Киста на опашката

  • 21 720
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 085
Благодаря за помощта. Наистина бях подложен на голям стрес наскоро. Ще се опитам да го приемам по-спокоино.
Весело изкарване на празниците и на теб  Simple Smile

Благодаря!

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте,

Бих желал да споделя моя опит с кистите на опашната кост, като за целта съм написал кратък документ (на база личен опит и информация от редица БГ форуми) на тази тема. Надявам се да ви бъде полезен:

http://kista.na.opashnata.kost.free.bg/Kista_na_opashnata_kost.htm

Поздрави.

# 17
  • Мнения: 1
 Sad Cry Cry Cry Rolling Eyes здравейте , майка ми има киста на опашката . , рязаха я в ловешката болница защото имала много гной сега лежи в болницата , лекарите казаха ,че трябва след месец да се оперира за да се махне кистата , но като знам какви са ни лекарите ни в ловеч.... Ще ходим сигурно в плевен предложете ми някой лекар или болница която да си свърши работата ефикасно и както трябва , моля ви много се притеснявам за майка си помогнете моля ви  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
С местна упойка ли ще е по-добре ? Казаха ми ,че кистата била начална фаза на рак вярно ли е това Cry ? ако искате пишете ми на емайла ми : iv4etoi@abv.bg

# 18
  • Мнения: 4
Здравейте, преди вече месец и нещо ми правиха операция за сцепване на киста на опашната кост, при последния преглед, няколко дни след операцията, хирургът ми каза, че е останала отворена рана с размер на лешник и че до седмица щяла да зарасне, но вече мина повече от месец, а не е. Все още имам рана около 1,5 см. Не ме боли, правя си компреси с тетра, но въпреки това се притеснявам защо не е зараснала!? Нормално ли е да зарасва по-бавно ? Някои познати ми казаха, че може би заради студеното време раната по-трудно зараства, дали има нещо подобно?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт