Приказки

  • 1 752
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Чета приказки, по точно вече не чета, защото дъщеря ми сама започна да си ги чете. Laughing

# 16
  • Мнения: 299
Разказвам , но всеки път в различен вариант. Любима  им е "Трите прасенца" .

# 17
  • Мнения: 613
От съвсем малка тя предпочита аз да измислям приказките.
Казва героите, които иска да участват и мястото, където ще се развива действието и после е мой ред.
Правим го като игра. Понякога аз спирам, а тя продължава и обратно. Ако приказката и харесва я продължаваме с дни, докато реши да я смени с друга.

# 18
  • Мнения: 2 587
Чета или измислям,не ме бива в разказването(все изпускам по нещо)

# 19
  • Мнения: 4 292
И трите неща правя, но понякога забравям какви измислици съм му разказвала, а той иска да му ги повтарям. Обикновено когато измислям нещо, то е с образователна и възпитателна цел.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 133
чета, хич не ме бива в измислянето...

# 21
  • Мнения: 567
Чета..и мен хич не ме бива в измислянето

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Опитвам се да чета, но... бързо губи интерес към книжките без картинки.

# 23
  • Мнения: 547
И трите неща.
Когато не ми се чете, измислям набързо нещо преди заспиване, но на него много му харесват. Някои от моите измислици са му любими и ги разказваме и доизмисляме дълго време след това  Simple Smile

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 2 161
Предимно чета.
Разказвам  някоя приказка , когато  книжката не е при мен.

# 26
  • Мнения: 2 090
Разказвам  Grinning.
Когато започна да чета,сина ми няма търпение и започва да разлиства страниците преди да съм ги прочела,картинките искал да гледа,по-бързо да съм четяла Whistling  Crazy, и в крайна сметка приказката е непрочетена.Като разказвам ме слуша,и затова засега предимно това правя Peace

# 27
  • Мнения: 6 031
Чета и измислям нови, които след това не мога да повторя.много харесват когато измислям приказки с герои от новото време /нинджи, гормити, рейнджъри, роботи и т.н./.
Малкия мовече харесва когато се разказва за животни.

# 28
  • Мнения: 9 814
Чета, разказвам, измислям нови приказки, понякога и детето си измисля. Определено при нас светът на приказките живее пълноценно. Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 13 206
Четете, разказвате или измисляте нови приказки на вашите деца?
Чета! не ме бива по разказване и измисляне  Wink

Общи условия

Активация на акаунт