ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 62 006
  • 1 596
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 274
Не е точно неверни данни  Naughty
Аз например имам сетра , която работи в ДГ и затова я записах . Но до сега всеки ми казваше различно мнение дали може или не . Това е причината тогава системата да ни даде 3 т. и сега ще ни ги вземат .


наистина ..... много се радвам за сестра ти, дано й послужи някога за нейното детенце, но дотогава, бъди коректна с всички нас..... или поне се замисли преди да пишеш подобен пост    Embarassed

ПП: надявам се, не търсиш съчувствие ...... щот има много други емоции, за случая, преди съчувствието....  Sick
Айде стига назидания за хората - всеки е отчаян и се чуди как да използва това което има. Ние дето не сме използвали никакви такива критерии ще се окажем май най-големите будали накрая - живота е несправедлив в крайна сметка. И аз бях на границата да си цъкна предимства които беше ясно че няма да ми признаят - ако минат.

# 1 561
а, мейлите за печелившите, пак ли ще ги точат с дни.. да не ги разпознавали като спам..
защото като не получиш мейл... какво? newsm78
или.. "от умпрял писмо да чакаме"

# 1 562
  • Мнения: 417
Имам спомени че миналата година излезнаха резултати още вечерта,дано и тази година да е така! Praynig

# 1 563
  • София
  • Мнения: 1 395
а, мейлите за печелившите, пак ли ще ги точат с дни.. да не ги разпознавали като спам..
защото като не получиш мейл... какво? newsm78
или.. "от умпрял писмо да чакаме"
Ами едва ли е фатално, ако не получиш мейл. Нали ще има детето в системата на ИСОДГ и в списъка окачен на ДГ, в което е прието, така че този мейл не е най-спешното нещо.

# 1 564
  • в центъра
  • Мнения: 445
Айде стига назидания за хората - всеки е отчаян и се чуди как да използва това което има. Ние дето не сме използвали никакви такива критерии ще се окажем май най-големите будали накрая - живота е несправедлив в крайна сметка. И аз бях на границата да си цъкна предимства които беше ясно че няма да ми признаят - ако минат.

Не мога да крия че не съм си го помисляла - и аз имам много близък роднина и то директор на ДГ, но не съм си заявявала точки под предлог "не съм разбрала" или "ако мине".

Така че отчаяние, отчаяние, ама човек трябва да има някакъв морал в крайна сметка, нали?

# 1 565
  • Мнения: 1 195
а, мейлите за печелившите, пак ли ще ги точат с дни.. да не ги разпознавали като спам..
защото като не получиш мейл... какво? newsm78
или.. "от умпрял писмо да чакаме"

ох мейлите да са ни кусура Mr. Green. Нали и в списъка ще могат да се видят имената на приетите деца

# 1 566
  • Мнения: 288
Не е точно неверни данни  Naughty
Аз например имам сетра , която работи в ДГ и затова я записах . Но до сега всеки ми казваше различно мнение дали може или не . Това е причината тогава системата да ни даде 3 т. и сега ще ни ги вземат .
Айде стига назидания за хората - всеки е отчаян и се чуди как да използва това което има. Ние дето не сме използвали никакви такива критерии ще се окажем май най-големите будали накрая - живота е несправедлив в крайна сметка. И аз бях на границата да си цъкна предимства които беше ясно че няма да ми признаят - ако минат.
[/quote]
не бих си го и помислила.... от уважение към себе си, семейството, възпитанието и т.н. и най-накрая защото е нарушение и измама спрямо вс останали кандидати   Peace

# 1 567
  • София
  • Мнения: 154
Не, няма да отида при директора. Какво ви става бе хора, аз споделям с вас а вие ако може ще ме оплюете още и още  Shocked
Не съм си и помисляла Ако мине и ако обичаш -  Имам морал !
Няма никаква измама след като системата го приема и тя ти начислява точките!
Явно има и несигурни и неразбрали хайде да ги утрепаме с камъни !

# 1 568
  • Мнения: 1 195
dgudge не се кахари. Всички сме вече много изнервени от одисеята с тези детски градини, а сега преди класирането още повече.

Да не забравяме - ОСНОВНИЯ ПРОБЛЕМ Е В ЛИПСАТА НА ДОСТАТЪЧНО МЕСТА!!!
Да се нападаме едни други  няма смисъл, нека насочим негативната си енергия срещу виновниците за това нелепо положение.

# 1 569
  • Мнения: 4 915
....Няма никаква измама след като системата го приема и тя ти начислява точките!
Явно има и несигурни и неразбрали хайде да ги утрепаме с камъни !


Системата приема много точки по различни критерии. Включително за инвалидност, СОП и т.н. Това не означава, че тя сама определя дали лъжеш или не. Ти ги заявяваш, твоя е отговорността.

Кое по-точно от израза "родител или баба/дядо" не си разбрала?

Ясен ми е основният проблем за нямането на места. Затова са критериите. Всички искаме справедливост някаква. Тя обаче тръгва от нас самите. 

# 1 570
  • Мнения: 274
Точно така Mpulle

Да не забравяме - ОСНОВНИЯ ПРОБЛЕМ Е В ЛИПСАТА НА ДОСТАТЪЧНО МЕСТА!!!
Да се нападаме едни други  няма смисъл, нека насочим негативната си енергия срещу виновниците за това нелепо положение.

Толкова са изнервени вече всички че да не го хване ток някой от компютъра  Mr. Green

# 1 571
  • София
  • Мнения: 154
Аз затова се включих, защото се вълнувам от класирането, не за да се карам с някой.
Все ми е тая колко точки имаме и от кое класиране ще влезнем ако влезнем , просто нямам избор и трябва да го дам детето, за разлика от майки , които ги записват за градина, а през това време те да си стоят вкъщи  #Crazy
Но явно днес няма да разберем нищо  Rolling Eyes
И аз съм изнервена ама не нападам и не обиждам никого !
Мисля, че повече на такива нападки няма да отговарям, защото не съм направила нищо нередно.

# 1 572
Не, няма да отида при директора.
...
Няма никаква измама след като системата го приема и тя ти начислява точките!
...

Системата приема точките, защото е сравнила данните на сестра ти и е установила, че тя работи в ДГ.

Но това не означава, че не може да се прати проверка в 73-то ОДЗ Маргарита да установи, дали директорката ти е приела неправомерно документите след като си се класирала, а тя би трябвало да е установила, че всъщност не отговаряш на условията по ДК4.

# 1 573
  • Мнения: 1 195

........ просто нямам избор и трябва да го дам детето.................


много сме в тази ситуация, дори някои от нас може да се наложи да напуснат работа ако не приемат децата в ДЯ или ДГ  ooooh! но пак повтарям вина има общината че не се е погрижила навреме да осигури детски заведения за всички деца в София. Нали имат регистри на родените в Сф....................

# 1 574
  • Мнения: 4 915

.....Мисля, че повече на такива нападки няма да отговарям, защото не съм направила нищо нередно.


Щом така смяташ, и аз спирам. Кауза пердута.

Общи условия

Активация на акаунт