Сурогатна майка...............

  • 10 563
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20
здравейте и аз съм със същиа проблем .На 44г съм нямам друг начин освен да търся сурогатна майка.ако някои може да ми помогне да ми пише на имел sabrina_65@abv.bg


Мила добре  дошла  в отбора на страдащитеСамо да попитам.Цикъл имаш ли>Ако искаш отговори ми на лични. Peace

# 16
  • USA
  • Мнения: 559
В САЩ е разрешено в някои щати, но за съжалене е ужасно скъпо. Има и агенции, които се занимават с това. Има доста европейци, които използват американски сурогани майки. Отношенията се уреждат със специален договор. В Индия също е разрешено и доста по-евтино, но не знам как е уредено там.
Има 2 вида сурогатство - традиционно и гестационно. Първото е с яйцеклетка на сурогатната майка, второто - с на майката или донорска.
На всички пожелавам успех! Винаги има надежда!  Hug

# 17
  • Мнения: 41
cat29,в България сурогатното майчинство е възпрепятствано от закона.Ако искаш майка от тук,трябва да имаш голямо доверие,че няма да предяви претенции за детето.Най-добре да е роднина.След раждането бащата припознава детето,а ти го осиновяваш.В Гърция,ако сурогатната майка не предяви претенции към детето след раждането му, биологичните родители автоматично се записват като такива.От медцинска гледна точка,за да стане сурогатна майка, една жена трябва да е на възраст между 20 и 35 години, желателно е да е раждала поне веднъж, и да няма здравословни проблеми, които биха могли да се усложнят с бременността или да възпрепятстват износването на плода.
      

 

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 16:24 от tt88

Общи условия

Активация на акаунт