за "България Еър"

  • 2 167
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 008
И аз съм доволна от БГ Еър.
Радвам се,че са помогнали и в този случай Peace

# 16
  • Мнения: 1 788
Аз също не съм никак доволна от тях и чак се чудя как може да са били толкова любезни и са помогнали Simple Smile
Летяла съм с тях до Москва, както и вътрешни полети Варна-София. По-некадърно и елемантарно държание от това на нашите стюардеси, няма никъде по света. Изкуствени усмивки и дебнат всеки един удобен повод да се "свалят" с този и онзи. Типично по български - надменно и превзето държание, ако решиш да ги попиташ нещо, каквото и да било.
Някой спомена по-нагоре, че "три пъти идвали да им сипват вода" - това не е екстра! Особено след като забраниха внасянето в самолета на разни течности и подобни (мерките за сигурност), ако се наложи, ще идват и по десет пъти. Аз например пия много вода - независимо къде съм, постоянно премятам бутилчици с вода Simple Smile
А да не казвам в какво състояние бяха тоалетните им последните няколко пъти при вътрешните полети и какъв "аромат" се носеше от тях.

# 17
  • Мнения: 592
Е, аз пък съм от доволните, летели с БГ Еър!!!Е, вярно, че на 1 април ни отмениха полета за Лондон директен от Варна..., но летяхме до София и оттам до Хийтроу.Много бяхме доволни от обслужването!Навръщане 3 пъти минаваха с чашки и вода да разливат.Имаше малки деца и на някои им беше мн. зле положението.Сновяха напред и назад, е как един път един не беше намръщен!
Радвам се , че вече си подменят автопарка, защото с тях ще си летя- най ме устройват Peace
Задължително този пост ще го номинирам за годишните награди! Останах без дъх след него!

# 18
  • Мнения: 3 098
И аз съм от доволна от служителите на Бг Еър-Мадрид.Винаги са били любезни,два пъти съм им искала в последният момент,заради здравословни проблеми резервация и съм я полу4авала без да ка4ват цената на билета.
За посолството в Мадрид от три посещения там,само едното ми е било кошмарно,за един пасаван,който 4аках цял ден,накрая пак не ми го дадоха и пристигна след 1 седмица по куриер.За откраднати документи на мъжът ми оба4е реагираха доста бързо и на следващият ден(събота) му издадоха документ за пред полицията.

# 19
  • Мнения: 4 651
Абе дразнят, вярно си е. Как веднъж не бяха изтупали трохите по седалките? Как веднъж не чух австрийска стюардеса да коментира игриво какво й се е случило оня ден? Държат се като "волни пипируди" девойките.
Изкуствените усмивки ги има навсякъде, кой от вас може да каже Добър ден, няколко пъти заповядайте и довиждане на толкова много хора, че и да им се усмихне искрено?

Последно рекламираха някакви кредитни карти към ОББ в самолета. Следващит път очаквам да извадят щанд на WC телешоп  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 67
Имахме почти същото преживяване март месец  - кражба на чанта с всички възможни документи, включително и на детето, вечерта преди полета за София, само че в Барселона.  Съветът, който дадоха от външно министерство беше да се пътува до посолството ни в Мадрид.  По предварително написан сценарий на една българка, живееща в Барселона, в деня на полета бяхме 4-5 часа преди полета бяхме на летището и там в полицейски участък обяснихме, че току що са откраднали чантата. Крайният резултат беше някяква нунция или незнам точно как се казваше , с която low cost компанията wizzair без никакви проблеми ни качиха на борда на самолета. Предимство при разговорите с полицията беше, че сина ми учи в испанската гимназия и горе долу се оправя с езика, но мисля, че и на английски щеше да стане. Според мен похвалите в случая трябва да са към конкретните служители на България еър, а не към компанията като цяло.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 797
Малко офф...в Испания много крадат.И мои познати са имали същите проблеми там с посолството. Tired

# 22
  • Мнения: 61
Като цяло не съм доволна Бг-Еър.Последният път имахме големи разправии с тази компания.Седмица преди да пътуваме моята дъщеря си счупи ръката и от болницата ме предупредиха че трябва да уведомя компанията.Няколко дни преди полета се обадих и ми казаха че щом не е гипсирана до рамото няма проблем  за пътуването.Отиваме на летището и ми казват че няма да я пуснат да пътува ако не и се среже гипсът и най-брутално ми отговориха че трябва да си търся доктор за да и срежат гипса,добре че докторът излезна точен и написа бележка че не може да среже гипса и накрая ни пуснаха.След този случай избягвам да пътувам с тази компания.

# 23
  • Мнения: 4 651
Какво пречи тоя гипс?

# 24
  • Мнения: 61
И аз това се питах?Заради атмосферното налягане newsm78

# 25
  • Мнения: 4 651
И аз това се питах?Заради атмосферното налягане newsm78

http://news.ibox.bg/news/id_1672369287 или наркотрафик  Mr. Green, брей какво не измисля народа!

Общи условия

Активация на акаунт