ДОБРИЧки мами щастливи с дечица засмяни игриви!

  • 14 669
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
...
Вела къде е 26 - та градина?...

На ъгъла на кръстовището на ул."Дим. Ковачев" и ул. "Каменица". 17-та градина е по- близо до нас, но миналата пролет директорката на 17-та не ми обеща твърдо, че ще вземе дъщеря ми от 1 юни, когато ги изписват от яслата. Заради това я записахме в 26-та, където я взеха април и лятото ходеше в сборни групи там. Решихме, че няма да я местим за есента, защото свикна с обстановката и учителките, а и има в групата приятелки от яслата.

# 16
  • Мнения: 774
Ели,добре дошла  bouquet

# 17
  • Мнения: 200
Хех, от скука нова тема преди да е изтекла старата Mr. Green


Я как се разписахте в новата  Laughing

Сега с въпросче към майчетата на момиченца, кажете ми откъде мога да купя хубави обувки за мойта щерка, на  Малкия принц няма, на Оазиса също и на Бамбино, както и на Кокомаркета. Някой магазин таен от джоба си измъкнете МОЛЯ ВИ !

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
В магазините на бившия Детмаг провери ли?

# 19
  • Мнения: 200
Да. Проверявах, все се заричам да не влизам никога там, но като съм на зор няма де да ида, то такова "обслужване" няма никъде в града.

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Привет.  bouquet
Ели, добре сте дошли!!!  Heart Eyes

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мерси за посрещането, момичета!   bouquet Много мило от ваша страна!  Simple Smile
Детски обувки има и в два магазина за дамски и мъжки обувки. Единият е преди детския, за който говорите в екс "Дет Маг" до някаква банка май е, а др. е също на същите собственици и се намира в ламаринените бели магазинчета, които ги изтипосаха на центъра, начело с "Далията" - за цветята. Не знам дали ме разбра, ЛенкаSimple Smile

# 22
  • Мнения: 377
Хех, от скука нова тема преди да е изтекла старата Mr. Green


Я как се разписахте в новата  Laughing

Сега с въпросче към майчетата на момиченца, кажете ми откъде мога да купя хубави обувки за мойта щерка, на  Малкия принц няма, на Оазиса също и на Бамбино, както и на Кокомаркета. Някой магазин таен от джоба си измъкнете МОЛЯ ВИ !
Да, където е казала Ели има хубави моделчета и за момченца и за момиченца .И на магазина на Делфи прим има (бившия завод мебел) , но там малко сложно с откриването на продавача.
А дали изобщо на Бамбино няма да получават - там обувките са на Капчица и наистина са много хубави.
А другия проблем разреши ли се? Wink

Вела благодаря за отговора.  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 821
На ДелфиПрим магазина си е с работно време..до 12 на обяд и после от 13 до 17.30май...има страхотни модели обувки Heart Eyes...                             

# 24
  • Мнения: 200
Единият е преди детския, за който говорите в екс "Дет Маг" до някаква банка май е, а др. е също на същите собственици и се намира в ламаринените бели магазинчета, които ги изтипосаха на центъра, начело с "Далията" - за цветята. Не знам дали ме разбра, ЛенкаSimple Smile

Разбрах   bouquet , мерси на всички, утре тръгвам на обиколка да търся, ако знаете колко обикаляхме за рокличка  ooooh! , сега да видим за обувките  Wink

# 25
  • Мнения: 2 821
Аууу, пък за рокличка на въпросния далечен магазин какви обувки има само!

# 26
  • Мнения: 200
Я кажете само де беше завода, не е ли до пожарната ли, к'во беше  newsm78

# 27
  • Мнения: 2 821
В двора на Добруджанска мебел

# 28
  • Мнения: 200
В двора на Добруджанска мебел

Убий ме не разбрах къде е  Embarassed

# 29
  • Мнения: 2 821
Срещу завод Добрич, по-точно от другата страна на булеварда...влиза се в двора на бившето предприятие Добр. мебел...веднага се завива надясно и в края на двора е магазина.

Общи условия

Активация на акаунт