Колко често са ви правили видеозон?

  • 5 589
  • 140
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 108
Всеки месец по един път от ЖК като само първия ми беше безплатен, а другите съм си ги плащала.

# 76
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
На всяка консултация + няколко извънредни.

# 77
  • Мнения: 334
На всяка консултация + отделно седмиците, в които нямах консултации.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Euphoria22 Искам само да те коригирам за видеозон - такава дума не съществува. Немска фирма за ехографи марка VIDOSON до такава степен е станала известна, че е станала нарицателно  Peace . Тези апарати се наричат ултразвукови или ехографи. По същия начин стои въпроса както за Ксерокс, Термос, така и за много други думи.

ПП: Извинявам се за офф-а

# 79
  • Мнения: 4 335
Не сьм ходила изобщо по ЗК.Бях с проблемна бременност,поне по два пьти в месеца ме хледаха на ехограф.

# 80
  • Мнения: 46
При всяко посещение ме гледа на ехграф, за което си плащам. Не мога да си представя даже какъв би бил прегледа без него .... мерене на кръвно налягане и следене на теглото.

# 81
  • Мнения: 1 464
Euphoria22 Искам само да те коригирам за видеозон - такава дума не съществува. Немска фирма за ехографи марка VIDOSON до такава степен е станала известна, че е станала нарицателно  Peace . Тези апарати се наричат ултразвукови или ехографи. По същия начин стои въпроса както за Ксерокс, Термос, така и за много други думи.

ПП: Извинявам се за офф-а

И аз се извинявам,ама марката не е VIDOSON,а е SIEMENS-просто Vidoson е първият им модел ехограф Peace
http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?f=2&t=13264&start=0

# 82
  • Мнения: 2 960
На всяка консултация ,заедно с мерена на кръвно килца и порастналото  коремче и -доки ме гледаше  на ехограф.

# 83
  • Мнения: 241
И мен ме гледаха на всяка консултация на ехограф без да си доплащам, дори и на извънредните, когато ми падна тапата. ЖК ми беше в частна болница, но по ЗК.

# 84
  • Ловеч
  • Мнения: 145
На частно, през около две седмици.

# 85
  • Мнения: 281
Всеки месец по веднъж,ходя на частно обаче.

# 86
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Всеки месец  Peace

# 87
  • Мнения: 1 546
Всеки месец. Peace

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 817
.....
И аз се извинявам,ама марката не е VIDOSON,а е SIEMENS-просто Vidoson е първият им модел ехограф Peace
http://www.mamaibebe.com/forums/viewtopic.php?f=2&t=13264&start=0

Благодаря ти за корекцията. Наистина незнаех че е модел на Сименс, но човек цял живот се учи  Laughing

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ами така е по ЗК ти се полагат само 2 видеозона.
За щастие аз и двете бременности попадам на много свястна гинеколожка и ме гледа всеки път,но по принцип е така полагат ти се само 2,което е крайно недостатъчно.

И аз така.Попаднах на лекар,който всеки път ме гледаше.

Общи условия

Активация на акаунт