Отговори
# 60
  • Мнения: 6 604
Добро утро.
С риск да ви досадя: Embarassed
1. За фет бърнърите-това е от темата ,в която пиша:
Хранителните добавки за топене на мазнини се означават като фет бърнъри (fat burners - горящи мазнини). Те са два типа: липотропни и термогенни. Липотропните засилват процеса на мастната обмяна и превръщането на отделените масти във вид на енергия. Основният съставен компонент на липотропните и термогенните бърнери е аминокиселината L-карнитин. Тя притежава способността да се свързва с дълговерижните мастни киселини и да ги транспортира до митохондриите, където се превръщат в енергия. За процеса е необходим кислород и затова тренировките за изгаряне на мазнини се обозначават като аеробни. В липотропните бърнъри често присъстват и други съединения, които засилват мастната обмяна. Такива са напр. хром пиколинат, метионин, инозит, холин. Хром пиколинатът е най-лесно усвоимата форма на елемента хром. Той способства за засилване действието на инсулина по посока на разграждане на мазнини. Метионинът е аминокиселина, която е ключова за образуването на другите аминокиселини. Аминокиселините, освен че са градивните вещества на мускулите, те са изходни съединения (прекурсори)за образуване на редица хормони - растежния хормон (соматотропин), тироксина, адреналин, норадреналин, допамин и др. Също така от аминокиселини се образуват ензимите и от там се засилва общия метаболизъм. Инозитът участвува в мастната обмяна, понижава равнището на лошия холестерол. Холинът способства за транспортирането на мастните отлагания в черния дроб и превръщането им в енергия. В термогенните бърнъри освен съставките,които участват в липотропнит бърнари са добавени и тревисти извлеци, които повишават вътреклетъчната температура до 1 градус целзий, в зависимост продукта. Това способства за значително по-лесното отделяне на маститите и свързаната вода. Оказват влияние предимно в талията, ханша и бедрата, където са разположени алфа- и бета-адренорецепторите, върху които действат.   
2. За бейби Айнщайн-и аз търсих доста ,но от тук изтеглих всички филмчета и работят перфектно:  http://www.mininova.org/search/?search=baby+einstein&cat=0
От списъка си свалете collection 1ot 3 ,2 ot 3 i 3ot 3.
Дано съм ви била полезна Hug

# 61
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Midi4ka*  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Никога не бях сваляла от този тракер, а то даже не ми поиска регистрация!!!!

# 62
  • Мнения: 6 604
Midi4ka*  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Никога не бях сваляла от този тракер, а то даже не ми поиска регистрация!!!!
НА теб и без това съм длъжница Wink
КАкто и на всички в тази тема-много сте мили и отзивчиви Hug

# 63
  • Мнения: 133
Брех, страшни идейки давате....първо за дъската, сега и за филмчетата. Благодарности и от мен! omm

За пентаксима - и нашата педиатърка каза на 18 месеца реимунизацията.
Духче, снимките са приказни. Peace
Иве, честит рожден ден!  bouquet Весело посрещане на празника, танци, музика и мноооого подаръци! Hug

Днес не ми е кеф нещо..... нямаме асансьор ПАК..... използвах Рая докато спи да сваля количката (от 5-я етаж) и сега като се събуди грабвам я и цял ден няма да се прибера пък Crossing Arms....... хич не ме интересуват вечери-мечери Naughty...... ще ядем пържени яйца. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 51
Тополчице, и аз така! Еми той мъжът ми нали вчера сготви, та днес и аз съм важна! Embarassed
Най-много една прахосмукачка пускам сега и туй то. И без това 3 дена седяхме с опасност за хрема, сега слава Богу всички сме добе и днес ще разцъкваме цял ден.
Приятни разходки на всички от нас! Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 1 546
Абе вие момичета деца нямате ли да гледате, че само във форума висите????  hahaha  hahaha  hahaha
Ама писали...писали.... ooooh!
Ама и четох...четох....  Mr. Green
После ще пиша, че трЕбе да готвя.  Whistling

# 66
  • Мнения: 4 056
Привет, банда!
Нашият пентаксим е насрочен за 20 май, т.е доколкото разбрах трябва да е минала поне година от предишния прием.
(Защо има такива различия в месеците newsm78 - за едни е на 16 м, а за други на 18  newsm78)

Мерси за идеите за новите играчки и занимания за малчовците.

За л-карнитина искам само да добавя: имайте едно наум, ако го вземат мъжете ви, че действа в посока повишаване подвижността на сперматозоидите  Wink

Никитали, благодаря за поканата, ще гледаме да дойдем, но може би ще влезем в парка от към „Лабиринта”. Затова ще ти пратя моя телефон на лични или даже по-добре ти да ми пратиш твоя, за да се търсим на място.  Hug
До скоро!

