Има ли друга?

  • 7 434
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
За мен не му е чиста работата ,дори да няма реална  изневяра ,има нещо.Моя и той така ме излъга в очите като намерих първия смс ,но точно тогава си смени телефона и уж бил там ,но аз естествено почнах да дебна и го хванах.И той моя  много ме обича ама това не му попречи докато аз гледам детето и го чакам да се сети ,че има семейство да си прави авантюрки. Една приятелка и тя минава сега през това и се изумявам как лъжат тия мъже  ooooh!

Как да реагираш   newsm78 - за съжаление те ако сами не искат да престанат няма да го направят,или трябва да  го оставиш да си начеше крастата или с по-драстични мерки да го изпробваш как ще реагира.Скандалите не са най-добрата стратегия ,но те разбирам ,трябва да си много хитър и коравосърдечен човек ,че да запазиш самообладание и да не се трогваш Peace

# 16
Водихме всякакви разговори и спокойни, и на висок тон. И крещях, и заплашвах, и плаках, и се държах безразлично, и че все едно нищо не се е случило. Резултатът е един и същ първо се ядосва, после обяснява за нея, накрая казва че няма да спре да ме лъже. А ако аз го направя- не са ми малко годините, имала съм си глава на раменете, ако реша да правя нещо той няма да ме спре.
Не съм сигурна как ще реагира, а и не ми се опитва. Ако не говорим за случая, всичко е перфектно, любов, секс, разговори. Но не мога да не мисля, такива сценарии си разигравам, а искам да му имам пак доверие. Не си се представям вечно ровеща и дебнеща. Мразя се за това, но искам да знам истината.

# 17
Да ти кажа при нас мина година и половина от тогава и аз все още му нямам доверие  и вече профилактично си дебна, а  пък и смятам ,че  ще надуша.Аз и тогава бях усетила нещо ,но понеже нямам навик да се ровя и някак си отлагах момента и по някакво стечение на обстоятелствата ,че полюбопитствах за новия телефон го хванах.Промених се ,сега нямам такива скрупули,той си го заслужава.Сега смятам ,че хукнах с главата напред ,ако бях малко по-хитра щях да дебна още малко ,да проследя нещата ,защото така и не разбрах всичко как точно е било ,той затри доказателствата преди да успея всичко да видя и не вярвам на неговата версия.

Така ,че моя съвет е бъди по-хладнокръвна ,следи дискретно без да казваш нищо докато не си напълно сигурна как стоят нещата  Wink

# 18
  • Мнения: 4 915
Направила си всичко, което може да се направи с разговор.

Вероятно мъжът ти има увлечение към друга жена.

Вероятно още не ти е изневерил, но сам съзнава, че чувствата помежду им не са чисто приятелски, иначе нямаше да ти спестява познанството си с нея.

Вероятно няма да ти изневери физически, а само ласкае мъжкото си самолюбие с този флирт.

Вероятно, ако реши да ти изневери, нищо не може да го спре. Тоест - ти няма да го спреш.

Мисля, че в повечето случаи мъжете не изневеряват, за да отмъстят, накажат, на инат; или не се спират да изневерят, защото са  влюбени в жена си.   Rolling Eyes

Изневярата според мен има отношение не толкова към чувствата към половинката, а към чувството за отговорност и самодисциплина. Всеки може да се увлече/влюби в друг, въпросът е доколко  ти е силна волята да се възпреш от по-нататъшни действия.  Thinking

В кофти ситуация си. Едва ли можеш да вземеш решение и да се придържаш към него, защото емоциите в доста случаи са водещи. И аз бих побесняла, ако зная, че ме лъжат, ако си го признават и продължават да го правят...Може би ще си наложа да се държа във всяка ситуация с достойнство, но пък да си затварям очите пред поредната лъжа - едва ли ще успея...

Остава ти да изчакаш развоя на нещата и да се надяваш, че съпругът ти има достатъчно акъл и воля в себе си, за да преустанови заигравките и да се държи достойно към теб и семейството си.

 

# 19
  • Мнения: 2 448
Резултатът е един и същ първо се ядосва, после обяснява за нея, накрая казва че няма да спре да ме лъже. А ако аз го направя- не са ми малко годините, имала съм си глава на раменете, ако реша да правя нещо той няма да ме спре.

И какво обяснява и за кое няма да спре да те лъже, нищо не схващам. Няма да спре да те лъже че си пише с нея или няма да спре да те лъже, че няма никакви отношения , а всъщност има.
Той значи ти заявява директно в очите, че дали това те наранява или не, няма никакво значение за него. С една дума, другата му е толкова важна, че дори ти да го напуснеш заради това, той не би приключил нещото, каквото и да е то?!  newsm78
А по другия въпрос, той никой не може да спре друг, въпроса е дали би му пукало изобщо, защото направо на безразличие ми изглежда така отстрани.

# 20
  • Мнения: 188
Нещо не става ясно  newsm78 питаш дали има друга, в същото време той ти обяснява за нея и  ти казва ,че няма да спре да те лъже??? То е ясно ,че има друга и е хлътнал щом няма да спре.Трябва да седнете  да поговорите сериозно и да се изясните. Peace

# 21
  • Мнения: 171
Седни и поговори с него много сериозно...и си изяснете нещата. И ако наистина е хлътнал по тази другата жена, тогава наистина имаш доста сериозен проблем...

# 22
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Да ти кажа при нас мина година и половина от тогава и аз все още му нямам доверие  и вече профилактично си дебна, а  пък и смятам ,че  ще надуша.Аз и тогава бях усетила нещо ,но понеже нямам навик да се ровя и някак си отлагах момента и по някакво стечение на обстоятелствата ,че полюбопитствах за новия телефон го хванах.Промених се ,сега нямам такива скрупули,той си го заслужава.Сега смятам ,че хукнах с главата напред ,ако бях малко по-хитра щях да дебна още малко ,да проследя нещата ,защото така и не разбрах всичко как точно е било ,той затри доказателствата преди да успея всичко да видя и не вярвам на неговата версия.

Така ,че моя съвет е бъди по-хладнокръвна ,следи дискретно без да казваш нищо докато не си напълно сигурна как стоят нещата  Wink



Не е по темата, но вие сте още заедно, а си нямате доверие и ти постоянно ровиш и дебнеш. Tired, така ли да разбирам?

# 23
  • Мнения: 261
Четейки написаното считам,че този човек страда от раздвоение на личността,хем теб обича,а пък  с други си контактува,нещо май не му е наред.
Трудно е да се даде съвет от страни,но загубеното доверие едва ли някога се връща.Ти трябва да решиш за себе си дали би могла да живееш по този начин - с неискрен човек до себе си,тъй като той едва ли ще се промени.Толкова много познати са ми казвали,че ако мъжът тръгне веднъж да търси друга жена и вече върви по този път връщане назад няма.
За съжаление заради неговите необмислени постъпки ти сега страдаш,но имаш възможност и да решиш - продължаваш с него в лъжи,преиграване и двуличие  или стъпваш здраво на земята и взимаш нещата в свои ръце,като поставяш директно въпросите и  искаш освен точни отговори и доказателства към тях.
Просто не му се давай,успех!!!

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен, да, има нещо, може и да не ти изневерява чисто физически, но определено има интерес към другата жена, която и да се окаже тя. Тоя лаф "ама ние сме само приятели" като го чуя, лошо ми става ooooh! Поне на моя мъж "приятелките", които не са общи, а само негови, винаги са се опитвали в крайна сметка да го вкарат в леглото си Laughing Според мен мъжете започвта такива отношения съвсем целенасочено, съзнавайки какво се случва, но се правят на 5 за 4, защото това им гали самолюбието по косъма. Нещо като - ехо, аз все още съм пич, макар да съм на 45 и да имам 3 деца Mr. Green
Споко, тези неща обикновено в нищо не прерастват, а ако прераснат, честно, не мисля, че би могла нещо да направиш, за да го спреш. Така че най-добре му тегли една майна и спри да се тормозиш. Колкото по-малко ти пука, толкова по-безинтересно ще му става на него. Елементът на дразненето на половинката също го има. Дълбоко в себе си всички сме все още в първи клас hahaha

# 25
  • Мнения: 1 226
На колко години е  newsm78 Ако е между 37 и 40 - според мен е криза на средната възраст. Не можеш да се пребориш с това   newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Да бе, те щото по-младите въобще такива работи не правят Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 3 994
Честно казано, ако на мен някой така ми вдига сандали и настоява да му казвам за всичките си познати , разговори и кафета, направо ще си изпроси такъв театър да му разиграя, че свят да му се завие.
Нещата се измъкват с памук, не по грубия начин, ама ти си натегнала обстановката вече. Не знам какво можеш да направиш, че да не влошиш нещата още.

и аз мисля така, за съжаление!

# 28
...



Не е по темата, но вие сте още заедно, а си нямате доверие и ти постоянно ровиш и дебнеш. Tired, така ли да разбирам?

Аз си имам вече едно на ум,преди и аз бях като много други жени - не исках  да допусна ,че е възможно ,въпреки усещането си ,че нещо не е наред.Дори бих казала ,че поради тази причина закъснях с "откритието".  Wink Аз на него не съм му дала никакъв повод да ми няма доверие така ,че той не се е променил в това отношение.

За другото - в никакъв случай не е постоянно ,а профилактично и дискретно,обикновено ако нещо ме подсети за тази случка и ми светне лампичката,но в крайна сметка разчитам най-вече на интуицията си ,защото все пак смятам ,че един хванат мъж вече няма да оставя такива глупави следи/ или поне аз на негово място щях да си науча "урока" ,ама знам ли мъже ... Simple Smile /

Сега от позицията на времето не реагирам болезнено на този случай ,гледам на него като урок и за мен ,защото след това нещата между нас се оправиха и всъщност беше за добро,но това сляпо доверие ,което имах не знам дали ще се възстанови някога  Peace

Много е вярно,че те така си ласкаят самолюбието ,самия той ми го каза ,защото и аз не бях най-милата и любяща жена ,беше ме ударила яко следродилната депресия ,не ,че е оправдание за него ,но съм го подтикнала по някакъв начин.

# 29
  • Мнения: 2 133
Не си губи времето с човек, на когото му е все едно дали си до него...
У нас е различно, всяка божа вечер, когато сме на масата, дали у дома или навън- винаги си споделяме как е минал денят ни и на двамата!На това научихме и дъщеря ни!Прикрити работи да няма, че ако има нещо, да се действа докато е рано!

Общи условия

Активация на акаунт