Добри педиатри Бургас

  • 170 826
  • 399
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Здравейте мами!Синьт ми го записах при др.Мигарова,но трябва да ви кажа че изобщо не сьм доволна,не обяснява нищо,не се интересува как е детето дали е болно или здраво,ужасно груба е,а бе кво да ви кажа опава си парите от здравната каса и това е.Недай си боже да ти се наложи да я потарсиш изобщо не си вдига телефона.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 879
И аз не съм доволна от нея. Преместих детето си при нея и днес го водих на консултация. Какво да ви кажа Ужас  ooooh!
По 3 деца влизат на веднъж - едното го мерят, другото го теглят - пълен конвейр. Едното като се разплаче заревават всички в хор. Няма време да пита детето с какво се храни и т.н. Ако аз я питам нещо отговаря набързо ама то в тоя хор можеш ли да чуеш нещо. Единствено гледаш да се изнесеш по-бързо. Консултациите се провеждатсамо в понеделник от 13 до 15 и е адската лудница.

# 32
  • Мнения: 539
ами детската консултация в трета поликлиника е два дни в седмицата,и пак влизат по 3-4-5 бебета едновремено(да знаете,ако там записвате бебенцата за детски педиатър).Ние сме там и искам да се махнем оттам,защото при нужда да се води детето извън детската консултация,в коридорите пред кабинетите е ужас,
Д-р Ставрева до Малдежкия дом,сигурно не работи като личен педиатър,или може да се записва при нея?

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
ами детската консултация в трета поликлиника е два дни в седмицата,и пак влизат по 3-4-5 бебета едновремено(да знаете,ако там записвате бебенцата за детски педиатър).Ние сме там и искам да се махнем оттам,защото при нужда да се води детето извън детската консултация,в коридорите пред кабинетите е ужас,
Д-р Ставрева до Малдежкия дом,сигурно не работи като личен педиатър,или може да се записва при нея?

Наистина консултацията в Трета поликлиника е под всякаква критика!Самия факт, че се помещава в мазето на болницата е достатъчен.

От Соня Ставрева изобщо не съм доволна Naughty Имахме инцидентен преглед при нея във Ветрен, понеже лекарката на малкия отсъстваше -  опита се да ме накара  да сменям АМ без да попита изобщо с какво мляко се храни и какво е опитвал, да съм му давала чай от копър и прочие глупости, а детето се оказа с възпалена стомашна лигавица.Да не говорим, че изобщо не си изми ръцете преди да го прегледа.

Аз препоръчвам д-р Згурова - завеждащ неонатологията във Ветрен и като втори вариант д-р Праматарова - и двете обаче не работят с касата засега.

# 34
  • Мнения: 4
Здравейте мамчета,да попитам д-р Караджова работи ли със ЗК?

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте мамчета,да попитам д-р Караджова работи ли със ЗК?
По принцип тя не се води джи пи,работи съвместно с др.Червенкова,обади и се  и  я питай,ние се водим при Червенкова,но си ни преглежда Караджова.

# 36
  • Мнения: 4
Благодаря Mira1919 Hug

# 37
  • Мнения: 192
 Сега се връщам от детска консултация в Трета - наистина по-голяма глупост не съм виждала - 20 бебета чакат вкупом с 20 майки и 5-6 татковци в някаква мизерна  чакалня, а по време на самата консултация в стаята има поне още 5 човека - не си записвайте децата в Трета поликлинка! ДАже не можах да разбера новата лична лекарка на децата добра ли е, не е ли?! Става въпрос за Мария Янева, отзиви някакви за нея има ли?

# 38
  • Мнения: 5
Привет! Видях, че е упоменат д-р Ангелов и бързам да споделя моя опит с него. Заведох му детето си на частен прием. Прегледът беше много слаб - човекът бързаше да ни притупа, за да си ходи. Назначи му антибиотик заради възпалени уши, които установи само на допир на вече плачещо бебе. Изгони ме от кабинета като поисках да му провери отново ушичките, когато детенцето се успокои.
На другия ден заведох малкия на УНГ и там се установи, че ушичките му са наред.
Може и да е много добър педиатър, но аз повече не бих му се доверила след грубото отношение, което получих и неточната диагноза.

# 39
  • Мнения: 3 621
pollinna , знам че не е успокоение за тебе, но не само в трета е такава консултацията. И в първа е така, лудница е. Аз затова на ЛЛ по ЗК водя малкия само за ваксините иначе ходим на частно.
  Става въпрос за Мария Янева, отзиви някакви за нея има ли?
Тя е ЛЛ на племенника ми. Сестра ми е много доволна от нея, вече 3-та година все при нея си го водят.

# 40
  • Мнения: 192
pollinna , знам че не е успокоение за тебе, но не само в трета е такава консултацията. И в първа е така, лудница е. Аз затова на ЛЛ по ЗК водя малкия само за ваксините иначе ходим на частно.
  Става въпрос за Мария Янева, отзиви някакви за нея има ли?
Тя е ЛЛ на племенника ми. Сестра ми е много доволна от нея, вече 3-та година все при нея си го водят.

Благодаря ти за бързия отговор - видях, че Д-р Янева е в списъка на Бу за педиатри за късно захранване и изкл. кърмене, но заради неуредните и хаотични консултации  ще си продължим посещенията при Маргарита Димитрова - там също чакаме вкупом  с още 6 деца примерно, но си влизаме само ние, и понякога и 30 минути ни е прегледа Peace

# 41
  • Мнения: 24
А д-р Димитрова с часове ли работи или мога да отида без час?

# 42
  • Мнения: 3 621
А д-р Димитрова с часове ли работи или мога да отида без час?
Ако питаш за д-р М.Димитрова, да с часове работи. Ако отидете без час сигурно няма да ви върне, но ще трябва много да чакате.По-добре си запиши час.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Записвам се да следя, че смятам да сменям нашата педиатърка след поредната неточна диагноза с изписани лекарства за сумати пари, кото се оказват ненужни накрая  Twisted Evil.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 4 064
от 6-7 години водя сина ми при д-р М.Димитрова и съм много доволна - внимателна, любезна, обяснява всичко, препоръчвам я за бебета и деца в предучилищна възраст, за съжаление има много пациенти и понякога като се обадиш за час в четвъртък те записва за вторник,  а и май не работи със ЗК, но понеже моят син е вече по-голям, пък и е абониран да се разболява почивни и празнични дни, последните пъти го водя в Св.София и от там засега съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт