Фирми за почистване

  • 212 441
  • 375
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 715
Търся фирма за почистване в Бургас, която да може да изчисти апартамент в близък град.
Трябва ми професионално почистване с машини и специални препарати за плочки на пода и замърсени фуги, балкон, стени освежаващо, прозорци и дограма, пране на диван и матраци, както и баня.
Намерих няколко в нета, но предпочитам мнение от потребители Simple Smile

# 196
  • Мнения: 4
Днес от фирма Reflex-M правиха "основно почистване" на апартамента ни...

Това, което мога да кажа е че работят изключително бавно и не мърливо, спират често за да си почиват! и пушат, почистването го направиха отгоре отгоре. На много места след като си отидоха намерих прах, кухнята беше просто замазана, а всичките подови настилки след като ги минаха с машина ги оставиха МОКРИ... За килимите които също трябваше да изперат дори не ми се коментира те са напълно мокри... Единствено прозорците са добре измити с някои малки пропуски по ъглите...

Всичко това в комбинация с предлаганите от тях цени (330 лева за апартамент от 100 кв.м., без почистване на бани) е достатъчно за да не ги потърся никога повече.



# 197
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Днес от фирма Reflex-M правиха "основно почистване" на апартамента ни...

Това, което мога да кажа е че работят изключително бавно и не мърливо, спират често за да си почиват! и пушат, почистването го направиха отгоре отгоре. На много места след като си отидоха намерих прах, кухнята беше просто замазана, а всичките подови настилки след като ги минаха с машина ги оставиха МОКРИ... За килимите които също трябваше да изперат дори не ми се коментира те са напълно мокри... Единствено прозорците са добре измити с някои малки пропуски по ъглите...

Всичко това в комбинация с предлаганите от тях цени (330 лева за апартамент от 100 кв.м., без почистване на бани) е достатъчно за да не ги потърся никога повече.





Ъъъъъъъ 3,30лв на квадрат без баните?! newsm78
Тези подиграват ли се??????? #Crazy #Crazy

# 198
  • Варна
  • Мнения: 250
За Варна мога да препоръчам Оптима - някъде около 2,50 на квадрат...от 4 почистващи фирми, които ползвах, тия са най-добрите.Дори дърпаха хладилника и фризера, за да почистят с огромни, скъпи професионални машини и стълби.4 човека свършиха супер-бързо работата и къщата светна и блесна.Мама каза, че от 20г не е било така чисто.

# 199
  • Мнения: 234
Да си кажа и тук аз, че не ми е минало!!!!
Взех си ваучер за почистване на апартамент -фирмата е "Ятрус". Подлъгах се , че цената им е една идея по-ниска.
Е, просто няма такава пародия!
Тези женици (две) понамокриха пода малко, боклуци имаше по килима след прахосмукачването им, банята мокричка....
Имах няколко места, които ме затрудняват  с почистването- ми не бяха пипнати!
И когато им казах- ми не можели!
Не бих повторила с тези!
Пълни смешници!

# 200
  • Мнения: 1 356
Интересна ми е темата и искам да се включа и аз. Преди няколко дни видях позната и каза, че синът и и приятелката му вече живеели сами в жилище около 85-90 кв м и ползвали услугата на почистваща фирма. Първият път изпратили две жени, а после веднъж седмично една жена чистила за 25 лв на посещение, вкл. печка, фурна. Не мисля да е ползвала професионални машини, но ако не е имал ремонт, мисля че и на ръка може да се получи добър ефект. А според мен може и да не е от фирма, стига да е с добри препоръки от познат.
Не става въпрос за София.

# 201
  • София
  • Мнения: 45
Здравейте,

и аз една домакиня ... Та се стигна май май да се викат професионалисти. Бихте ли изказали мнение, ако някой е ползвал Бачорски. На тях съм се спряла за сега.

# 202
  • гр.София
  • Мнения: 46
Само да предупредя,за да няма потърпевши като мен от фирма Дариба. Миналата година си закупих ваучер за тях за ПОЧИСТВАНЕ НА 100 кв.м. ПЛОЩ.  По телефона всичко ок,любезни,дойдоха навреме,но.....без никакви предрасъдъци  споделям, че дойде една мазна миришеща циганка,която в първият момент ме постави в ситуация- какво правим сега. Поразмислих,викам си нищо може да свърши добре работата си,е да ама не след 3 часа и нещо нито беше измито както трябва,беше само позамазано,миеха с препарати в бутилки от вода 500 мл( неизвестно какво има вътре),имаше места които даже не пипна и след като я върнах на няколко места,накрая ми каза е ти пък какво толко искаш.  Разделихме се набързо....Така че внимавайте. Днес разглеждах предлаганите ваучери и видях,че има предложение от тях,затова пиша този пост да не се подлъже някои.
Нека някои който е ползвал ваучери сподели фирма от която е доволен.

# 203
  • Мнения: 2 698
имате ли пресни впечатления за почистване с rainbow в софия и миене на прозорци? благодаря!

# 204
  • Мнения: 84
Днес от фирма Reflex-M правиха "основно почистване" на апартамента ни...

Това, което мога да кажа е че работят изключително бавно и не мърливо, спират често за да си почиват! и пушат, почистването го направиха отгоре отгоре. На много места след като си отидоха намерих прах, кухнята беше просто замазана, а всичките подови настилки след като ги минаха с машина ги оставиха МОКРИ... За килимите които също трябваше да изперат дори не ми се коментира те са напълно мокри... Единствено прозорците са добре измити с някои малки пропуски по ъглите...

Всичко това в комбинация с предлаганите от тях цени (330 лева за апартамент от 100 кв.м., без почистване на бани) е достатъчно за да не ги потърся никога повече.





И при мен беше нещо подобно. Нагло отношение и зле свършена работа. Накрая побеснях и им казах да си ходят. Все едно ги бях поканила в нас на кафе, а не за да работят!

# 205
  • София
  • Мнения: 12 569
Много ми е странно това, което пишете. Все едно не става въпрос за една и съща фирма. Особено поста на Чудомира...

Няколко пъти вече ползвам услугите на Рефлекс-М, нито са пушили, нито са спирали да работят. И говоря за апартамент след основен ремонт, след това ги виках след сглобяване на мебели, а след това за основни чистения.
Абсолютно перфектно изчистиха, особено банята винаги след тях е като нова.
Нямам никакви забележки към работата им - препоръча ми ги съфорумка.

Different_Reality може ли да ми кажеш с кого си говорила за заявката за почистване?

И двамата шефове, с които аз комуникирам са много коректни и когато съм имала конкретни изисквания са откликвали много бързо и акуратно.

# 206
  • Мнения: 1 512
Здравейте,

Включвам се и аз в темата, заради известието и мнението за фирма Рефлекс-М.
Също съм учудена и изненадана, защото съм ползвала услугите им по препоръка на приятели. А те определено са хора, които държат не само на чистотата, но и на качеството на услугата и не биха ми препоръчали посредствена услуга и некоректна фирма. Самата аз също внимавам на кого давам парите си и какво получавам насреща.
Ние сме с три деца, и двамата сме работещи и честно казано нямам нито време, нито желание да правя сама основно почистване, а можете да си представите всяка от трите хуни на какво е способна, особено най-малкото.
Жилището е голямо и изисква редовно (основно) почистване - от Рефлекс се справят чудесно.

Последна редакция: пн, 06 юни 2016, 16:44 от Шушу

# 207
  • Мнения: 2 698
искам да благодаря на нана и шушу, за да е полезна темата е най-добре да се включват потребители, зад които стоят редица публикации, а не да четем целенасочени рекламни и антирекламни постове.

колебая се между клеанито и рефлекс, ще дам отзиви, междувременно още някой ако се включи, ще се радвам.

# 208
  • София
  • Мнения: 12 569
Арино, вчера "Рефлекс" отново чистиха вкъщи. Три момчета са чистили пет часа под надзора на мъжа ми. Нито аз, нито той имаме някакви забележки, като се има предвид, че мъжът ми е по-стриктен относно хигиената и от мен.  Grinning

# 209
  • Мнения: 1 930
Здравейте,
Абсолютно съм изумена относно написаното по - горе от 4udomira Shocked Shocked Shocked
Ползвам услугите на Reflex-M от няколко години и за основно почистване, и след ремонт, и за пране на матраци. Никога, абсолютно никога не са действали непрофесионално. Пушат??? Shocked Shocked Shocked
Момчетата влизат  с еднократни калцуни и това, което намирам след тях няма забележка.
Също като Шушу, много внимавам за какво плащам. Не си позволявам в къщи да влезе кой да е.
Тези момчета определено знаят как да работят и са ми го показвали не веднъж.
Началото на юли отново ще им звъня, но прочетения пост ме изненада много.
Препоръчвала съм ги на приятелки, никоя не ми се е оплаквала.
И на мен ми е интересно Different_Reality с кой е комуникирала?
Може да звучи като реклама, обаче аз като знам, че ще се чисти в нас, звъня на тях - директно!

Общи условия

Активация на акаунт