newsm81. А за близнаците, ех, колко е хубаво-о-о Grinning. И аз винаги съм си мечтала за близнаци- двойна трудност, но и двойна радост. Истинска благословия е това Praynig!

Марго, стискаме палци да има хубави новини- със залагане, без залагане, синьо или розово- важно е да се пие ягодов шейк Wink

За осиновяването... За огромно съжаление сте прави и докато държавата ни само симулира ангажираност (при това най-често кампанийно) към изоставените деца и не се направят промени в закона, домовете ще са пълни с изоставени дечица, които няма да имат шанса да бъдат обичани от своите мама и татко. Но... преодоляването на бумащината и тромавата система е първата и бих казала най-малка трудност. После идва истински трудното. Защото трябва да се бориш с много неща. А най-трудната от  битките е тази с болката на детето ти.

# 79
  • Мнения: 355
Хей, Маргаритке, цвете хубаво, пази се утре - да не подхванеш много работа, че ние чакаме внуци от тебе  Grinning (Скъпи приятели, как да наричаме дечицата, които чакаме всички заедно с толкова надежда и любов?)
ARGHT, заекът ти е много хубав, само се връщам да го гледам. Hug Hug Hug
Re qe, дай си няколко дена да си починеш от почивката и да се заредиш с положителна енергия, че досега с неприятни хора си е подтискащ отвсякъде. Радвай се на хубавото време и на семейството си  Hug Hug Hug
Vanhorne, вярвай ми направо ми се дорева от твоята история за Митко, дълго ще ми държи влага - ДАНО, ДАНО да е намерило някого детето.
Фиорче, хубава и щастлива бременност  Hug Hug Hug
Ники, благодаря за хубавото кафенце - става ми приятно като го виждам всеки път!  bouquet  bouquet
Мими, какви хубави новини - да са ти живи и здрави близките майки и бебета (и бъдещите)!  bouquet
Цвети, с майките и свекитата като с малките деца - все ще ти изядат сапуна. Карай напред и да не ти пука много  Peace
На всички, които пропускам  Hug Hug Hug и много хубави събота и неделя!


# 80
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Добро утро, лястовички ранобудни  Heart Eyes

Ех, че сте писалиии, писалиии  ooooh!

Кръстник, зайо е голям сладур  Hug . Пусни снимки,  Mr. Green , ще ги гледам с интерес, а може и през сълзи  smile3518

Ванхорне ,  Hug много мило и тъжно ми стана за детенце  Cry . За съжаление има много от тях в нашата мила и родна страна  Sad . И аз , имам опит и случки които да разкажа  Sad . Когато бях в БГ, с мой та мама ходехме всяка година преди Коледа, в един дом за дечица  Sad . Купувахме торба с лакомства и дребни играчки за децата. Всеки път си тръгвах с много рев  Cry , и ме държеше цяла седмица  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 .... И до ден днешен, майчето продължава да ходи , и всяка година за Коледа и Великден получава картичка изработена от децата  Cry Cry Cry , не е ли мило  Cry
Стига , спирам, че много се разстроих  Cry

Ре-Ге , Регенце  Hug .... Аз съм с главоболие... слабо ме боли, но се съмнявам че ще се усили. А, дойде ли мигрената идва и лелята  Mr. Green ...
Стиснете половин палец и за мен , дано не идва тая гад  #2gunfire #2gunfire #2gunfire , ако устискам до понеделник, може да топна още някой тест  Mr. Green
А, пък аз няма да пускам моите  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за вас  Wink

Алооо, кучкарките  Mr. Green Проблеми с кучето ли казахте ...Ей го човека  Mr. Green



# 81
  • Мнения: 189
 Sad Доскуча ми бе хора, къде сте всички? Еееее ама  smile3516 и аз изчезвам! И понеже не искам да изкарам този хубав и слънчев ден сама вкъщи отивам на разходка в МОЛА за да се видя с приятели. smile3534  smile3503 newsm62 А който иска да заповяда, ще бъда в магазин "Умбро".
А когато се върна искам всички да сте на линия!   love001
ЧАО ДО СКИВ Hug

# 82
  • Мнения: 1 586
ДОБРО УТРО, БАНДА  newsm62 newsm62 newsm62 smile3506
Не че сега ставаме  Naughty Напротив - от 8 часа съм на крак, но само на единия  Mr. Green Първо станахме и хапнахме, после стнахме пихме кафенце, после станахме изпратихме един приятел и сега аз поне станах и реших да ви напиша две-три думи, че от сутринта само ви шпионирам и с нищо не съм допринесъл за настроението на Margaritkata, която очевидно скучае.
А така се беше подготвила за целодневна борба с любимия, докато през зъби му изкопчи обещанието той да измие прозорците. Той па взе, че и развали уикенда и "клекна" бързо-бързо  Crazy Margaritke, дай ми за малко твоето момче на лични да му обясня един изключително лесен начин, за перфектно справяне с прозорци. Открих го преди 3 години и мога да кажа, че не ми отнема повече от 2-3 часа да се справя с нашите. Моята мома чак е вдъхновена от резултатите  Crazy А и нашият апартамент е баш-бая големичък.

Наистина ще кача снимки от миналогодишния лагер с децата от дома. На тях ще видите и част от нашите приятели, които са изключителни хора  Heart Eyes Всекиму пожелавам да има такива хора около себе си  Hug Само да си оправя големия комп в къщи, че му изгоря захранването и ще действам  Mr. Green То стана вече три седмици действам де  smile3506 ама като имам толкова машини из къщи и не ми е дерт. Това сега ще го използвам като повод, да се разшетам, че иначе усещам задаваща се буря на тема "Нищо не правиш за тази къща, даже и компютъра си зарязъл"  Crazy

Трябва да ви направя един график на коя, кога да стискам палци. Не винаги се обаждате  Crossing Arms caritas предния път беше хукнала да и стискат палци по другите теми, а при нас нито дума  Crossing Arms Така не може  Naughty Знаете ли как ми минава деня, като знам че някоя от вас има надежда за него и някак като спра за момент насред лудницата и като се сетя и денят ми придобива по-друг смисъл - зареден с усмивка и хубаави мисли, които иначе няма от къде другаде да взема  Hug

Ние пък си нямаме проблеми със свекитата  Mr. Green Моите родители са най-добрите хора в целия свят  Heart Eyes Да са живи и здрави  Praynig Толкова ни помагат, че никога с нищо не можем да им се отблагодарим  Hug Моето момиче им е като дъщеричка и винаги я глезят 1000 пъти повече отколкото мен  Crazy
Виж с тъщичката не е такова положението  Crossing Arms Тая е луда за връзване, зла, проклета и източник на отрицателна енергия, какъвто човечеството не познава  Sad Аз се справям с нея лесно, 'щото не смее да ми каже гък, но моето момиче доста си пати и до скоро дори не даваше да и помогна в тази борба. Сега обаче малко и дойде акъл в главата, а и доста неща и се струпаха и най-после ми прехвърли задълженията аз да се справям с врага  smile3508 Резултатът  newsm66 newsm66 newsm66 - от един месец "любимата" ми тъща не само не е идвала в къщи, но и не е посмяла да се обади по телефона  newsm62 Добро момиче ми е тя  smile3560 точно така и заръчах последния път като се видяхме  smile3503 Да се обажда само, когато има нужда да и заредя бутилката с газ...

Аз снощи си изкарах кротко в тихи занимания сам у дома  Heart Eyes Четох си книжка, слушах музика, контактувах си с разни мутри по ICQ и Skype... Любими са ми такива вечери  Heart Eyes Моето бичменце рядко ми отпуска така края  Blush Добре, че вчера беше заредена с енергия от пътуването ни, та излезе с приятелите ни да ръси наред и аз използвах момента, да се обявя за скапан и да получа 5-6 часа ергенска отпуска без преспиване  Mr. Green Вие жените сте странни животни  newsm78 по никакъв начин не можете да разберете нуждата от малко самота  Sad А  на мен толкова добре ми действа  Heart Eyes Иска ми се поне един ден в месеца да не виждам никого - нито пилето си, нито приятели... То човек не може да си бръкне на спокойствие в носа от навалица в този живот  Sad Все някой ще се появи отнякъде и ще разбие мислите ти на хиляди парчета... Не знам дали ще ме разберете, но понякога паля колата, пускам си музика и отивам я до Бургас, я до Търново... като стигна - правя обратен завой и у дома... Това са ми единствените мои часове  Heart Eyes Жалко, че не могаа да чета книжка докато шофирам  Mr. Green

Ноооо... днес е ден за веселба  Hug Един приятел има Рожден ден и ще откриваме сезона на морето newsm62 Всяка година първите вечери на палатки или бунгала са ми като първи в живота  Heart Eyes Истински се вълнувам от предстоящата вечер  261uu  261uu  261uu  Приятели, китари, тарамбуки, флейти, гайди, звук от щастливо повръщащи хора из храстите ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Нищо не може да замени такива вечери  Hug Толкова съм въодушевен, че чак ама изооообщо не ме интересува как ще завършат ЦСКА и Левски...
Днес ежедневието върви в друга от моята посока. Днес ще се напия с щастливото усещане, че целия свят е само това място, където сме ние  Hug Heart Eyes Hug

Прегръщам ви и ви пожелавам хубав ден и прекрасна топла вечер  Hug Heart Eyes Heart Eyes Hug

Стискам палци за всички, толкова ми липсва една хубава новина от тези, за които всички тук мечтаем  Hug Praynig Heart Eyes Praynig Hug



 

# 83
  • Мнения: 1 586
...
Мога да споделя, че за мен Нора  беше един християнски човек и в религиозния и в човешкия смисъл на думата- с много благост и позитивизъм. Усещам че си има разумна причина да не пише и това не е защото някой я е обидил или било то друг каприз. Истината все ще излезе наяве.
...
Абсолютно заставам зад това мнение на _re_ge-нцето  Hug Само ми се иска "беше" от първия ред да е "е"  Praynig

# 84
  • София
  • Мнения: 6 302
Ха здравейте и от мен. Ние пък днес се отдадохме на търкаляне в леглото  Embarassed Само за малко се разходихме до мола, напазарувахме в Пикадили и айде обратно. Той моичкия днес пази лунната диета, само мляко и вода. И млякото да е 0.1% Smile Ама аз няма пък гладна да стоя я.... А и напоследък нещо много ми се яде сладко. И сега съм си сложила тука до мене един плик с дребни сладки шоколадови.... и си хапвам.  smile3534
Ванхорн, направо ме разплака с историята за Митето. Тъжно е, че хубави деца нямат възможност да бъдат в добри семейства, където да израснат като нормални и щастливи хора.  smile3518
Затова пък искрено се зарадвах на новините на Мими. Честито на приятелката ти, да са живи и здрави цялото семейство!
caritas, веднага почвам да стискам палци! Дано, дано!!!
ARGHT, прекрасен е заека наистина!
Марги, ти я знаеш новата прическа на Юнакова значи. Аз със закъснение съм я видяла. Ние сме за ЦСКА, да знаеш. Но.... и да паднем, и да бием, пак ще се напием..... Айде наздраве на всички beer

# 85
  • Мнения: 1 586
... Ние сме за ЦСКА, да знаеш...
Shocked Shocked Shocked Предателствоооооооо... Уууууу... Фшиииииии... Само Левски оле  Hug

 Joy Joy Joy Joy

Ама за напиването си съвсем права  Hug

Винаги съм се чудиил тия хора, 'що така се избиват по мачовете, а не си ги гледат гъз до гъз и да се забавляват и после да си пият биричката и заедно да псуват съдиите  newsm78 Някой аспекти на запалянковщината хич не мога да ги разбера...

Хайде - сядаме заедно пред телевизорите и после биричката е от загубилите  Hug

# 86
  • Мнения: 2 617
Здравейте и от мен днес!  Simple Smile

Ама много сте изписали от сутринта, когато влязох в бръснещ полет да ви попрочета!

Vanhorne, диването е на 6 месеца и половина (но е доста едричък, днес инструкторът бая се изненада, като му казахме на колко е Laughing). Ох, много съм доволна от първия урок! Слуша и попива щурчо, а ние попивахме два пъти повече, защото, ако ние не се научим, кучето само няма как да разбере какво се иска от него.
А твоята история с бебето ме разплака. Не може, не бива да се случват такива неща! И то при положение, че има хора, които биха дали мило и драго да вземат такива дечица. Cry

milly vanilly , знам го аз тоя тип с кучетата, ма той е професионалист, аз искам куче дето да ми радва душичката. Wink Стискам ти палци, дано да ни зарадваш!  fingerscrossed

Фиорче, Маргаритка, Зази, благодаря за стиснатите палци!  Heart Eyes  Hug

АРГХТ, а ти ще стискаш ли, или само ще се заяждаш? "Хукнала по другите теми", как само го каза, все едно, че съм овършала целия форум!  Twisted Evil Пък и то оттук нататък почва голямото палцестискане, каквото стане - стане, а, както е известно, чакането е най-гадният момент.
А Зайо е прелестен!  Heart Eyes

Мими_23, страхотни новини, честито на мамите!   bouquet

Николче, как си днес?  Simple Smile

Хубава вечер на всички!  Hug

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 18:12 от caritas

# 87
  • Мнения: 1 586
...
АРГХТ, а ти ще стискаш ли, или само ще се заяждаш? ...
Еееееее, сега де  Blush Blush Blush
Само шегичка беше  Hug Разбира се, че стискам  Mr. Green Та аз не съм ги пускал Mr. Green Моля, моля  Crossing Arms Аз от няколко месеца супа не съм ял, че нямам свободен палец да си хвана лъжицата... бил съм се заяждал само  Crossing Arms

Ама моичките слаби този сезон  Sad Май бирата тази вечер ще е от мен  Hug Все пак надеждата умира последна  Praynig

# 88
  • Мнения: 2 617
Еее, то и аз се пошегувах де, ама трябваше да сложа ИмУтиконка, за да си личи.  Laughing Wink

# 89
  • София
  • Мнения: 6 302
Ама моичките слаби този сезон  Sad Май бирата тази вечер ще е от мен  Hug Все пак надеждата умира последна  Praynig

няма, няма, от нас ще е почерпката, споко....

Марги, забравих да ти кажа, че и аз съм така с кръста. То при мен е целия гръб де. Все някакви болежки имам. И на най-ергономичния матрак все ми е твърдо. Направо като принцесата и граховото зърно.....  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт