ТАЗИ ТОПЛА СЕДМИЦА С ДВЕ ЧЕРТИ ЩЕ НИ ИЗГОРИ(11-17.05)

  • 9 657
  • 339
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 860
Добро утро момичета и момче  Laughing
На Сиската  Hug Hug Hug кураж мила  Hug
На Каритас честита годишнина на патерици   bouquet
И на Карамелита честита годишнина още дълги години щастлив съвместен живот   bouquet
Явно по това време на годината наистина има много сватби ние сме тази събота на трета за последния месец  Tired
На Маринакапина и Евалон честито и леко бременеене  Grinning
Аз днес бях при дофтора Simple Smile яйчни и матка всичко е екстра Simple Smile изписа ми Полижинакс за течението  Thinking ама не ми е пускал микробиология и съм в чуденка малко  newsm78
Лек ден на всички Simple Smile

# 76
  • Мнения: 425
"Колежки",  Joy благодаря за пожеланията и топлите думи и една голяма специална  Hug на rainy за хубавите картинки. Желая и на вас винаги да изпитвате топлота и обич във вашите семейства.  Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 2 617
Добро утро!  Grinning

КармелитаД, честита годишнина! да сте здрави и да се обичате все повече!

Честито на новите бремелинки!   bouquet

На всички, които имат нужда от кураж и късмет, стискам палци!  Flowers Four Leaf Clover

Сиска, дано вземеш най-доброто решение!  Hug

Хубав и усмихнат ден ви желая! Heart Eyes

# 78
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Ей, успях да ви изчета накрая  ooooh!. Чудесно е, че има активност.

Marleen, страшно се радвам за теб. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност до края, със здраво спокойно бебче.

Кармелита, честита ви годишнина. Да се обичате и да сте заедно още дълги години.

Сиска, и аз бих постъпила като теб.

Елена Василева, да пусне сватбарски снимки, моля  Praynig Grinning. Милето, също да се сеща.

БМанолова, стискам силно палци.

На виделите две чертички, честито. На нечакащите - късмет. На всички празнувли тези дни - честито.

При нас предстои лов, но както са ни натиснали проблемите, цяло чудо ще е да имаме настроение за това  Tired.

# 79
  • София
  • Мнения: 406
Благодаря за палците,момичета HugЛелката я няма още Praynig
Честити годишнини на Caritas и KarmelitaD  bouquetЖелая ви цялото щастие на света с любимия човек Hug
Сиска и аз не знам какво да те посъветвам CryОтстрани изглежда по един начин,но само ти си знаеш какво ти е.Имаш и моята подкрепа Hug
Smile smile Hug

# 80
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 336
Добро утро, дружки!  Heart Eyes

Сиска, много неприятна ситуация. Горчивината и болката от лъжата са съсипващи. Моля се скоро да намериш добрия човек до себе си и да сбъднеш мечтата си.  Praynig

Shakazull, добре си дошла. Стига само си чела. Усещам, че добре ще се погодим и дори сприятелим.  Wink

Каритас, КармелитаД, със закъснение, честити годишнини!   bouquet

# 81
  • Мнения: 172
Благодаря ви момичета, че ме приехте така сърдечно, много сте мили  Hug Аз много искам бебе, но за сега съм в процес на изчакване ... пуснах си някои изследвания (профилактично) и си чакам резултата (ще излезне на 14). За сега пак ще се огранича до това да ви чета само и да се радвам заедно с вас на успехите ви  Blush Когато има вече за какво да се включа ще го направя без да се замисля! КЪСМЕТ на всички и дано мечтата ви се сбъдне по-скоро   bouquet

# 82
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте мацки Grinning
Голямо четене падна,много сте писали ooooh!
Кармелита честита годишнина Hug  bouquet
smile smile fingerscrossed Hug
Гледам Сиска не е писала Rolling Eyes
Лека,хубав и слънчев ден   bouquet

# 83
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Добро утро, момичета кокичета  Heart Eyes

Кармелита, Честита годишнина!   bouquet

Бъдете живи, здрави, дълги години заедно изпълнени с много щастливи мигове . Пожелавам ти най-прекрасния подарък  EFP  Hug


smile smile, bmanolova  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Praynig Praynig Praynig

Shakazull,  welcome

На двучертичковите   bouquet Честито и леко бременеене  Heart Eyes

Милееее ,  Hug Чакам снимки  Mr. Green

# 84
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 336
Ох, знам, милички, но със снимките все още е проблем. Днес ми е първи ден на работа, задачи.....  Sick през ушите ми излизат даже.

Ще опитам до края на седмицата да ги кача на сайта и да ви дам линк. ОБЕЩАВАМ!  Peace

Хайде, няма ли някой да черпи следобедно или обедно кафе, че който е свикнал да почива ...... ooooh! дремуца ми се, ама много!  Tired

# 85
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Ето и поръчаното кафенце  Grinning Hug
Ама вие и обяд ще поискате после  Thinking


# 86
  • Мнения: 2 617
Хайде обяда от мен:

Както е видно, още само празнуване ми се върти в главата. Crazy

Миленце, благодаря ти! Радвам се, че си дойде!  Hug

# 87
  • Мнения: 112
Опаланкаа цоп и аз Simple Smile


Каритас и Карамелита - Честити Годишнини - още много такива щастливо отпразнувани с любимия ви пожелавам newsm51

Сиска, миличка ти си знаеш най-добре заслужава ли си борбата мъжа, ама аз пък да ти кажа - каквото и да решиш знай, че нищо не успокоява нервите така, както една вечер по женски Wink Свикай женския кризистен щаб и полудейте  sohappy

Смайл смайл
, Бманолова - стискам и аз палчетата  Hug Hug Hug

Shakazull,   welcome

Евалон  welcome и Честито! Леко бременеене и здраво бебче на финала.

Миле, Джени, Джаки, Биби, Ивап, Рали бт, Милейди , Неземна, Мили Ванили, Кате и за всички много целувкиии   love001  love001  love001

Ралче, как е на непушаческия фронт? Аз се бия през ръцете - засега успешно  smile3555

# 88
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 336
Мемориа, шапка ти свалям за непушенето. Макар че не мога да отрека, че цигарката в ръката много ти тичаше.
Ама ти и без това си си мацка и половина, имаш много други плюсчета, с които да впечатлиш.

# 89
  • Мнения: 234
Привет и от мен. Най после ви изчетох. Нали бяхме на палатка за уикенда и доста съм изостанала. Честито на новите бременелки - лека бременност и пухкаво бебче на финала.
Честито и на caritas и karmelina - единствено любов и здраве да има, всичко друго ще дойде с тях. Май наистина сега е сезона на сватбите. И ние имаме годишнина на 09.06.
Да ви кажа какво направих с моята овулация. Бях си купила един тест (само 1бр.) Blue...нещо си и преди да тръгнем за палатката си го направих - показа две чертички, като втората беше един косъм по-бледа. Реших, че е отрицателен. После си купих още една кутийка с 5бр и на нея пишеше, че не трябва да се прави с първа урина и естествено направих още един. Излезнаха две еднакви чертички. И така, май я хванах. Ако сме уцелили момента бебето ще е заченато в палатка  Mr. Green
Установих, че когато най-много ме боли яйчника, тогава овулира и явно тогава изхвърля яйцеклетката.
Поздрави и  Hug Hug Hug на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт