ДОБРИЧки мами щастливи с дечица засмяни игриви!

  • 14 708
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 55
В другата стая няма ли легла? Ще ходим ли на оглед и кога?
Не успявам толкова бързо да пиша и тук и на лични  Laughing
Няма легла ще трябва да намерим, Ники каза, че могат да вземат от дома............
За огледа се разбрахме утре да и звънна да и да уговорим час.

# 256
  • Мнения: 2 821
Имам надежда, че кметицата ще одобри молбата Praynig

Иначе последната обява не е зле, поне има уреди.

# 257
  • Мнения: 55
Дано надеждата ти се сбъдне ............... Praynig

# 258
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Според мен скъпият апартамент е неоснователен. Явно е обазведен добре, но след като момчетата ще са повечето време на морето, за какво им е този лукс. Нали с нещо трябва да плаща този наем и като свърши сезона дали ще имат работа?
Това е лично мнение и не ангажирам никого с него.

# 259
  • Мнения: 55
За сега имаме три огледа утре, трбява да сме с кола иначе ще ни е малко трудно от едният край на града до другият................ Rolling Eyes
Ще видим и скъпият без ангажименти, пък после ще  обсъдим всички заедно видяното и ще вземем решение.

# 260
  • Мнения: 55
Аз имам уговорка с kemi, някой друг с желание и възможност?

# 261
  • Мнения: 2 821
За кога ви е уговорката? На мен удобното ми време е от 12 до 13  Thinking принципно...

# 262
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
По новините казаха, че отменят бала на Президента, заради траура. Так че децата може да си дойдат и по-бързо.

# 263
  • Мнения: 200
По новините казаха, че отменят бала на Президента, заради траура. Так че децата може да си дойдат и по-бързо.

Отменят, но ще е на 9 юни, аз поне така разбрах. Сега само чета, с нищо не мога да помогна, за което съжалявам. И на огледи не мога да дойда, свеки почна работа, няма на кого да оставя малката. Остава ми да стискам палци всичко да се нареди  Praynig

# 264
  • Мнения: 55
Първата уговорка за оглед е за 17.30 за района на Била, другите тепърва ще ги уговаряме.
Да отменили са балът и децата ще са тук към 16.00 часа.

# 265
  • Мнения: 2 821
Обичам да чета из форума Heart Eyes....Научаваш много и различни неща. Но си заслужава да се отбележат най-добрите новини Hug
Специални прегръдки искам да отправя към Цоцоланка и Спинки...е, не можах да се стърпя пък вече...не ми се сърдете... Wink
Живи и здрави! Hug Hug Hug

# 266
  • Мнения: 11 607
Обичам да чета из форума Heart Eyes....Научаваш много и различни неща. Но си заслужава да се отбележат най-добрите новини Hug
Специални прегръдки искам да отправя към Цоцоланка и Спинки...е, не можах да се стърпя пък вече...не ми се сърдете... Wink
Живи и здрави! Hug Hug Hug

 smile3516 smile3516 smile3505 smile3505 newsm51 newsm51

# 267
# 268
  • Мнения: 200
Може и да не ми е работа ама
 smile3505 smile3505 smile3505 smile3521 smile3521 smile3521   love001   smile3525

# 269
  • Мнения: 55
Аз ще пожелая само  smile3525 smile3525 smile3525, защото идея си нямам за какво говорите  newsm12

Общи условия

Активация на акаунт