За колко време изкарахте шофьорските?

  • 44 662
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 12 666
3 год.

# 62
Изкарах ги за около месец и половина. Сега като разделиха изпитите в два дни става малко по - бавно, но за колко време ще ги изкараш зависи от теб. Взех си и двата изпита от първи път. Никой не ми е искал пари, за щастие попаднах на много добра фирма и на страхотен инструктор. Няма да казвам фирмата, за да не правя реклама, но ако някой има нужда, инструктора се казва Маноел Стоилов, ето и неговия телефон: 0895714320.  Няма да сбъркате, той е супер и ще ви научи да карате. Успех и безаварийно шофиране

# 63
  • Мнения: 52
На мен ми е интересно в последните няколко години в големите градове като Варна и София, колко души за взели кормуване от първия път? Защото има значение в какво населено място караш. Общо взето всичките ми познати са ги късали поне по веднъж, става въпрос за Варна. 60 лева изпит и после задължително допълнително поне 5 часа по 25 лв. е добра тарифа. Що да не те скубят додето могат? Поне при мен беше така, взех го от третия път, като първите два никой не ми каза точно за какво ме късат.

# 64
  • Мнения: 2 587
На мен ми е интересно в последните няколко години в големите градове като Варна и София, колко души за взели кормуване от първия път? Защото има значение в какво населено място караш. Общо взето всичките ми познати са ги късали поне по веднъж, става въпрос за Варна. 60 лева изпит и после задължително допълнително поне 5 часа по 25 лв. е добра тарифа. Що да не те скубят додето могат? Поне при мен беше така, взех го от третия път, като първите два никой не ми каза точно за какво ме късат.

Аз си взех и листовките и кормуването от първият път в София(всички изпити за района са там),но въпреки това нямам самочувствието че мога да карам.

# 65
  • София
  • Мнения: 673
Аз си взех и листовките, и кормуването от първия път. Но аз преди това сама поисках да взема два допълнителни часа, защото хич ме нямаше в карането. Чак самочувствие да кажем, че нямам, но си карам постоянно, дори три дена преди да родя продължавах да карам

# 66
  • Мнения: 1 187
kolibka и листовки и кормуване ги взех от втория път(към 6м.след първия изпит с доп.часове).Преди десетина год.имаше и полигон,а седмица след като си взех книжката го махнаха като изпит.Според мен полигона си е много важен,за паркиране,ръчна-всичко..Дано го въведат пак,че като гледам как се паркира.. ooooh!

Дано скоро вземеш книжка,и един съвет от мен-не си слагай лепенки"млад шофьор"! Naughty

# 67
  • София
  • Мнения: 673

Дано скоро вземеш книжка,и един съвет от мен-не си слагай лепенки"млад шофьор"! Naughty

 Peace

# 68
  • Варна
  • Мнения: 552
Взех книжка от раз. Толкова уверена бях, че щях да сваля инструктора от учебната кола. Grinning

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
За два месеца, взех от първия път и двата изпита  Crazy

# 70
  • Мнения: 1 715
За два месеца, взех от първия път и двата изпита  Crazy
Peace

# 71
  • Мнения: 876
Почнах септември - свърших януари. Листовките взех от 1 път, курмуването от 3  Embarassed И докато подам документи и си взема книжката стана април месец  ooooh!

# 72
  • Мнения: 3 091
За два месеца, пътувах и не бях свободна всяка седмица, за да кормувам. Листовките взех от 2 път, кормуването - от раз!

# 73
  • Мнения: 158
за 1 месец и двата изпита ги взех от първия път

# 74
  • UK
  • Мнения: 1 918
Взех листовките веднага, но на кормуването ме късаха 2 пъти, на третия път взех. Втория път нямаше абсолютно никаква причина да ме скъсат, изпитващия миришеше яко на алкохол и беше един ужасен чичко в гадно настроение. Според мен беше да ми вземат парите за изпита и да си го платя още веднъж на следващото явяване. Това става преди 7 години, струваше 35 лева.

Общи условия

Активация на акаунт