Некоректна фирма за почистване

  • 5 774
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте,
Искам да ви се оплача и да ви предпазя от фирма за професионално почистване Вивиди ЕООД.
Днес дойдоха в нашия апартамент и направо си оставиха ръцете! За 120лв и поддържан нов апартамент, живяно в него само 3 месеца, след основен ремонт, с чисто нови мебели, направо замазаха пода, печка, абсорбатор, всичко...
Изключително съм разочарована! Не се захващайте с тази фирма!!
За 120лв толкова...това им беше отговора 😡😱 Това било експресно почистване за
3 часа, а всъщност апартамента беше сравнително чист.  Направо нямам думи!

Последна редакция: вт, 27 апр 2021, 21:23 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 213
Без да искам отворих да видя за коя фирма става въпрос и какво да видя голямо съвпадение. Аз ги бях ангажирала за основно почистване през есента и те не бяха изчистили под диваните, казаха ние не сме хамали. Аз бях в потрес! Ново жилище, аз го поддържам чисто, защото имам малки деца и няма как, просто нямам време и сили да чистя прозорци и основно всичко и затова наемам да чистят от фирми. Просто тези бяха изумителни, свършиха два часа по-рано и ме чакаха отвън, така аз не можах да видя вътре какво е изчистено. После започнах да им пиша кое не е изчистено и по кое имам забележи и жената започна с оправданията си. Не били хамали, може да се случи замазан прозорец, даже им изпращах снимки и тя накрая каза ами 10 процента отстъпка при следващо чистене. Бях в потрес! Даже беше мерила квадратите на апартамента и били с 6 квадрата повече отколкото съм й казала, за да й дам повече пари!?? Да ама тя два дивана не беше мърдала да изчисти и още други пропуски.
Най-чиста беше фурната и абсорбатора, защото просто аз нямам такива професионален препарати и не мога така да ги изчистя така.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Без да искам отворих да видя за коя фирма става въпрос и какво да видя голямо съвпадение. Аз ги бях ангажирала за основно почистване през есента и те не бяха изчистили под диваните, казаха ние не сме хамали. Аз бях в потрес! Ново жилище, аз го поддържам чисто, защото имам малки деца и няма как, просто нямам време и сили да чистя прозорци и основно всичко и затова наемам да чистят от фирми. Просто тези бяха изумителни, свършиха два часа по-рано и ме чакаха отвън, така аз не можах да видя вътре какво е изчистено. После започнах да им пиша кое не е изчистено и по кое имам забележи и жената започна с оправданията си. Не били хамали, може да се случи замазан прозорец, даже им изпращах снимки и тя накрая каза ами 10 процента отстъпка при следващо чистене. Бях в потрес! Даже беше мерила квадратите на апартамента и били с 6 квадрата повече отколкото съм й казала, за да й дам повече пари!?? Да ама тя два дивана не беше мърдала да изчисти и още други пропуски.
Най-чиста беше фурната и абсорбатора, защото просто аз нямам такива професионален препарати и не мога така да ги изчистя така.

Фурната си можете да почиствате с препарат на Хайтман: https://markita.net/sprej-za-pochistvane-na-furni-500ml-hajtman.html
Пръскате с пяната, изчаквате 1 час и премахвате препарата. Почиства много добре.

За абсорбатора - ако имате съдомиална слагайте филтрите вътре на програма, която ползвате ежедневно.

Последна редакция: пн, 10 май 2021, 11:34 от vaflichka

# 3
  • Мнения: 12 473
Добавям мнение и за изключително некоректно и мърлява форма за почистване - ПРОФЕСИОНАЛНО ПОЧИСТВАНЕ - ЕТ СЛАВИЯ:

Адски нагли и непрофесионални!
За почистване след ремонт - резултата е това:
И навсякъде все още има прах.
Пълни мърлячи!

На всичкото отгоре - безобразно нагли, заплашваха и се държаха супер арогантно.







[/img]



Последна редакция: пн, 12 юли 2021, 10:30 от Angel_wing

# 4
  • Мнения: 2 113
Нормална фирма за почистване не съм срещнала.
Последната: Докараха три ромки към 11 ч. (имали оперативки по-рано), които се разхождаха из къщата с джапанки, с които си ходеха и навън. ПОмотаха се с парцали и в 12,30 излязоха почивка до 13,30.
В 14,30 бяха готови да си тръгнат, все с тези джапанки. с парцалите ми оцветиха мивките. Парцалите си ги ползвали и по другите къщи.
Отврат.

Втора серия: Прехвалена дама дойде. Води съпруга си да и помага. След тях ми липсваха три пакета мокри кърпички.
През нощта, когато се запуши мръсния канал, разрх, че са търкали с тези кърпички и мъжът ги хвърлил в канала.
250 лв. ми излезе спешна бригада за отпушване и чистене по спешност на мръсен канал.

За какво са ми чистачи, които следва да следя и контролирам и да загубя маса време и нерви.

Досега само една възрастна жена при нас чисти като хората, но вече не работи.

Общи условия

Активация на акаунт