Кът на терасата

  • 28 607
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Да използвам темата да попитам: някои има ли изкуствена трева на терасата? Подходяща ли е? Мокри ли се от дъжд и т.н.? Как почиствате?

# 16
  • Мнения: 2 926
Ние сме също с голяма тераса.
В единият край съм сложила люлка - не от най-големите, там са ми и разните сакси.
А в другият край - маса с четири стола от ратан.

# 17
  • Мнения: 1 732
mimeto26 много е симпатично, масичката ми се струва подходяща за моята идея с какви размери е ? На мен ми се иска поне две столчета обаче да могат да се сложат от двете страни, а масичката да събира поне 2 чаши за кафе (или две чинии със салата за ракията  hahaha)
яхнала метлата-дължината на масичката е 50 см.,а широчината-45 см.столчетата са ми сгъваеми,2 се събират идеално,а и доста работи можеш да сложиш на масичката.

# 18
  • Мнения: 11
Да използвам темата да попитам: някои има ли изкуствена трева на терасата? Подходяща ли е? Мокри ли се от дъжд и т.н.? Как почиствате?
Моя позната имаше, след 1 година я махна. Изглеждаше супер, но с почистването си беше голям проблем, защото единственият ефикасен начин е с течаща вода от пароструйка или маркуч - така както би се почиствала навън, но за тераса е много не удобно. Вбесяваше я, че не може да я почисти както трябва, а само позамазва мръсотията. Иначе като се мокри от дъжд мисля, че не е проблем.

mimeto26   bouquet

# 19
  • Мнения: 721
ето я и моята тераска http://www.snimka.bg/album.php?album_id=357900&pid=11280813 сложих стъкло в/у плота на масичката за да се почиства лесно

# 20
  • Мнения: 11
zlatte много уютно изглежда, браво  Simple Smile на мен лично ми липсва само по-клюкарската гледка  Laughing а шкафа в ъгъла е много готин!

# 21
  • Мнения: 721
мерси, за гледката си права ама от 7 етаж и без това само покриви се виждат.шкафа е чудесен защото побира безумно много неща и терасата е винаги чиста и подредена

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
zllate хубава тераска си имаш. Как си мечтая за такава тераса-дълбока и голяма. Направо ти завидях Crazy

# 23
  • Мнения: 1 817
И нашите тераси са дълги и широки. На едната смятам да 'спретна' едни мебели от ратан, а на другата люлка със сенник. Доста са широки и легло може да се побере и не е лоша идея newsm78

zlate, много ми хареса и шкафът е наистина практичен. Peace

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
zllate, страхотна тераска (както винаги, целият ти дом е уютен и подреден с вкус), моята е същата големина, но нямам ниша за шкаф и мислех за някаква ракла  Thinking

# 25
  • Мнения: 4 970
И аз обмислям подредбата на такъв кт за кафенце на тераската.Много се изкушавам от ратановите мебели, но ме притеснява това 4е терасата не е остъклена, а през зимния период нямам място за съхранението им и се опасявам че ще се прецакат от влага, дъжд и снеговалеж Rolling Eyes
за шкаф- имам ниша, но съм намислила само до половина да е, защото  в горната половина се пада газовото котле. Та- ще се ограни4а с малък шкаф, чиито плот  също е използвам отгоре Wink

# 26
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Аз сериозно се замислих за сгъваеми шезлонги. Нашата тераса е и открита отгоре и всичко потъва в прах за отрицателно време. Миналата година си бях изнесла пластмасова масичка и един стол - те постоянно бяха прашни. А шезлонгите могат да си седят сгънати и да ги изкарвам  само като ми трябват.

# 27
  • Мнения: 34
да се включа и аз в тази темичка.ето кътче от моята тераса,на която с удоволствие си пием кафе.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311142&pid=12209063
Много уютен дом имаш.   bouquet

# 28
  • Мнения: 4 300
Месечинке, щом ти е толкова открита терасата хубаво трябва да прецениш мястото на евентуална люлка. Ние имаме такава във Варна, и сега покрай облачното и ветровито време в началото на май два пъти се преобръща през нощта от вятъра. Аз съм поотвикнала и първия път събиудих мъжа ми , защото помислих че ни обират Embarassed.
Аз да питам някой има ли сенник? Искам да сложим, но за нашата тераса трябват два- 6 м е дълга и има една колона посредата. Има в МЕтро на чудесна цена, същите ( поне на външен вид в Камакс) са най малко два пъти по скъпи. Та се чудех има ли някакви финтове при закрепянето  newsm78 И каква алтернатива имат евентуално.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Така е, сушилникът ми няколко пъти се преобръща, представям си, ако се катурне люлка как ще изтрещи Crazy
На Метро сенниците много пъти съм ги гледала, но нямам впечатления колко ги бива. Предполагам, че не са лоши.

Общи условия

Активация на акаунт