Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
Привет и от мен в новата тема.
Миркам, мерси за труда!  bouquet

Мегс, Миркам, Деси и всички завърнали се от хайманосване добре дошли.

Мегс, пази се, почивай си повечко. Hug Браво на порасналото ти момче. Heart Eyes

Стилисима, обсъждахме тази количка преди време., Аз лично на нея съм се спряла. Брат ми и снаха ми днес са купили същият модел. Колебаеха се между Хай трек на Бебе Конфорт(огромна е) и Джейн. Само като са я видяли и веднага ми звънят да ми кажат, че много им е харесала. Та довечера ще ги чуя да дадат отзиви. Аз ходих да я гледам на живо, сгъва се много лесно с 1 ръка през средата. Ама как го обясних само... Във ютюб има видео с тази количка, можеш да погледнеш как точно се сгъва и колко е голяма. Peace

Прити, много ти е хубаво коремчето. А кучето е супер просто, много да го нагушкаш. Heart Eyes

При нас е много топло. Сутринта в 9ч. беше поне 26-7 градуса, излязох по потник и умрях от жега. Whistling
Чакам Ема да се събуди и да захлади малко да излезем до парка, и половинката си е тук та идилията е пълна. Simple Smile

До писане...

# 16
  • Мнения: 384
Здравейте!   bouquet Честита ни нова тема, само с хубави емоции да я пълним!

Прити, страхотно коремче!

megs, браво на малкият мъж! А това със кръвното не е шега работа. И моето е доста ниско, засега док каза че няма проблем но трябва да го следя.

Като гледам всички се вълнуваме от колички. Аз вече сънувам колички, разгледах хиляди видове, не мога да си избера и това е. А мъжо само ми се смее и вика, че ако продължавам така бебо ще има една мама откачалка в къщи Grinning

# 17
  • Мнения: 99
Ронка благодаря ти и ще очаквам отзиви като разбереш  Peace Не знам ама и аз като я видях и си казах, че това е количката  Laughing

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,момичета!

Много сладки коремчета сте публикували Heart Eyes.Трябва и аз да снимам моето и да ви го покажа.То не беше много голямо и изведнъж порасна.И с предната бременност бях така,някак на ''скоци'' растеше.А вие не се притеснявайте за бебчетата и коремчетата,ще пораснат.Доверявайте се на вътрешната си интуиция и просто се настройте положително и не си вкарвайте лоши мисли в главата Hug

За риткането,нашето бебче рита по едно и също време,малко сутрин и малко вечер.Засега ми се струва по-спокойно от баткото Flutter,но има време.Както другит мамита са казали-идва време ,когато не можеш изобщо не само да спиш ,а и да стоиш от ритане.Криси беше много буен,чак ме болеше и като почнеше да ме рита в ребрата,едвам издържах.Освен това го носих много високо и трудно дишах,но всичко минава Blush

За киселините и на мен ми помагаше сода на Михалково,но незнам дали навсякъде я продават,както и никакво ядене след 18ч,защото иначе не можех да спя от киселини.Не съм пила лекарства,но знам,че Талцид-а е подходящ за бременни,но щом казвате ,че няма в апт.мрежа,незнам какво друго можем да приемаме.

За нашата ''екскурзия'' изкарахме добре.Бяхме на гости първо на единия дядо на мъжа ми,после при баща му и другия дядо-това по селата им,а после 3 дни при братовчедка ми в Павликени.Минахме и през Ловеч да се разходим-много хубав град.Не съм чак такава глезанка,но едвам издържах на село-липсата на удобства ме побърква,а и на двете места да не ви казвам за какви стари и непретенциозни къщи става въпрос.Нямам против да ходим,но поне да има къде да си измиеш г....а с извинение Embarassed.Да не ви разправям как сме толили вода да къпем поне малкия.Докато стигнем до Павликени направо полудях.Чаках с нетърпение топлата баня,да изпера дрехите и да легна в нормално легло Blush Blush.
Иначе на малкият страшно много му хареса-игра си миличкия на воля и определено много добре му се отрази.Жалко,че нямаме село или вила,където да може да ходим Confused
Иначе се изморих от шофирането много,но нали сме си живи и здрави у дома.
По закона на Мърфи бойлера ни изгоря и отново цялата хамалогия с топленето на вода на котлона на детенце се повтори.От това избягах и пак на това попаднах hahaha Crazy.Животът е несправедлив.Обадихме се за техник,най-рано утре може ли да дойдат #2gunfire.Мразя го и аз  безумно много това безкрайно запразняване.

Друго да ви се похваля ,че директорката на една градинка,която съм си избрала за Криси ме прие и ми взе документите му и каза,че със сигурност сме приети(само 30 номер сме все пак).Майките от по-големите градове ще ме разберат това какъв пробив е.Другата ми задача е като се роди бебушко да го запиша на ясла,колкото и да не ми се иска- и така 2011 едното ми детенце ще тръгне на градинка,а другото на ясла.Това са си някакви хипотетични планове де,но да си споделя...пък живи и здрави.

Извинявайте за романа,но като не съм писала толкова време,няма как

baby_one-Пег Перего е добра фирма,но специално количката,която си показала е подходяща за деца над 6 месеца.Другото при нея е,че не и се повдига подложката за краченцата.Ако имаш възможност я виж на живо и си прецени.
styllisima-определено няма да сгрешиш с тази количка.Много е хубава.

# 19
  • Мнения: 203
Я да се запиша и аз в новата тема Wink
аз днес не мога да си вдигна главата от работа и почти да изтърва темата ooooh!

# 20
  • Мнения: 126
Да  Mirkam ще трябва да се поинтересувам повече от модела.Виждала съм при нас на детската кухня една майка с близнаци със същата количка ще я попитам от самото начало ли е с нея.Защото до сега не видях някъде да пише от колко месеца е подходяща иначе е най лекия модел за близнаци който съм виждала.

# 21
  • Мнения: 152
Аз да се отчета. Ходих на преглед днес - бебчо е добре. расте. Стоя си кротък седнал по турски и със скръстени ръце. докторката каза, че със сигурност другия път ще каже пола, но пак мисли, че е момиче. Взеха ми кръв за БХС и сега ще видим. Ако има проблем ще се обадят, ако всичко е наред не. Кръвното ми е ниско - 90/60. За сега това е ок. Все още не ми се подуват краката и това е ок. Ами това е май.
Миркам, и аз и мъжа ми сме от Павликени. И ние бяхме там по празниците. Мале, може и да сме се видели. Laughing

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Е,Бубе,ами да знаехме...
Нищо,другият път.
Аз много мили спомени имам оттам,защото летата идвах при братовчедка ми и страхотно си изкарвахме.

# 23
  • Мнения: 126
Сега като разгледах няколко сайта по обстойно явно до сега не съм обърнала много внимание има два модела на Пег Перего единия е по евтин и на него пише че е за деца с малка възрастова граница а другия е малко по скъм и в единия сайт пишеше възраст 0+ хубавото е че този магазин е близо до нас и смятам да отида я видя на живо точно какво представлява.

# 24
  • Мнения: 71
Хайде и аз в новата темичка! Завърнахме се от Шумен, племенника ми е страхотен (на 20 дни вече). Големи преживявания имахме, те всичките свързани с болести, затова няма да негативизирам.
Прити доста добре си заформила тумбака пу, пу.. да не ти е уруки.
megs наистина трябва повече внимание да обръщаш на кръвното, хич не е за подценяване.
Целувки и прегръдки на всички.

# 25
  • Мнения: 571
Ето ме и мен в новата тема.
Тъкмо се рвъщам от ФМ при Томова. Бебето си екстра. Всичко е ОК......но си има пишка  #Crazy
А аз така бях свикнала с мисълта, че ще е момиченце....
Сега ще си имам още един дивак вкъщи  Laughing
Да ми е жив и здрав.
Ето го звяра: http://picasaweb.google.bg/valcho.valchev/CnQdLD#

megs Аз съм доволна от Врагалева. Обръща си внимание, техниката им е хубава...

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 17:38 от edira

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте моми4ета.
Хайде и аз да се от4ета  в новата теми4ка.
Днес бях на преглед бебо е добре,доки потвърди 4е е мъж.
Мисля 4е в4ера за първи път усетих беб4о.

Приятен ден.

# 27
  • Мнения: 99
Мегс пази се защото кръвното сега не е шега работа  Hug
Еди и Петето, честито ви мъжлета  Hug


Така като гледам тук май ще се окаже, че повечето от нас ще си намерят дружки от своя край  Peace Ето оказа се, че с Дани-пух сме от едно село (родителите ни са от селото де) и съм сигурна, че ще се видим скоро може и да се познаваме  Laughing  Много драго ми стана от факта  Hug Били сме по празниците толкова близо а не сме знаели  Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 48
Бебето си екстра. Всичко е ОК......но си има пишка  #Crazy
Joy Joy Joy
Аз последно бях на ФМ при Димитрова на 25.04. - коментара ми беше почти в същия дух: всичко си му е ок, .... но си НЯМАМЕ пишка....
Де да можехме да трампиме.....  Thinking

Живи и здрави да са ни!!!

Петето - честит ти мъж и на теб   bouquet

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 19:08 от radost_i_na

# 29
  • Мнения: 958
И аз да се запиша, че с тези темпове ще ви изгубя.
Аз съм на 12 на фетална пак, и чакам и Томова да ми потвърди пола.
Интересно аз все мъжки сънувам, и някак си чувствах че ще е мъж, нищо де, няма да пазарувам толкова колкото бях предвидила.
Цял ден ровя по темите за детска стая, и по ситовете. Направо не знам какво искам. Искам да е уникална и да и харесва, да има място за всичко, а ми е малко пространството, побърквам се. А на детето хич не му пука Simple Smile И так аму е добре, играчки из цялата къща и леглото на една ръка от мама и тати. Как ще свикне в нова стая, не знам.
Ох продължавам да ровя, трябва до края на май да съм решила и да съм представила скица на мъжът ми какво искам.

Общи условия

Активация на акаунт