Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема №61

  • 15 186
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
 И аз да се запиша в новата тема! Somebody   bouquet!

И аз стискам палци на едно момиче да стиска до началото на юни  Praynig!

Днес и тук беше деня на майката и Георги ми подари ключодържател, а Килиан едно цвете в саксия  Heart Eyes Heart Eyes.




# 16
  • Мнения: 27
Хоп в новата тема.
 Забелязвам че от около седмица,че и повече бебка хълца все по често newsm78,милото сигурно му е неприятно...
Утре съм на тонове,и ще давам ан...н секрет Sick ,и кръв за изследвания

# 17
  • Мнения: 753
Само Едно момиче ми е в главата, но съм сигурна, че всичко ще е наред.
Утре се заформя една Тина Кирковска среща Simple Smile За другата среща съм под голям въпрос, че ще сме в ремонт.
Но онзи ден, отваряйки снимка.бг , се появи една снимка на десетина майки от форума с колички и бебенца в някой парк Simple Smile - така хубаво ми стана. Мисля, че повечето бяха с по едно /т.е. май първи бебета или големите ги нямаше/.
somebody, много е хубава темата и различна всеки път!
Роси, гледай да си почиваш!
Днес сготвих 100 манджи и вече ще поспра, не повече от една на ден, че се поуморих да съм накрак.
Viper, ти как си? Как е бебка? Някак в моята глава ти си първа от нашата групичка, така си мисля от самото начало, но вече се появиха бебоци.
Аз забелязах, че, ако следобяд не съм полягала с детето, привечер към 17-18 часа усещам опъване на корема, сякаш бебето отвътре ме изтласква с ръце и крака, няма болка, нито нещо подобно на контракции...полегна ли за малко, отминава.

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 21:42 от ayas

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Хайде и аз да се зпиша в новата тема. Somebody поздравления, страхотна е!
Едно момиче дано издържиш още. Пази се и си почивай повече. Изписаха ли ти нещо за пиене?

# 19
  • Мнения: 318
Привет и от мен тук:-)
Somebody,благодаря и от мен   bouquet,чудесна е!

За тези израстъци по кожата,и аз ги имам вече и имам чувството че изникват като гъби:-( Най-много за по врата и между гърдите. Четох някъде,че било нормално за бременност,но ме съмнява да изчезнат от само себе си.

Лека вечер ви желая и хубава седмица. Много усмивки и хубави емоций Simple Smile

# 20
  • Мнения: 48
Somebody  smile3525 благодаря за тема, наистина е много красива  babydust7(както винаги)  lovekiss newsm19

Някой има ли информация за KaterinkaM?

# 21
  • Мнения: 73
Привет в тази топла майска нощ! Как сте, мили дами? Нещо напоследък се питам ,дали ще обичам второто си дете ,както първото? Обожавам сина си и се притеснявам как ще разпределям ласките между двете деца...незнам това нормално ли е?
Желая късмет на едно момиче и вярвам ,че няма да има проблем въпреки лекото разкритие, само може би бурния секс ще е за след раждането Embarassed Grinning wavey

# 22
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен Grinning

Aya, за срещата аз от 13.00 в четвъртък имам час. Ще ми правят запис на тонове, което е 30 мин, и самия преглед около 15 мин, стига да няма закъснение в часовете до 13.45 ще приключа. И най-рано в 14.30 мога да дойда, но имам тел на Гъди, като вестителка и ако случайно стане прекалено късно, ще пратя смс по нея, да не ме чакате.

Somebody, темата е много красива и свежа  Heart Eyes По повод "красотите на бременността"...и на мен ми се появяиха разни мини брадавички по ръцете и то от вътрешната страна към под мишниците, около пъпа потъмнях, въобще и аз се "разкрасих", пък съм бременна с момче. Явно хормоните не прощават, но би трябвало след раждането да се оправят. Моя съвет е по-малко се гледай в огледалото, аз започна ли да се гледам винаги завършвам с рев.

Edno_momiche, дано удържиш повече и всичко да е наред:pray: Praynig PraynigПочивай и се пази  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 592
И аз си мисля за edno momiche. Видяхме се на лекцията в МД, тя се шашна от вида на корема ми и аз и напомних, че мечка страх- мен не, но съм вече в деветия месец Mr. Green
ayas , благодаря, че попита  Hug Добре сме засега. Бебка се дупи и подритва в корема ми, а мен в следобедните часове ме заболява кръст и корема вече ми тежи. Малко остава до първата ни среща  Crazy
И аз си мислех, че ще съм първа, но  като не си спазват реда, няма как...  hahaha
Лека нощ от мен.

# 24
  • Мнения: 1 419
Мен 'красотата' не ме притеснява, макар че и на мен ми казват, че съм се разхубавила от бременността, въпреки че съм с девойка  Crazy. Предния път обаче имах божествена коса, с каквато не мога да се похваля сега  Rolling Eyes. Линеа негра-та ми се появи ясно едва в седмия месец, но последнатаседмица ми е станала ужасно дебела в долната част - около 7-8мм, а в горната си е едва забележима. На мен най-големия проблем ми е този сърбеж, който е най-силен на местата, където са се образували едни между пъпчици и бека, но с коричка  Sick. Имам вече и по ръцете и краката и съм като крастава жаба  #Crazy.

Поли, ти се обади при всички положения - и аз предния път стигнах по това време, но си правихме компания а едно момиче и Ди до 16ч  Whistling

Едно ммомиче, и аз те мисля - продължавай да стискаш  Hug

И аз като Аяс не се спрях днес цял ден (с изключение на единия час предиобяд) и в момента съм гроги - не съм и спала следобяд, а само се отпуснах за 15мин. На това темпо не се издържа вече, а и съм вече +17кг, което на краката ми се отразява като че имам вързани камъни за стъпалата и ходя като мечка  Tired.

Наоплаквах се и аз и мога спокойно да си легна  Joy. Хубава предстояща седмица ви пожелавам    bouquet

# 25
  • Мнения: 13
добро утро иот мен. Аз след малко отивам на консултация. Като да не повярваш след 3-те часа сън следобяд вчера, тази нощспах и то много добре newsm44 хе мога да повярвам....дай боже всекиму Mr. Green

# 26
  • Мнения: 639
Добро утро и от мен. Изпратих милото на работа, сега ще се къпя и ще си суша дългата грива, после - до офиса, да занеса болничния и да платя сметките за май. Ако не съм се уморила твърде, като се прибера, ще почвам гардероба (една от най-нелюбимите ми домакински задачи) - да "обърна" летни и зимни дрехи, за да мога да се заема най-после с тези за Бебчо (като вземем кошарката и скрина ще отеснее малко в спалнята, та да използвам сега, като ми е на широко още).  Wink
С килограмите - уж си мислех, че няма да кача много, а вече съм 11-11.5 от горе. А "огърлица" от нещо като бемчици си имам и то няколко редова  Mr. Green. Аз от преди това си имах, но сега определено са много повече! Да видим колко ще се изчистят после, останалите ще трябва да се разправят с дерматолога. Линеа Негра имам и под, и над пъпа, но е нежна и симетрична и си я харесвам.  Laughing Обаче пъпчето ми е голям смях! Почти се е обърнал (в смисъл - ако ми е по-напрегнат корема или мишлето ме рита там, направо си щръква, иначе е горе-долу на нивото на останалата кожа). Та, за какво е смешен - оказа се, че имам 2 малки бемчици върте в пъпчето (никога не съм знаела за тях, докато не забременях) и когато ми щръкне пъпът, заприличва на малка свинска зурличка с тези бемчици.  hahaha
Ако съм ви разсмяла, значи съм си постигнала целта - да ви започне денят с усмивка и да е приятен!

# 27
  • Мнения: 318
Добро утро и от мен:-)
Изпратих мъжа на работа,по навик си ставам рано и се питам как ли ще ги търся после тези безгрижни дни:-)Но пусто не ме свърта на едно място и все към компютъра ме влече.
И аз си купих нощници за болницата,но не такива хубавки като вашите с магаренцето,ами най-обикновени. Вчера и тоалетни принадлежности набавих,изпрах сака и ще се стягам.
Онези нощници с цепките за гърдите ги гледах и аз,даже за малко да взема една с картинка на щъркел,койтоси бебенце,но в последния момент се разколебах,понеже не съм носила досега нощница и едва ли ще пронося тепърва,само заради картинката на щъркела Simple Smile

Вчера си харесах и комплект за изписване на бебето,съдържа всички дрешки плюс одеялце и възглавничка и струва 30лв.но не го купих защото не бях с таткото,а ми се ще като купим първото нещо да сме заедно.

Някоя мама тук беше споменала за един алмум-"Моят първи албум" или нещо такова на издателство Просвета-видях го и много ми хареса като идея-има място за всичко-първа ехографска снимка,болницата,първа снимка след раждането и куп други неща-много добре е измислено.

Дали случайно някоя от вас мисли да ходи на деня на отворените врати във Втора градска на 13 май
II МБАЛ – София АД,
София, бул. Христо Ботев 120
За записване: ст. акушерка Адриана Сотирова –
тел. 02/ 915 83 20  (от 8 до 14 ч.)
13, 20 май, сряда 13:00 ч.

Аз бих отишла,защото съм се ориентирала натам и ще се радвам ако има някой,за да си правим компания.

Пожелавам на всички ви хубав ден,много усмивки и по-малко поводи за тревога  Simple Smile Simple Smile Simple Smile


# 28
  • Мнения: 9 814
Добро утро и от мен!
Аз пък заведох Кати на детска, Иво отдавна беше заминал на работа, когато ние станахме.
Навън времето е супер, топло, свежо...абе с две думи лятно. Мисля да поседя малко у нас и да се поразходя насам натам, че това слънце не е за изпускане. Laughing
viper, адаш, ша ма извиняваш, но мисля, че преди теб ще роди Поли. Wink.... Така съм ви сънувала Wink
Пожелавам на всички лека, усмихната и страшно слънчева седмица. Hug

# 29
  • Мнения: 13
Добро утро Simple Smile

Каква лекция? mgamisheva, нали обърна внимание, че срещата е в четвъртък?!

Много благодаря   bouquet , че ми обърна внимание ... в началото нали се говореше за 12-ти и че има лекция на 9 месеца и въобще не съм гледала дати Simple Smile

somebody,  Hug за темата.

Хубав ден на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт