Фирми за почистване

  • 211 933
  • 375
  •   2
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 106
Можете ли да ми препоръчате фирма за почистване на апартамент? Става въпрос за Варна.
И аз се включвам с такова питане.


Аз съм се спряла на тази фирма, но още не съм използвала услугите им http://perfecthome.bg/ceni-pochistvane-varna/  Мисля март месец да ги извикам и ще споделя мнение

# 181
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Здравейте,
Включвам се и аз с интерес да следя темата, защото скоро ни предстои ремонт и ще търся фирма, която да изчисти след това основно.

Аз съм се спряла на тази фирма, но още не съм използвала услугите им http://perfecthome.bg/ceni-pochistvane-varna/  Мисля март месец да ги извикам и ще споделя мнение

Майка ми ги извика преди нова година за основно почистване и каза, че е много доволна. Почистили са меката мебел с някаква машина и дамаската е станала като нова. Жалко, че са само за Варна, щяха да ми свършат работа.
Събирам мнения за коректни фирми за София.

# 182
  • Варна
  • Мнения: 250
Смятах да пусна отделна тема, но тази май е подходяща.Искам да предупредя...Бягайте надалеч от perfect home bg, мили варненци !!! Нямате представа какви аматьори са и как вземат парѝте, а после казват, че щели да изчистят само част от апартамента, защото било мръсно #Crazy newsm78 Може би трябваше да им изчистя аз, да ги извикам и тъй да им платя наготово #2gunfire Взех си от промоцията им в Грабо, почистване на жилище за 60 лв.Дойдоха две момчета, които работеха доста бавно - в сравнение с всички почистващи фирми, които съм викал досега.Обади им се друг клиент, а те веднага излязоха и ми се накараха, че щели да им се обърнат червата...Аз ги предупредих, че имам болни ръце и че не бих могъл аз да изчистя, дори и да исках, дори се базиках, че ще повърнат...а те го използваха срещу мен.Писах на Грабо, говорих и с момчетата - получих какво ли не байганьовско обвинение...Отказаха да възстановят част от сумата, отказаха и да си довършат работата !!! Отивам в Комисия по търговията...няма да оставя разни мързеливци да крадат хората !!! Досега са идвали 4 други фирми, без да има каквито и да било проблеми, а най-бях доволен от Oптима.

# 183
  • Мнения: 2
Здравейте,
Имам питанка :
При избор на ф-ма за почистване , кое е по-важно Цената , Качеството, Препаратите , Бързината или възможността на фирмата да идва в удобно за вас време ?

# 184
  • Варна
  • Мнения: 250
Първите 2, разбира се.Съотношението цена / качество е винаги водещо.Споменатото от мен подобие на фирма...не ми се и обсъжда даже.Дойдоха с няколко седмици закъснение и на няколко пъти отлагаха...

# 185
  • Мнения: 2
 #Crazy И ти ги чака толкова време ???????????

# 186
  • Варна
  • Мнения: 250
Имаше прИмоцийка с Грабо ваучъри, затова.Когато има стар човек да цапа така, че след 2 седмици всичко отново да е кочина...гледаш еФтиното, което има и минуси.

# 187
  • Мнения: 4 076
Здравейте,
Имам питанка :
При избор на ф-ма за почистване , кое е по-важно Цената , Качеството, Препаратите , Бързината или възможността на фирмата да идва в удобно за вас време ?
Всичко това плюс колко човека ще ти пратят.И какви също,но това няма как да се разбере предварително.Двама човека,мъж и жена,чистиха-пушиха-клюкарстваха по мой адрес и се забавиха повече време,отколкото ми трябва сама да почистя.За препаратите:обявяват високо професионални,идват с Медикс.
Също така започнат ли да ти разправят колко са заети с крупни обекти и как нямат къде да те вместят с някакъв си там апартамент,пък как щели да обмислят и да ти се обадят,директно ги приключвай!Професионализъм от такива не можеш да очакваш.Ще ти пратят работници,които не стават за нищо.

# 188
  • София
  • Мнения: 39 845
Можете ли да ми препоръчате фирма за почистване на апартамент? Става въпрос за Варна.
При още един мултиакаунт от ваша страна с реклама ще бъдете банната.

# 189
  • Мнения: 2
Моля??????

# 190
  • Варна
  • Мнения: 106
Можете ли да ми препоръчате фирма за почистване на апартамент? Става въпрос за Варна.
И аз се включвам с такова питане.


Аз съм се спряла на тази фирма, но още не съм използвала услугите им http://perfecthome.bg/ceni-pochistvane-varna/  Мисля март месец да ги извикам и ще споделя мнение

да


Да дам отчет- До сега не съм използвала услугите на такава фирма-сега ми беше за първи път. Жената подрани с около 15 мин което ми направи добро впечатление.За това за което я извиках съм доволна, но може би малко бавно действа. За 3 часа изчисти  дограмата и прозорците + щори на кухнята( 4 прозореца  дълж-75см и са високи 1.10см, ) Банята + тоалетна,но там имам забележки-чисти  "от горе от горе" .Хубаво е ,че пита за всяко нещо,доволни ли сте  ако е пропуснала някъде да се каже.В общи линии съм доволна, но ако бях си изчистила аз щеше да е по-добре smile3503

# 191
  • София
  • Мнения: 6 286
За количеството чистене, 3 часа не ми се виждат много. Е, да, ако си го правим сами, ще е перфектно, ама 3 часа ще ни се видят като 8 ч. Wink

# 192
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
За количеството чистене, 3 часа не ми се виждат много. Е, да, ако си го правим сами, ще е перфектно, ама 3 часа ще ни се видят като 8 ч. Wink

Абсолютно съгласна...За 3-4 часа могат да се почистят само някои елементи, които после ние да довършим. При мен вчера дойде едно момиче за 8 часа и ми беше от голяма помощ! Имам някои забележки, но имайки предвид, че не познава къщата мисля, че е повече от добре. Нормално е на ново място да се притеснява, да е малко по-бавна и да има пропуски...но като цяло съм много доволна. Мисля, че ще повторя.

# 193
  • гр. София
  • Мнения: 27
Здравейте,
Включвам се и аз с интерес да следя темата, защото скоро ни предстои ремонт и ще търся фирма, която да изчисти след това основно.

По темата за ремонтите да се включа и аз Laughing Преди около две седмици приключихме вкъщи ремонта на апартамента - все отлагахме именно заради мръсотията, която остава след майсторите, ама какво да се прави - жилището, в което живеем, имаше сериозна нужда от освежаване.

Да, ама мръсотията се оказа доста по-зле отколкото очаквахме (петна по пода, засъхнала мазилка, мръсни прозорци, прашни мебели и т.н. ooooh! ). Преди ремонта не бях сигурна дали ще имаме нужда от услугите на фирма за почистване, обаче в последствие така се оказа - всеки ден се прибираме уморени от работа и просто не си представях как ще седнем да търкаме подове и прозорци.

Тъй като има доста негативни мнения във форума относно някои от по-известните фирми за почистване, реших да разгледам по сайтовете за обяви какво се предлага. Попаднах в olx на една фирма, предлагаща почистване след ремонт, която не съм чувала досега, обаче рискувах да им звънна по телефона. Те ми казаха, че правят безплатен оглед преди да кажат крайна цена за почистване, което ме изненада приятно. Дойдоха, премериха и се разбрахме за цена и ден за почистване.

Мъжът ми беше скептично настроен първоначално, обаче да ви кажа, накрая беше доволен от почистването и най-вече, че не съм го тормозила да търка плочките Laughing Това е сайтът им http://kazer.bg, но мисля, че мернах и обявата им в olx още да седи. Доволна съм, че се отървахме от мръсотията покрай ремонта, защото просто не се живееше! Crossing Arms Успех и на останалите в избора им на подходяща фирма за почистване и дано съм била от помощ!!! Wink

# 194
  • Мнения: 1 748
Здравейте  Hug

Какви са вариантите са по-евтино цялостно почистване на апартамент в София. Трябва ми за подове, прозорци, прах, кухня, баня. Апартаментът е празен, тоест има мебели, но няма вещи. Ще се отдава под наем.

Общи условия

Активация на акаунт