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 12:58 от blueeyes

# 67
  • Мнения: 5 391
Здравейте!

Ива, ЧРД!  bouquet

Вале, много неприятно ConfusedИ Преси м.г беше привлякал няколко кърлежа на своя територия, само за първият ходихме до болницата, питаха има ли всички ваксини според Имун.календар, не биха тетанус, не изписаха АБ, нищо.
Дано не ви сполетява повече тая напаст Hug

Дамчо, дън съ прайш Mr. GreenИ ние готвим, чистим, туй-онуй, ама и във форума киснем Grinning

Вейке, тъй активна да си все Wink

За есенна среща ми се върти в главата някаква морска дестинация Sunglasses

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 13:24 от Лейди ФиЛ

# 68
  • София
  • Мнения: 3 688
Относно кърлежите да каа и аз
Миналата година когато ме оперираха от апандисит попаднах на един хирург,който докато ме преглеждаше извади и един кърлеж на една дама.Та слушах какво и каза.Няма тетанус,няма антибиотици,след 10дена да си направи кръвни изследвания и тогава као има нещо да ходи да се лекува...незнам колко е правилно,май превантивната мярка е по-добре,но всеки си решава.

# 69
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Дега- Направо е страхотна Стела с тези къдрици- да ти е жива и здрава. Като чета какво пишеш за нея- все едно аз пиша за Сияна...
Ами, може Жужу, нали са си буквички... Grinning Страшно ме е яд, че не ще да яде. Вкъщи е пълно с манджи сега, нали вземам от две кухни - коя от коя по-хубави...Е, няма!

За кърлежите - силно се надявам да не ни сплетява това зло! Че както си нямам и представя дори как изглеждат и какво трябва да търся... ooooh!

Пентаксимката ни ще е някъде през юли и с туй слагам край на пустите ваксинации  Crossing Arms (да не чува дявола Wink)

ЧРД на Ивето!!!  bouquet

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 13:32 от ٠•● Dega ●•٠

# 70
  • на плажа
  • Мнения: 1 866

 Ето това ползвам аз срещу кърлежи и бълхи. Пръска се върху дрешките.

# 71
  • Мнения: 980
Д!

Честит празник на Ива! Късмет и любов!  Peace

Четох го туй за ел-карнитина. Мчи то голЕма убавиня! БАш на дупарата и кълките гори мазнинки  Mr. Green Може да се пробвам нЕкой ден, га свърши таз работа с облизването и хапането на цицки от страна на Ина. Мойто мъж го е пил навремето (преди да си го взема и охраня  Mr. Green) и свалил към 40 килца. Ама е бил и с хранителен режим на салатки и спорт всеки ден и понякога почивка.

Дама, как няма да има време за клюки. Пускаме на лапетиите по едно филмче и мама загаря манджата във форума.  hahahaИ аз свалям сега филмчетата, че понякога ми иде да си взема джапанките под мишница и да напусна територията.  ooooh!

И аз съм хвърлила око на къдриците на Стела- едни масури, едни извивки и сресани.  Heart Eyes Моята хулиганка ходи рошава и разкрасителни процедури не търпи. Confused

Днес си записах час за другата седмица за гинеколог. Кат дойде момента ще свирна да стискате палци всичко да ми е наред. Сега е рано и нема нужда да стискате, че не може да се държи бира със свити пръсти. Crazy Аз съм на такваз вълна и снощи пак се почерпих с една чашка биричка.  Blush така де- за гъста и пенлива кърма  Wink Joy

# 72
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Сега е рано и нема нужда да стискате, че не може да се държи бира със свити пръсти. Crazy

Ух ма, Тедкееее!!! Де ги измисляш тез лакърдии ма душо? Joy

Пък къдриците на чавенцето запазена марка му се явяват.
Дет ходим, все там на гледат и питат: "На кого са?"
Аз като кажа: "От мене", ме гледат невярващо, щото откакто съм родила все с "гладка" коса ходя, вързана на опашка и не ми личи. Laughing

# 73
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Всички изгледи има до довечера да съм изпрала, сготвила и подредила.
И сега, мили деца...

Обявявам търг!
Най-бързата мама, която може и иска да се освободи на 11 май в 17 ч. и е склонна да понесе моето присъствие, е поканена на ей това мероприятие (театър София):
Имам покана за още един човек, но миналата година в последния момент се раздаваха покани на поразия

Famelab/Лаборатория за слава
http://www.britishcouncil.org/bg/bulgaria-beautiful-science-fame … inalists-2009.htm
Безплатно е!

# 74
  • София
  • Мнения: 1 546
Опппааа Simple Smile
Дега и аз отдавна съм се загледала в къдриците на твоята щерка.  Laughing
Пусто аз с тия момчета.....не че ако не им пусна косите и те няма да са къдрави ама...как бе. ooooh! И аз искам панделки да връзваааам.  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт