Споделете 106

  • 23 811
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 300
Знаете ги онея майски вечери, излегнал си се на терасата на шезлонга, пиеш бира, до теб купата със сладолед приятно почва да се разтапя, а ти  мислиш за някакви си свои неща докато слушаш как шумят листата на дърветата. Ии зведнъж се сещаш за едно древно списание на Мтел ( 2003/2004)и чудесната рубрика в него "SMS-ите, без които не можем" и ги споделяш. ПРавописът автентичен.

"Imah mnogo tejyk den, napravo sym na parcheta. Tochno 14 parcheta, mejdu drugoto. Ela kym 22.30 da gi syberesh i da im vdyhnesh jivot znaesh prez kyde"
"Stiga si se zanimaval s gluposti. Ako otkriesh universalen raztvoritel v kakvo shte go syhranqvash, umnik?"
"Vprochem vchera hodih na EKG i sarceto mi izobshto ne e razbito. Uspeh sledvashtiq pat"
"Kyde bleesh pak, princeso moq?Tvoqt krasiv oven e na parkinga zad beliq Nisan"
"Ne. ne sym s prozrachnichkoto. V momenta nosq samo 2000 g mozyk, otvratitelno tesen prezervativ i dve kapki L'Eau D'Issey"
"Predlagam andiamo a Lago Pancharevo, oti che puknem ot jega"
"Estestveno che e po dobyr v legloto ot men, vseki e po dobyr v legloto ot men. Zashtoto az sym losh, baby, mnogo lo-osh, i idvam bez kapchica milost v mytviloto na noshtta sys svoeto zlo sechivo"
"Tiq novite shorti sa mi tolkova tesni, che si lichi ne samo ot koi pol sym, no i ot koe veroizpovedanie"
"Kon, baby, kon. Metyr i osemdese, svryhestestveno rusa, qrko izrazeni predni rezci, cvili s lek iztochen akcent. Prosta da padludeesh"
"Da, otidohme u tqh, ti kak mislish. Kvo da ti kaja- sedemnaise miga ot proletta, no apartamenta mu ne e losh"
"Spri boba sys zele, asansxorni tehnici sme vse pak"
"Ela si vednaga. Deteto probode dqdo Marin sys samuraiskiq mech. Vsichko e v kryv i limfa"
"Peshko, nqkvi s kachulki ti vdigat kolata. Paqk ne se vijda, ti si preceni"
"Chuvate li na vashata masa kak syrba Kireto? E tova e lipsvashtoto zveno mejdu Dolce, Gabbana i shkembeto"

# 61
  • Мнения: 899
Ео, пак добре, че бъдещия бивш не те е пренесъл и подал на настоящия  Laughing

Рокси!
Ей сега го извадих списанието, как ги помня тея смс-и и как съм се хилила...

# 62
  • Мнения: 604
Споделям грип и умора·
Рокси успя да ме разчувстваш-размечтах се·

# 63
  • София
  • Мнения: 1 176
Споделям неочакван дъжд.
Споделям очакван концерт.

# 64
  • Мнения: 2 032
Рокси, разсмя ме.
Тази нощ спах само няколко часа, закарах мъж на летището в 4 сутринта, 'одих на работа, изнасях презентация на семинар, даже намерих време да се скарам с майка ми.
Другото беше необходимо и неизбежно, добре, ама защо се лепнах на компутъра, не се знае.

# 65
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Рокси![/b] Ей сега го извадих списанието, как ги помня тея смс-и и как съм се хилила...
Дайте, дайте още!
А имаше и брилянтна колекция с пейдж съобщения...

# 66
  • Мнения: 516

"Chuvate li na vashata masa kak syrba Kireto? E tova e lipsvashtoto zveno mejdu Dolce, Gabbana i shkembeto"


 Joy Joy Joy Joy
Рокси, злато си!

# 67
  • Мнения: 4 371
Пак ви изтървах. Обаче идвам в най-добрия момент Simple Smile
Рокси, мерси за доброто настроение.
Още те чакам да дойдеш иначе Laughing

# 68
  • Русе
  • Мнения: 1 155
 Joy рооооокс  Joy

Споделям ревлива вечер. Нооо 2-3 чаши бяло вино правят чудеса  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 274
Рокси, верно голем ташак са тези есемеси  Hug Само бирата със сладоледа не ми се връзват ама карай...

# 70
  • Мнения: 7 837
4 години. Не са сватбени, но са си повод за отбелязване.

# 71
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Забравих, че купих домашно мляко за подквасване. Сега ще трябва да го чакам да се свари, пък утре ще му бера гайлето с квасенето, че много късно стана тепърва да го чакам и да се охлажда пък после и да втасва.
Черпя ви с мляко с мед за лека нощ.

# 72
  • Мнения: 6 443
Забравих, че купих домашно мляко за подквасване. Сега ще трябва да го чакам да се свари, пък утре ще му бера гайлето с квасенето, че много късно стана тепърва да го чакам и да се охлажда пък после и да втасва.
Черпя ви с мляко с мед за лека нощ.
Споделям,че моето току-що го сквасих. Laughing
Утре сутрин заповядайте на домашен айран(за препилите и несподелили). Sunglasses

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Списанието на М-тел си струваше само заради тия смс-и  Grinning
Помня този : "Секс, секс, секс, стига с тоя секс, братовчедка си ми все пак!"

# 74
  • Мнения: 604
Добро утро! Споделям парацетамол и подготовка на щерката за училище·

Общи условия

Активация на акаунт