Кът на терасата

  • 28 613
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 173
Розали, мн романтична обстановка си сътворила! Поздравления!

# 61
  • Мнения: 672
Страхотни неща видях   bouquet За съжаление аз се отказах от кът на терасата. Изпитвам ужас от инциденти. Непрекъснато следя дали всичко е обезопасено. Страх ме е малкия да не се покатери на някой стол и... пази Боже  Praynig

# 62
  • Мнения: 5 932
Да, когато терасата/лоджията/ е дълбока/широка/ е доста по-лесно да сътвориш нещо.
Когато е тясна,обаче...
Ако някой има тясна и дълга и с интересен кът-нека покаже,моля.

# 63
  • BG
  • Мнения: 793
W, моята тераса е широка 1.20 см. Това широка тераса ли се води, за да знам какво имаш предвид под тесни тераси  Thinking

# 64
  • Мнения: 5 932
Е,не е широка,но моята,за съжаление, е 90 см.

# 65
  • Мнения: 660
На мен също ми е тръпка обзавеждането на терасата , още повече , че за първи път тази година само ние разполагаме с нея . Всъщност имам две , но говоря за по-голямата , която е 3.0/ 2.35 м. Имам два сгъваеми стола от евкалипт и голяма осмоъгълна маса от същото дърво . В началото ми дойдоха малко големи сякаш , но сега пасват идеално - става дори за лятна трапезария . Ще снимам при първа възможност и ще я покажа.
Втората тераса за съжаление е тясна и засега не ми влиза в плановете да я аранжирам . За нея ще трябва и голям сенник , изобщо сериозно "изваждане" , но обмислям да бъде с малка кръгла масичка , може от ковано желязо и ратанови столове в бяло с възглавници на рози , например Heart Eyes.

Поздравления за вашите идеи и реализация , всичко е много хубаво ! Приятни мигове с телефон , кафе , приятели или само с книжка Wink

# 66
  • Мнения: 2 803
Много хубава тема. Чудесни неща видях. По-късно ще се включа и аз със снимки.

Общи условия

Активация на акаунт