Проблем с намиране на Solcogyn

  • 22 940
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 459
80 лв #Crazy.Тук направо ми замириса на търговийка Mr. Green
Когато аз го купувах (преди една година) за 0,5 мл. платих 30 лв.
Едва ли за една година е скочил толкова драстично?  Tired

# 16
  • Мнения: 4
Здравейте,

благодарение на един човек разбрах, че може да се поръча от една полска аптека - http://www.aquavitae.com.pl/
Опитах да го поръчам online, но нещо не ми приема България като валидна дестинация, за това се обадих на телефона и ми обясниха да им изпратя поръчката си заедно със сканирана рецепта и данни на мейл и те ще върнат инструкции за плащане с кредитна карта или от http://dotpay.pl/
Казаха, че много често се поръчвало Solcogyn от България.
Тази вечер ще си поръчам. Т.к. шиппинга до България е по-скъп от 2 ампули (общо шиппинг и 2 ампули е около 60eur), ако иска някой да поръчам повече и да си поделим шиппинга нека ми пише лично съобщение.

Поздрави,
Мая

P.s. solcogyn няма в Турция

# 17
  • Мнения: 8
zdraveite! na men mi go donesoha ot polsha i mi ostana ednata ampula. ako niakoi iska ste mu ia dam zenata e 50lv. za le4enie edna ampula e dostata4na.

# 18
  • Мнения: 8
zabravih da napisha 4e po prinzip v edna opakovka sa dve ampuli, zatova vi se vijda po-golima zena. zialata opakovka mi izleze 56 euro s dostavkata.

# 19
  • Мнения: 3 016
В Украйна едната ампула струвала 15 лв .

# 20
  • Мнения: 43
здравейте, аз също съм изправена пред този проблем. на мен маисля 4е ми предписаха гел за мазане. на рецептата пише SOLGOGIN - SOL.
 за ерози на мат. ш.
ако някой има или може да ми каже откъде да си го набавя, ще съм мн благодарна. от варна съм, но не е проблем и от др. град...

# 21
  • Мнения: 430
Здравейте момичета отново проблеми със солкожина. Обадих се във Фирмата вносител Булгармед и ми пратиха мейл, че ще го има чак края на февруари. Ако някой има инфо откъде да го вземем нека да пише.

# 22
  • Мнения: 647
Здравейте!

Консултирайте се с вашия лекар и му кажете, че има наличен Кондилин/Condylin солуцио, който в определени случаи може да замести Солкожин-а, но не винаги. Кондилин нямаше у нас в продължение на 2 години.

Поздрави,
маг.фарм. Антон Вълев

# 23
  • Мнения: 1
zdraveite! na men mi go donesoha ot polsha i mi ostana ednata ampula. ako niakoi iska ste mu ia dam zenata e 50lv. za le4enie edna ampula e dostata4na.
       
zdravei! o6te li ima6 tazi ampula.

# 24
Остана ми 1 шишенце от 0,5 мл. от лекарството. Който се интересува, може да ми пише на A_S@abv.bg

# 25
  • Мнения: 8
zdraveite,
za sajalenie ja dadoh ve4e! mojete da ja namerite v polsha!moga da pitam v koi grad i ste vi pisha!

# 26
  • Мнения: 1 165
Здравейте момичета.В Гърция има Солкожин.Баща ми тези дни пътува,но неговата работа е на 20-30км от границата.Проверил е в една аптека в едно село,но са му казали че те специално го нямат в момента.Обяснили му че по-принцип го има лекарството,но  в по-големите градове.Аз за съжаление нямам познати които живеят в Гърция...до сега иначе да съм го поръчала.Ако някоя има приятели или роднини,живеещи в Гърция можем да си поръчаме и да си го поделим,защото продават по 2 ампули.

# 27
  • София
  • Мнения: 55
Здравейте, момичета   bouquet
И на мен ми предписаха Солкожин. И аз не мога да си го намеря. Съгласна съм с някоя от вас да си поделим двете ампули  Hug
Знам, че го има и в Италия и Румъния.

# 28
  • Мнения: 3 016
Момичета не се залъгвайте с този Солкожин. Начина по който уж изчезва раничката не е изобщо надежден ,защото с мазането се изгаря само горния слой на образувалата се раничка и след време отново рецидивира .Най-добрият метод е чрез лазер.

# 29
  • София
  • Мнения: 55
Някой знае ли със сигурност дали го има в Гърция? Решила съм да отида, защото е невъзможно да го намеря тук - отговорите са едни и същи - няма внос, няма внос...

Общи условия

Активация на акаунт