Цялостно почистване след ремонт

  • 1 405
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 883
Момичета, помагайте! Simple Smile

Вкъщи тече основен ремонт, след който искам някой да дойде и да изчисти всичко, вкл. да измие прозорците, уредите, банята. Абе всичко.

Може ли да препоръчате за София фирма или хора, които се занимават с това?

И колко ще ми струва услугата приблизително за малък апартамент 56 кв.м?

# 1
  • София
  • Мнения: 11 945
https://www.facebook.com/TIARA-CLEAN-LTD-108989435207793

Не съм ги ползвала, но познавам хората и знам колко свестни са.

# 2
  • Мнения: 1 772
Не знам дали няма да се изтълкува като реклама, аз съм ползвала услугите на фирма Domestina и съм доволна.
Има точно услуга "Почистване след ремонт".
Хубавото е, че това всъщност не е фирма за почистване, а сайт за най-различни почистващи фирми и имат рейтинг и коментари, така че клиентът има избор Simple Smile
Та през сайта си избираш фирма с висок рейтинг и хубави отзиви, и си я резервираш за когато искаш, много е удобно.

Последна редакция: ср, 10 авг 2022, 20:19 от Змей Горянски

# 3
  • София
  • Мнения: 4 883
Не знам дали няма да се изтълкува като реклама, аз съм ползвала услугите на фирма Domestina и съм доволна.
Има точно услуга "Почистване след ремонт".
Хубавото е, че това всъщност не е фирма за почистване, а сайт за най-различни почистващи фирми и имат рейтинг и коментари, така че клиентът има избор Simple Smile
Та през сайта си избираш фирма с висок рейтинг и хубави отзиви, и си я резервираш за когато искаш, много е удобно.

Много ми помогна с тая информация, благодаря ти!

# 4
  • Мнения: 10 513
Gabiplus, моля те сподели дали вече изчистиха и доволна ли си, защото ми предстои същото упражнение Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 4 883
Gabiplus, моля те сподели дали вече изчистиха и доволна ли си, защото ми предстои същото упражнение Hug
Избрах фирма за почистване от сайта на Доместина от препоръката по-горе. Ориентирах се по рейтинга на фирмата в сайта. Дойдоха, почистиха, имахме забележки и се върнаха да ги отстранят. ВиВиДи мисля, че бяха. Избери си фирма и успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 30 085
Влизам с въпрос за препоръка за гр. Варна- почистване след основен ремонт.

# 7
  • София
  • Мнения: 30 085
Влизам с въпрос за препоръка за гр. Варна- почистване след основен ремонт.
Оставам отзив, може да бъда полезна- Пропър Варна, справиха се много добре.

# 8
  • София
  • Мнения: 350
Влизам с въпрос за препоръка за гр. Варна- почистване след основен ремонт.
Оставам отзив, може да бъда полезна- Пропър Варна, справиха се много добре.

Самоцитирането е интересна рекламна тактика Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 30 085
Скрит текст:
Влизам с въпрос за препоръка за гр. Варна- почистване след основен ремонт.
Оставам отзив, може да бъда полезна- Пропър Варна, справиха се много добре.

Самоцитирането е интересна рекламна тактика Simple Smile
Самоцитирането е по правилата на форума. Преди да пишете някъде, се запознайте с правилата. Всеки пост може да бъде редактиран в рамките на 24ч. След това трябва нов пост. Когато последният пост е Ваш, тогава се получават два поредни поста. Капиш? Може да подминете поста ми, не е длъжно да се излагате. В момента съм в края на огромен ремонт, прочетете в темите за кухни, бани и обзавеждане постовете ми в последните 4 месеца. Това, че съм решила да спестя на някого ровене с месеци за отзиви, не значи, че рекламирам нещо и някого. Не съм задължила никого да ползва услугите на тази или онази фирма. Толкова по въпроса с рекламата. Приятен ден на потребител със само Мнения: 297 с/у моите Мнения: 27 270.

Общи условия

Активация на акаунт