РУСЕнско детенце, иска на моренце!!!

  • 22 729
  • 316
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 132
 Joy Joy Joy-и на какво ли още не  Wink

# 61
  • Мнения: 510
Като стана дума - колко е таксата? На месец ли е? 200-300лв.?

# 62
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Както е тръгнало все за лекари се говори напоследък , момичета , препоръчайте ми  добър ортопед , работещ със ЗК , водих малката преди при Чобанов  Rolling Eyes, ама сега  ни трябва за таткото , а не зн при кой да идем newsm78
д-р Севдалин Ангелов, работи в отделението, а частния му кабинет е на бул. "Цар Освободител" №42А, това е високия блок, където сега е Стемо, но кабинета е отстрани, в ляво. В нашето семейство всички са доволни от него. Работи без Понеделника от 14.00 - 19.00 ч. Съпругата му е д-р Ангелова - очен лекар, водила съм голямата при нея, когато беше на 2 месеца (беше в кувьоз), беше много внимателна и подробно ми обясни рисковете и превенцията. Но за лекарите нали знаете, като при хората е, на едни един е симпатичен друг не е и така...

# 63
  • Мнения: 132
Като стана дума - колко е таксата? На месец ли е? 200-300лв.?

Някъде четох,че е около 300 лв на месец  Peace и с тия пари им се осигуряват необходимите помагала и материали.Имат и осигурен транспорт  Peace

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 19:46 от chocho-san

# 64
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Да се включа и аз за лекарите,лично мое мнение и от опит:за ОРТОПЕД-д-р Евелин Бурмов,ул,,Независимост,,2 887494,за ОЧЕН д-р Стела Шаханова,ул,,Муткурова,,42 822446

# 65
  • Мнения: 469
Благодаря ви за отговорите момичета!То е ясно,че колкото човека толкова мнения така и с лекарите.Понеже съм ограничена от време и разхождане исках да съчетая вземането на направление и о1ния да са ми на едно место и затова се насочих към 1 поликлиника. Hug

# 66
  • Мнения: 123
Момичета , благодаря за отговорите   bouquet
barfly, сега като прочетох за д-р Ангелов се сетих  ooooh! , че ние бяхме първо при него на консултация/но си бяхме решили Чобанов да ни оперира/, мн внимателен човек и обяснява вс подробно  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 199
Привет! Та ка и така е станало дума за доктори: Препоръчайте ми детски хирург, добър, без значение дали работи със здравната каса!

# 68
  • Мнения: 123
Byni отиди при д-р Павлова , работи в болницата , но ми трудно да ти обясня къде й е кабинета , обаче имам телефон - 0888548028. Беше ми препоръчана от Новакова и определено не сбърках , водих малката при нея , мн внимателна и отзивчива лекарка   bouquet

# 69
  • Мнения: 5 391
И аз тъкмо за др.Павлова щях да пиша.
Оправи на Пресил фимозата, много съм доволна от нея.
И за др.Кожухаров, завеждащият на отделението, съм чувала добри неща.

Относно УНГ, водя децата при Мустаков, и от него съм доволна.

Много ми бавят майчинството, дали мога да звънна някъде да попитам или е загубена кауза? Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 510
Лейди Фил - тел.: 824 962 за справки. Имам и още един, на който съм звъняла: 824 975  Peace

# 71
  • Мнения: 5 391
Благодаря  bouquet, ще опитам.

# 72
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
На каква възраст трябва да сме, за да заведа малката на очен лекар?
Иначе препоръчвам с две ръце д-р Ангелов. Изключително внимателен и обяснява всичко.

# 73
  • Мнения: 102
чили,наистина става въпрос за частната градина.270 лева е на месец,още не са ги пускали с парашут,но вече имат и йога,което изключително ме радва.без да обидя някой,мисля,че таксата не е висока,при положение,че в софия плащахме 350 евро на месец за градината в бояна.

# 74
  • Мнения: 510
Всичко добре, щом може да си го позволите. Интересува ме вие дали имате проблем с летните ваканции на учителките? Градината целогодишна ли е?

Общи условия

Активация на акаунт