Благотворително детско тържество по случай 1 юни - Заповядайте!

  • 13 252
  • 151
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 073
Мисля, че празника беше страхотен и трябва да благодарим на организаторите. Най - важното нещо е повода и целта за които се бяхме събрали.
Пожелавам на организаторите да правят още такива събития и да съумяват да се грижат и поддържат каузата за която толкова много се трудят, и от която толкова деца имат нужда.
Няма нищо по - хубаво от това да направиш едно дете щастливо.
  bouquet

# 136
  • София
  • Мнения: 1 456
И аз благодаря!
Децата се забавляваха, къде повече къде по-малко,
но важното е, че като цяло всичко протече добре.
Наистина водещите не бяха опитни, но това беше видно
само за нас родителите. Децата си прекараха чудесно!

Бифана, доня Коприва, Тео и всички участвали в
организацията....БЛАГОДАРИМ ВИ!  bouquet  bouquet Hug

# 137
  • София
  • Мнения: 18 679
Така е. Проблемът е в това, че водещите ни не са професионалисти  в тази област,
Аха, това обяснява нещата Grinning Като за непрофесионалисти се справиха в пъти по-добре, отколкото аз примерно бих се справила Mr. Green

Еми, няма нужда от снизходителност Simple Smile Критиката не беше критика всъщност, просто отбелязах факт, който както се оказа, си имал основание. Аз лично мисля, че по-добре непрофесионални, но безплатни аниматори, отколкото платени професионални  и по-малко пари за децата. Така че взели сте напълно праавилно решение Peace Аз просто не бях разбрала.

# 138
  • Мнения: 3 835
Много благодаря за хубавите думи, за присъствието ви, за всичко! Heart Eyes  bouquet

За мен тържеството беше абсолютно успешно, защото децата се забавляваха, и защото целта е постигната, парите за още три месеца работа на специалистите са осигурени! Hug

Много, много благодаря на всички ви, без вас това нямаше да е възможно!

Причината, поради която първоначалната организация се наруши, и се създаде известна дезорганизация е, че не се спази предварителния сценарий на организацията. В резултат, нямаше хора, които да се занимаваме с децата долу, да се рисуват, да рисуваме с тях, изобщо да ги ангажираме, и те се качиха естествено на сцената, което не беше предвидено да се случва и създаде целия хаос. Водещите нямаха богат опит като такива, но Галин се беше подготвил много добре и беше поел много сериозно задачата си, но не можа да си изпълни подготовката, със страхотни впечатления съм от момчето, много е свестен. Мартина, без коментар.
Но както казах децата се забавляваха, и средствата събрани, което е главното! Hug

Репортажът по БНТ беше страхотен, много ясно и точно, право в целта се каза най-важното.

Отново много благодаря на всички!  bouquet Hug

# 139
  • Мнения: 3 835
Аз се успах  Embarassed
Знам, че парите ще отидат по предназначение.
Ще се видим някой друг път Simple Smile

 Joy Голям сладур си, ще ме умориш! Laughing Много съжалявам, че не дойде и не успяхме да се запознаем, и много ти благодаря, че помогна за каузата ни!  bouquet

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Поздравления и от мен за организаторките на тържеството и благодарности на Пигис хаус за осигурените подаръци! Също смятам че не е уместно  да бъдем много взискателни към хора,които отделят от времето си за да направят нещо съвсем  безвъзмездно и чистосърдечно! Съгласна съм че баткото се поизнерви, но е важно че децата не разбраха и се забавляваха!
Аз лично смятам, че имаше дори твърде много награди, но ако са осигурени безплатно съм по съгласна!

# 141
  • Мнения: 3 861
да, за наградите от Пигис хаус не сме плащали

# 142
  • Мнения: X
Празненството беше страхотно! Мисля, че на всички ни е ясно колко усилия ви е коствала цялата организация на събитие за толкова много деца -

БЛАГОДАРНОСТИ ЗА КОЕТО!   bouquet

Важното е че същинската цел е изпълнена, а покрай това толкова много деца се забавляваха искрено. Това, че качването на сцената не е било по сценарий, май никой не разбра - фъстъците изглеждаха доволни от създалата се ситуация. На водещите наистина им личеше, че не са имали вземане-даване с малчугани отблизо, но пък имаха желание да се справят и мисля, че до голяма степен успяха. Неразбориите явно са дразнили основно организаторите, които държаха всичко да е перфектно  Heart Eyes  

