Отговори
# 45
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
tara5 , Господ здраве да ти дава (и много пари)!
Оправи се! Аз като съм я разглобявала днес да се пробвам да я оправя, съм доразместила магнита, само го врътнах и сега функционира перфектно!  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
Задължени сме ти с Митето!  Hug

# 46
# 47
  • Мнения: 18
Vei  и аз щях да ти кажа да я понаместиш и се оправя, но Тара ме изпревари с компетентно обяснение.

Моят Саши си има нова игра, човечето си откри отново старото столче за кола. Сега се катери, люлее, стой вътре изправен с вдигнати ръчички и се смее. Много му е интересно и там се задържа с часове, само го дебна да не падне. Поне като пада е от ниско и няма чак такива опасности от удряне. Замислям се каска за главата да търся, че нещо все на нея пада.

И аз съм за срещата на мамите, а за съботната се замислям дали да не се разходя с вас в Западен парк и без това не съм ходила до сега. Малко далече ми се струва но може да кача Саши на метро !!! Засега само се чудосвам  newsm78

Духче, снимките са супер, красиви места .

Лейди Фил, тая химикалка може да е повод за кафенце, разходка и пак да забравиш да ми я върнеш Wink

Гаде много неприятно, сега е пълно с кърлежи, покрай вашия случай се чудя дали са пръскали софииските паркове  newsm78
Надявам се само с Тетенус да се разминете, АБ аз не бих дала, педито ще каже какво е най-добре.

А аз да Ви се оплача, на Гергьов ден се отбиваме с майка за играчки в магазина, че нещо ни се сториха малки подаръците на именниците  Wink Та разглеждам дрешки играчки, с една ръка а с другата държа Сашко. Отиваме на гостито и ляваа ръка започна да се подува, като балон. Направо ужас, взех бързо противоалергичен прерарат и до вечерта спадна. Какво беше това чудо не знам, нямаше никаква следа от ухапване или нараняване. В голямо чудене бях  newsm78, представете си какво има в тези китайски дрехи, а аз гледах предимно детски.  newsm78

Честит Рожден Ден на Iva_top

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 01:47 от Ane

# 48
  • Мнения: 4 753
От кърлеж не се хваща тетанус...

# 49
  • Мнения: 127
добро утро!

имам питанка - какви детски филмчета харесват децата ви?
Емо е голям фен на бейби Айнщайн, ама аз само това съм му пускала. та се замислих да му разнообразя малко кинопрограмата, ама се чудя с какво Thinking

лирическо отклонение: давам му да гледа филмче по половин час на ден, ако е много крив и няма как да излезем навън може и повече. много ме е срам Embarassed, защото бях върл противник на гледането на филмчета и много се възмущавах на разни познати, които пускат филмче на детето, за да "свършат някоя работа"... мислех си, че ги мързи или нямат желание да се занимават с детето и им е по-лесно с филмчета... а сега... Embarassed Embarassed Embarassed хем знам, че му ги пускам когато много квичи и е много крив, защото така се успокоява и му е приятно, хем ми е гадно... Confused
извинете за дългото лирическо отклонение, ама да се оплача малко Embarassed

# 50
  • Мнения: 377
Честит рожден ден, Ива топ! Много здраве и щастие ти желая!
Миа, Слънчи, Теди, Ане, Вале, Синеочке, Габи, както и всички други мами, имащи възможност да дойдат на срещата, предлагам в събота да се съберем на входа на Западния парк откъм бул. Сливница между 10.30-11 часа.
Ако някой закъснее ще ни намери по алеите, аз лично ще бъда там в 10.30 часа.

Пипи, аз целенасочено не съм й пускала да гледа филмчета засега. Търсим реклами или й пускам някой музикален канал и тя много се кефи. Само като чуе музика и започва да танцува, голям е смехурко  Wink. Между другото, защо и ти не се присъединиш към срещата в Западния парк, знам че си мобилна?

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 08:48 от Nikitali

# 51
  • Мнения: 135
Iva_top,честит рожден ден.Желая ти здраве, късмет, успехи и много, много любов!!


Духче,много хубави снимки.

Пипи,Илия въобще не обръща внимание на детските филмчета.Може да им хвърли по един поглед и това е.Ако е много крив и нищо не го успокоява му пускам реклами или едно мяукащо коте.

Ане,много неприятно това с подуването.

Вале,дано й няма нищо на Васи.

Ние днес ще ходим на консултация да видим колко е пораснал,а и да питам кога ще бъде реимунизацията на Пентаксима.

# 52
  • Мнения: 31
Хрус-хрус... 4470
хм,   Joy
аз не, че съм най-компетентна, ама от кърлеж не се ли хваща марсилска треска  newsm78
ммм това е една много хитричка идейка за дъската...смятам да се възползвам, щтот Димитърчето се пробва да рисува по стената с боя за кожени изделия и...успя имаме си първият му шедьовър, подписан с двете му ръчички
еййй тия снимки са невероятно красиви Духче!

# 53
  • Мнения: 10
Добро утро!
Честит Рожден ден на iva_top  bouquet  bouquet  bouquet! Много здраве, семейно щастие и любов Hug

Стелли, нашата педка каза на 1г и 10м реимунизация на Пентаксим.

Ане, Боби има едно детско люлеещо се столче и много му се кефи, качва се на коленца и се люшка сам, а също се изправя прав и без да се държи се люшка Crazy

Пипи, и Боби не обръща никакво внимание на детски филмчета, само реклами признава и това му е единствената почивка да седне на едно място. А как искам да има един канал само с реклами, че като почнеме да се храним само превключвам програмите и търся, иначе веднага иска да слиза Crazy

Духче, невероятни снимки, като картички са Peace

# 54
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
С метрО става до спирка Западен парк, а зад Лабиринт има алея, откъдето се влиза в парка
Импи също може да иска да дойде, не е далече.

Ane, и на теб Господ здраве да ти дава (и много пари)  Hug Hug Hug Hug Hug
И на всички нас!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честит Рожден Ден,  iva_top!   bouquet  bouquet  bouquet
Много здраве, енергия и усмивки ти желаем с Митко!

Гледаме Бейби Айнщайн без никакви угризения от моя страна. Мисля, че тези филмчета са направени за деца и ще да са по-добри от ТВ и реклами. Не знам каква точно представа за света и какви послания се загнездват в тяхното съзнание от подобни неща, затова 1000 пъти предпочитам бейби Айнщайн. Проблемът при нас е, че в нета ги има само в едни формати измислени... имиджи... пък аз Алкохол120% или другото к`во беше не мога да подкарам въобще. Антивирусната ми писка. А пък в .avi има 4-5 и скоро ще ги научи наизуст.
С две думи - обожава ги и се хилоти се на определени места.
За други и аз съм се чудила, Пипи, не знам.

И ние ще се пентаксимим на 18 м., искам да преговарям с педи първо да направим тая за хепатит А и малко да закъснеем с пентаксим и тя няма да е съгласна.

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 09:38 от veihaivei

# 55
  • Мнения: 127
Между другото, защо и ти не се присъединиш към срещата в Западния парк, знам че си мобилна?

на кръщене на племеничката сме в събота по това време. мерси за поканата! Hug

Стелли, нашата педка каза на 1г и 10м реимунизация на Пентаксим.

нашата пък каза на 18 месеца

ЧРД Ива!

# 56
  • Мнения: 10
Може ли някой да ми каже откъде да си изтегля филмчета на Бейби Айнщайн? Изтеглих си от Замунда, но не ми ги отваря Whistling

# 57
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Маце, прякорът ми в Скайп е същият, добави ме и ще ти пусна някое avi, докато търсиш и други
Според мен ти теглиш тези, които са в двд, има едни, които са точно АВИ, като цъкнеш, ще видиш какво има вътре в торента, ави са, 4-5 заглевия
Най-вероятно имаш същия проблем като при мен с тези за двд, трябва ти програма демон туулс или алкохол120%

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 09:59 от veihaivei

# 58
  • Мнения: 135
Момичета, а имате ли кабелната програма Baby TV? Много е готина!

# 59
  • София
  • Мнения: 308
Хм, за Пентаксима нашия педи, каза че този месец ще се боцкаме, което значи 16 мес. Даже сега чакам да й свършат сополките, за да я водя при хомеопатката да се подготвим ако трябва за ваксината. Че нещо и ние с татито се изпоразболяхме.
Бейби Айнщайн гледа докато се храни, за да успея все пак да й вкарам някоя лъжица с манджа. Но и на мен ми се отварят само някои, които са с ави формат. Иначе вече ги знае почти наизуст.
Телевизор нямаме. Гледаме по Интернет само някои предавания, така че с реклами гледам много да не я облъчвам. Но за малкото време, през което ги гледа започва да прави разлика, като обръща особено внимание на тези за детски стоки, като например на продуктите на Нестле - Нескафе, Нескуик. През деня когато сме вкъщи гледаме Мюзик Айдъл, но по-скоро като музикален фон, че фонотеката с детски песнички вече ми омръзна.
От време на време й пускам по някое анимирано филме, като Рататуи, Мадагаскар и тн, но май аз и баща й повече се заглеждаме по него.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт