Твърде рано???????

  • 4 694
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • на майната си
  • Мнения: 425
Почти на 30 родих и ми се щеше да отлагам до безкрай, но това си е въпрос на вътрешно усещане.
Аз на 21 не мислех: "...за това живеем за тези малки съкровища", но аз и сега не го мисля Simple Smile.
Щом и двамата с таткото сте на едно мнение, не бива да се притесняваш за мнението на другите.
Живота си е твой - подреди го както на теб ти харесва.

# 16
  • Мнения: 593
За мен на 21 беше рано, но за теб не е - виждам че си готова да станеш майка.
Пожелавам ти лека бременност, бързо раждане и да се грижите за едно прекрасно здраво бебче!

Честито!!!   Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 233
На 21 е нормално да си объркана, все пак само до преди 2-3 години си била момичето на мама, а сега ти предстои на теб да ти казват МАМО  bouquet
Бях току-що навършила 21, когато разбрах, че съм бременна и минаха седмици, докато реша какво да правя.
Един ден си казах "Сега не искам, но ми се дава. А ако някога поискам, а не ми се даде?"
Тази година малчо завършва първи клас Grinning.
Има си и своите предимства-още нямам 30, а имам вече голямо момченце и време за всичко!
Честито и успех!  bouquet

# 18
  • Мнения: 16
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ, newsm51 newsm51 ЗА СЪРДЕЧНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Мило момиче. Родих на 19 години дъщеря си. Беше ми много трудно,защото и финансово бяхме много зле, но сега като се обърна назаде виждам плюсовете на всичко това. Имам си една 14 годишна пуберитетка, а аз още не съм толкова за изхвърляне и може да ходим заедно и по дискотеките. Laughing За нея е много по-лесно да има млада майка, споделя си повече, по-лесно се разбираме някак си, а често и сме на един акъл по щуротии.
Иначе сега, вече съм на 34 родих и синче, и все ме гложди ква ли ще съм бабичка,когато момченцето ми е на 20 -30 години. newsm78

# 20
  • Мнения: 2 556
Е, тогава за какво колебание може да става дума, лека бременност и това е  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 070
Важно е какво искаш ти и човека до теб.Не се съобразявай с роднини и приятели,щом не зависиш от тях.Трудно се преживява аборт,дори и този "по желание"Аз станах майка за първи път на 20,за втори на 30.И едната възраст и другата си имат предимства и недостатъци.Каквото и да решиш,важно е да си сигурна че е правилното решение.Късмет

# 22
  • Мнения: 666
Няма да се притесняваш...щом ти и приятелят ти го искате можеш само да се радваш  bouquetАз бях с приятеля си само 3мес когато решихме да имаме бебче.Сега съм на 20 и имам прекрасно момиченце на 3мес.И аз се страхувах в първия момент какво ще кажат нашите,но от радостта ,че ще си имам бебче бързо бързо забравих за тревогите PeaceЛека бременност ти желая Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 41
честито и от мен  bouquet...би трябвало да се радваш...възрастта ти е супер подходяща да станеш мама....и аз на 21 родих първото си дете и да ти кажа ,ще е страхотно....изобщо не е рано, тъкмо сега е момента, и от медицинска гледна точка жената е в супер кондиция на тази възраст

# 24
  • Мнения: 1 749
ЧЕстито за двете чертички!Пожелавам ти лека бременност и живо и здраво бебе накрая!  bouquet Отхвърли лошите мисли за чуждите мнения и бъдете щастливи заедно с таткото!

# 25
  • Мнения: 571
Родих дъщеря си на 21.За миг не съм си помислила,че ми е рано.Семейството ми много се зарадва,а това на мъжа ми още повече/той е на 34/единствените,които смятат все още че съм се прецакала по някакъв начин са приятелите на моята възраст.Но за тях е нормално,всеки си гледа живота да тече в безкраен купон и за никого да не е отговорен ooooh!Всеки си решава все пак
Много лека бременност ти желая Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 504
Аз родих на 19 и половина. И за миг не съжалявам. И аз си мислех, че ми е рано, как ще реагират всички и други подобни мисли. Е майка ми щеше да изпадне в нервна криза,сестра ми каза- ''е значи заедно ще си бутаме количките", мъжа ми щеше да умре от кеф, майка му също, на приятелите казахме към 4 месец. Всички много се зарадваха, освен една моя приятелка( тя щеше да ме убие, че и казвам чак в 4 месец, иначе щяла насила да ме закара да направя аборт). А сега тази приятелка ще се разтопи като го види. И в университета всички много ми се радваха. Така, че да не ти пука какво мислят хората, рано или късно ще свикнат с мисълта. А колкото до живеенето - човек не умира като му се роди дете, напротив.

# 27
  • Мнения: 54
Аз съм на 22 и чакам второто ни дете и двете са планирани,щом се чувстваш готова и таткото също го иска не виждам какво те бъркат роднините.Лека бременност.  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 900
Желая ти всичко най-хубаво и едно сладко бебе на финала!  bouquet

# 29
  • Мнения: 17
Аз родих на 21 и то близнаци аз мисл че няма по-хубаво нещо от едно малко слънчице.Щом твоя приятел е на 7небе няма защо да се чудиш.Пожелавам ти лека бременост и се радвай на мига

Общи условия

Активация на акаунт