Благотворително детско тържество по случай 1 юни - Заповядайте!

  • 13 254
  • 151
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 274
Здравейте,

А не може ли да дойдем направо и на място да платим - не държим да участваме - само да гледаме и да се забавляваме  Grinning - съжалявам ако поради нечетене се изказвам неподготвена  Embarassed

# 121
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте,

А не може ли да дойдем направо и на място да платим - не държим да участваме - само да гледаме и да се забавляваме  Grinning - съжалявам ако поради нечетене се изказвам неподготвена  Embarassed

Може, разбира се, заповядайте!!!!

# 122
  • София
  • Мнения: 2 530
vesseluchka , дай инфо за детето, как се казва на колко години е, твоето име. Пиши на ЛС.

# 123
  • Мнения: 128
Здравей
имали възможност да запиша и още едно детенце. Ще платят на място паричките.

# 124
  • София
  • Мнения: 2 530
Има, давай инфо на лични  Peace.

# 125
  • софия
  • Мнения: 30
Може ли да запиша дъщеря ми: Никол Стефанова Велева на 3г. и да платя утре на място

# 126
  • Мнения: 3 861
Ама разбира се, че можеш  Hug

радвам се, че ще има и януарска мама Party Party Party

ще се видим там  Peace

# 127
  • Мнения: 26
Здравейте, казвам се Калина и искам да запиша дъщеря си Марта - на 2 г. и 8. Ще платя утре на място, приятелка съм на Еми.
До скоро Simple Smile

# 128
  • Мнения: 3 861
записани сте!  Peace

# 129
  • Мнения: 255
Момичета, благодаря за страхотния празник.   bouquet  bouquet Децата много се забавляваха и мисля, че дълго ще го помнят.  Heart Eyes Дани участва активно във всички игри, получи много подаръци, щастлив е. Надявам се, че събраната сума ще помогне на децата да продължат да работят със специалистите. Успех.

# 130
  • София
  • Мнения: 39 940
Аз се успах  Embarassed
Знам, че парите ще отидат по предназначение.
Ще се видим някой друг път Simple Smile

# 131
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз благодаря на момичетата от ДАР за свършената работа Hug Не се организира лесно празник за толкова много деца!

Според мен обаче аниматорите се справиха по-зле от тези на Коледния карнавал. Не успяваха да организират хлапетата, губеха търпение и на моменти се дразнеха, личеше си. Което за хора, работещи с деца, е малко странно Rolling Eyes Що за реплика е примерно - "Хайде сега, на който не му е интересно, да се махне, за да не пречи на другите" Shocked Абе пич, това са деца по на 3-5 години, ми направи им ти интересното Simple Smile Та така, като махнем 1-2 дразнещи дреболи, всичко беше на ниво. Нашите момичета, разбира се, се бяха справили без грешка, нали са си наши Hug

Благодарим ви за търпението, труда и прекрасните подаръци Heart Eyes И успех на децата от дома Peace

# 132
  • Мнения: 3 861
Така е. Проблемът е в това, че водещите ни не са професионалисти  в тази област, всъщност тя е актриса, а той танцьор и подходиха с голямо желание, но липсата на опит се оказа решаваща. От друга страна обаче те  се заеха с тази задача абсолютно безвъзмездно.

Благодарна съм на аниматорите от клуб Фиоре, които ги подпряха и  горе долу се получи нещо.

Досега на коледните карнавали бате Влади винаги е бил на ниво, но сумите, които му плащахме за услугите  бяха доста големи. Затова и започнахме да търсим други варианти.

Още не съм сметнала точната сума, която сме събрали, но мисля, че подсигурихме още 3 месеца работа на специалистите. След това ще го мислим  Peace

Утре, като съберем сили с Рада и Тео ще сметнем точно колко сме събрали и ще го оповестим тук в темата.

# 133
  • София
  • Мнения: 2 210
Аз също искам да благодаря на всички, които се включиха в инициативата и да ви помоля за малко повече снизходителност Simple Smile
Тео, Рада и Лили знаят какво им е коствала тази организация , и то, повярвайте е адски много. Не можем да очакваме да имаме топ-водещи или организация за без пари, но хората се постараха и то много. А и ние като родители малко трябваше да си поорганизираме хлапетата Simple Smile, което знаем- не е лесно.
По-важното е , че целта е осъществена- и нашите деца се забавляваха и изявиха, и за децата в Драгалевци за един кратък период проблемът с хонорарите на специалистите е решен.
Аз искам да приканя всяка от Вас , която има желание да дойде с нас в дома, да види за какво става дума, а така също всеки, който има идеи как можем регулярно да осигуряваме средства за заниманията с децата да ни пише на ЛС или да се разпише в темата. Каузата наистина си струва!
Знам, че много от вас ще кажат, че организацията имаше пропуски, за което се извиняваме и каним всеки, които иска да се включи в следващата такава  Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 19:59 от Emi

# 134
  • Мнения: 181
Важното е, че децата се забавляваха! подаръците са страхотни, моя следобяд спа гушнал книжките. Благодаря момичета за празника!

Общи условия

Активация на акаунт