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 11:03 от Анонимен

# 143
  • Мнения: 3 926
Аз го казах и там - беше весело и най-важното е, че децата се забавляваха Peace Имаше много щастливи усмивки (дори моята борсучка срамежливкова се усмихваше), а аз лично се забвлявах искрено на игрите с яденето на пастички и скачането с чували Laughing Хлапетата бяха невероятни Hug
А за организацията - съмнява ме някой да се справи по-добре, предвид обстоятелствата Peace
Моите лични адмирации, момичета Hug  bouquet
Честно казано искрено се учудих как тоз клоун е толкова добър в танците (защото кратката му хореография беше доста впечатляваща Peace), пък то си имало обяснение Party

# 144
  • София
  • Мнения: 3 127
Радвам се, че децата са се забавлявали! Моят дългуч за съжаление не прояви интерес. Надявам се, че са се събрали достатъчно парички проектът да продължи. Следващата седмица ще изпратя  и моя скромен принос на Лили, както обещах. Peace

# 145
  • Мнения: 372
Благодаря на организаторите за хубаво прекарания празник.   bouquet

Моята Поли каза, че ако пак има нещо подобно ще дойде с удоволствие.
Така, че приемете поздравления от двете ни Hug

# 146
  • Мнения: 5 228
На нас много ни хареса. За съжаление трябваше да си тръгнем рано, защото след това бяхме на сватба.

Огромно благодаря и браво на Лили, Рада и Тео!   bouquet

Да не забравяме, че никак не е лесно да се организира такова голямо меропрятие, особено пък като имаш и куп други неща на главата. На мен всичко ми хареса, децата се забавляваха, парите са събрани - това е най-важното.

# 147
  • София
  • Мнения: 4 412
На мен също ми хареса тържеството! Благодаря ви за усилията и за благородната кауза!

Преди 2 години група майки ходихме в дома и имахме подобна идея, говорихме с директорката и се опитахме нещо да напарвим, но явно не ни стигнаха уменията. За това много се радвам, че вие сте успели да организирате специалисти за дома в Драгалевци. Пишето кога ще ходите и ще се постарая да дойда с вас.   bouquet

# 148
  • Мнения: 5 228
Таня, (а и всички желаещи да дойдат с нас някой път) заповядай в тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284218.0

# 149
  • Мнения: 3 861
Здравейте!


След като направих всички сметки резултатът е следния:

Общо сме събрали 910 лв., за което ви благодарим от сърце, на всички.
Тези пари заедно с останалите от коледния маскарад ще стигнат до септември. В процес сме на търсене и на спонсори. Вярвам, че ще се справим.

Все още има една майка, която не е заплатила билетите си за 3 деца, но очаквам скоро да го направи както беше обещала. Противното би означавало да ощети децата от дома.

Изказвам ОГРОМНИТЕ СИ БЛАГОДАРНОСТИ на всички, кото присъстваха и се забавляваха с нас. Много от вас преведоха и дадоха повече пари от стойността на билета. Няколко майки направиха по-сериозни дарения от по 80-100лв, а други 2 преведоха пари за каузата без да са присъствали изобщо. Невероятни сте!

Също така от ДАР благодарим на:

г-жа Лилия  Тошева от културен дом Средец за съвместната работа по осъществяването на този проект.

-----------------------------------


НБУ и в частност на Маргарита Станкова от департамента по психология за подкрепата и съдействието при организацията на проекта, както и за осигуряването на логопед и психолог за дома в кв. Драгалевци.

-----------------------------------


Галин Великов и Мартина Ангарева, които водиха това шоу безвъзмездно

-----------------------------------


Издателство Фют за това, че вече 4 години поред ни осигуряват подаръците, които получават вашите деца с огромни, до 40% - 50% отстъпки

-----------------------------------


Арт студио Фиоре за подкрепата, която ни оказаха подсигурявайки аниматори и лакомства на тържеството.

-----------------------------------


Пигис Хаус, които подсигуриха наградите за децата в игрите

-----------------------------------

Венто Байкс, които направиха парично дарение

Общи условия

Активация на акаунт