Как вашите мъже виждат женските прически?

  • 4 924
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 785
Забелязва ми прическата - и трепери като мен да не ми се накъдри косата  Mr. Green Скоро гледаше мач пък мен ми се излизаше, не си бяхме в София и приятелките ги няма, а той - "О не може мило, гледай, че може да завали - ко ше прайм с косата?!" Веднага си седнах на д-то...

 изобщо не обичам да ходя с неоправена коса -това да изляза от банята и да си ходя както изсъхне - абсолютно табу! Ако щем и 5 дена да си седим само вкъщи - аз пак я оправям, не само като излизам. Това се отнася из а дрехи и т.н. - не обичам да съм "неоправена" само защото съм си вкъщи  Peace

# 16
  • Мнения: 396
Моят пък изобщо не ми забелязва прическата - то не, че е голяма прическа - дълга, права и пусната. Предпочитания не е изявявал досега (не че ще го и слушам, де, за мен е важно аз да се харесвам). Даже като се върна от фризьор и са ми постригали примерно една педя от косата, все казва, че разлика не вижда Simple Smile

 Joy Това и е проблема на дългата коса - все  не си личи каквото и да правиш!
Ама я се офъкай на два три сантима....ще забележи и още как Shocked
Говоря така , ама аз самата не се решавам.
При нас проблема е само в бретона - всяка зима аз си режа бретон и следват коментари и чудо...магаретата тъй ги стрижели на пролет Joy и подобни!
Както казва и jorkita -  важното е , че като се погледна в огледалото се чувствам като в средното... Grinning

# 17
  • Мнения: 104

Ама я се офъкай на два три сантима....ще забележи и още как Shocked


Аа, мерси. Предпочитам да си остана незабелязана  Grinning

# 18
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Моя приятел много мрази къси коси и бретони  Laughing Ама аз си отрязах бретона с мисълта, че ще свикне и ще започне да му харесва, ама нейсе  Laughing
Не иска и сантиметър да си скъся косата, но на мен ми писна и отрязах 10 сантиметра.Той съжаляваше повече от мен за косата  Laughing
А като прическа най- ме харесва на вафли или изправена с преса.Ама вафлите са му любими, но не съм се правила от години  Simple Smile
Мрази и вдигнатите коси.Казва, че жените се загрозяват като си вържат косите  Laughing
ПС: Само да отбележа, че и неговата коса е дълга- малко под раменете, но ще го водя скоро на фризьор да го офъка, че не ми харесва така  Laughing

# 19
  • Мнения: 60
Харесва черни коси - аз съм с такава  Heart Eyes
Харесва ме с дълга коса ама аз съм с къса  smile3533

# 20
  • Мнения: 3
Готина тема, с интерес чета за мъжете и прическите. Много са странни по отношение на косата нали Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 38 510
Ох, пак се боядисах тъмно кестеняво по погрешка!
На боята пишеше светло кестеняво.
Умирам от яд и не се харесвам, а мъжа ми се кефи. Close

А, да - и бретон не обича.

# 22
  • Мнения: 3
И аз се боядисах в малко по- тъмно кестеняво, отколкото ми се искаше, по погрешка, хахах. Иначе мен никой не ме забеляза да ти кажа. Иначе разликата е голяма от русо- рижаво до тъмно кестеняво...

# 23
  • Мнения: 483
Повечето сте писали, че мъжете ви харесват тъмни коси. Моят приятел също. Идеалът му е черна лъскава и изправена коса, а ако е чуплива, да не е много обемна.

# 24
  • Мнения: 3
Повечето сте писали, че мъжете ви харесват тъмни коси. Моят приятел също. Идеалът му е черна лъскава и изправена коса, а ако е чуплива, да не е много обемна.


Мъжете харесват тъмнокоски само за сериозни отношения, иначе въздишат по блондинките, не разбирам каква е връзката коса- личност, но както и да е Simple Smile

# 25
  • Мнения: 17 407
НЯмам прическа, не виждам кво точно да ми оценява. Е, харесва си ме, де Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 448

Мъжете харесват тъмнокоски само за сериозни отношения, иначе въздишат по блондинките, не разбирам каква е връзката коса- личност, но както и да е Simple Smile

Няма връзка, особено след като днес може да си блонди, а утре с тъмна коса.  Laughing Била съм всякаква , не съм разбрала да са ме приемали по несериозно като съм била руса. Освен, ако с перхидрола не ми се е изпарявал и мозъка в тоз момент.  Joy

# 27
  • GYM
  • Мнения: 814
Минала съм през всички дължини и почти всички цветове. Мъжът ми не ме е виждал само с обръсната глава или синя-зелена-лилава коса. Казва, че всякак ме харесва, но ме предпочита тъмнокоса. Пък аз съм руса Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Само ако съм гола глава ,тогава ще ме забележи. newsm78 Peace
Joy Joy Joy И при мен е така  Joy Joy Joy

Моят иначе е много устат, но за прически и облекло не дава мнение, дори да го питам - придобива доста объркан вид.

# 29
  • Мнения: 396
... да го офъка, че не ми харесва така  Laughing

Аз пък много харесва мъже с дълги коси!
Направо да си призная, действа ми като афродизиак Crazy
Ама уви! Моя за нищо на света не ще и да чуе...винаги прилежно подстриган Sad

Общи условия

Активация на акаунт