Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 39-а тема

  • 77 351
  • 649
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Пепика,      bouquet     за темата!

На старата малко й изпуснах дирите...Тук бързам да се запиша.

салата "Ница"


кюфтенца с картофи на фурна


ананасов сладкиш


шоколадови тарталети


макаронена салата с риба тон
 


Рецептите 

# 16
  • Мнения: 9 109
Красимира, много е апетитно при теб   bouquet особено ананасовия сладкиш  Heart Eyes

Гелева, твоите снимки са ми както винаги съвсем на живо  Wink

аз направих тези прекрасни Бисквити с боровинки и кокос   на Йоли  Heart Eyes Heart Eyes



и сиренца в бекон за дечковците

# 17
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Запис в новата тема с много шоколадовия сочен сладкиш на Сладка Хапка bouquet Препоръчвам го на всички любители на шоколадовите сладкиши!




Красимира, уау...много вкусно меню, Гелева кажи сега моля с какво напълни патладжаните, че при нас много се тачат тези зеленчуци Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 372
момичета, записвам се, че много вкуснотийки показвате   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 461
благодаря за новата темичка  Hug
 
Lindita сладкиша изглежда толкова сочен и вкусен мммм


пеп-4o отново много вкусно ,вчера бяхме на гости на твоята кухня  Heart Eyes

краси.мира кюфтенцата и салата изглеждат страхотно  Peace

Гелева тези патладжани ме заинтригуваха
Lina dm пак много си готвила всичко изглежда много вкусно

Крисче поздравления за мечо пух  Hug

Пети много хубав хляб

от мен запис с едни ореховки и едни фуниики

# 20
  • София
  • Мнения: 3 816
tzvety26, съвсем на скоро си купих машинка за сладолед. Страхотен става. Peace Правих го по тази рецепта.
Lindita, Leo, kar4ita патладжаните и тиквичките ги напълних с подръчни средства, издълбаното от зеленчуците, имах пънчета от гъбки, чесън пресен, сиренце натрошено, сол, черен пипер и шарена сол на вкус, отгоре наредих парченца кашкавал и запекох. Hug
Пепчо   bouquet

За обяд миш маш.


Последна редакция: пн, 11 май 2009, 14:07 от Гелева

# 21
  • Мнения: 1 163
Страхотни вкуснотии,просто лигите да му потечат на човек Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 9 776
Здравейте, дами!
Вчерашните овесени бисквитки ги ометохме за отрицателно време и сега хвърлям стрелички по бисквитките на пеп-4о, сладкишите на краси.мира и  Lindita,, сладоледа на Гелева и особено по сладките на kar4ita. Май съм в сладкия период на цикъла си Thinking...
Гелева, как правиш миш-маша, че имам малко калпави пиперки в хладилника и дооооста яйца, та бих могла да ги употребя с тоя аламинут Laughing.
От мен днес:

Убийствено-вкусна пилешка пържола с кисело мляко в йената и оттам в плик:



и едни мижави черешки

# 23
  • Мнения: 1 777
Пети, ако не е тайна и има някъде рецептата за хляба с банани и орехи, съм любопитна да видя рецептата. Нямам си машина още, но ми е интересно да видя съставките. Ааааа и разкажи как е на вкус, както и от къде ти хрумна, специфична е за даден географски район ли и т.н клюкини ако може Wink
Krische заповядай "тайната рецепта " http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,1672.msg40560.html#msg40560
Ами това си е кекс с банани и орехи,но на английски нали се казва Banana Nut Bread ,та затова и аз го кръстих сладък хляб.
Машина за хляб не ти трябва,а само миксер. Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 3 816
polin_a, аз също имах едни чушки в хладилника и реших да ги употребя. Simple Smile Нарязах чушките заедно с няколко стръка пресен лук  и ги задуших в тиган. Имах и един плик замразени домати, които сложих след като поомекнаха чушките. И като се поизпари водичката чукнах 6 яйца, разбърках и сложих 200 гр. сирене нарязано на ситно, овкусих със сол и шарена сол и готово. Hug Нямах магданозче, иначе много му отива на миш машчето. Peace
А черешките ти казваш, че са мижави, ама ми се приядоха. Crazy

# 25
  • Мнения: 9 776
Миш-маш Laughing. Направих го с повече сосче:



Пържени филии:



Гелеваbouquet!

# 26
  • Мнения: 115
от мен пиле с ориз и зеленчуци
 и за бебо ориз със зеленчуци в гювече Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 3 816
polin_a, много си експедитивна. Hug
При нас днес за вечеря имаше пъстървичка и ягодов сладолед.


# 28
  • Мнения: 9 776
Гелева, да вземеш да ме светнеш каква е тая машина за сладолед. От къде я купи, колко струва, за домашна употреба ли е специално и всичко, което се сетиш, мерси Hug.

# 29
  • Мнения: 1 903
Тази вечер у нас сме на мусака

Общи условия

Активация на акаунт