Споделете 106

  • 23 831
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добро утро!
Някой каза ли кафе?
Споделям, че се наспах. Колата е в гаража .... и в главата ми се въртят грешни мисли да хвана пътищата нанякъде с пършинга. Задачи има много, достатъчно пари да ги осъществя - не. Това обаче не ме е спирало до сега. Все ще намеря правилното разпределение.

# 76
  • Мнения: 323
Току що ме съкратиха.Бясна съм! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 77
  • Мнения: 436
Съчувствам ти Бриана, много гадно начало на деня.

Споделям, че си изпръсках новата блуза с чай по най-тъпия възможен начин. Не е честно пък!

# 78
  • Мнения: 606
Един ТИР за мъничко да ме размаже.
Големи спирачки,
големи поднасяния,
голям екшън.
Но в ада не ме искат.
Ще им разваля спокойствието.  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 7 001
Съставих едногодишен хранителен режим на новия любим.
2 метра, 2 метра, ама 140 кила са си множко.
Погледна ме странно.
Мисля, че довечера ще връща багаж в Симеоново  Joy

# 80
  • Мнения: 984
Това, което казва Зефси ме подсети да ви споделя нещо много страшно, но и носещо някаква надежда. Преди няколко дни с Ния пресичахме на пешеходна линия. Изведнъж от десен завой излита накаква кола - червена, старичка, не можах да видя номера в ошашавянето си. Нещо ме дръпна назад, държах Ния за ръка и просто на сантиметри от мястото където бяхме, мина колата. После като се осъзнах, разбрах, че като че ли нещо ме дръпна назад - за блузата. Странно. Слава Богу всичко е наред, но за втори път ми се случва подобно нещо.

Преди две години : Ния беше бебе още и яз я мъкнех навсякъде с мен заедно с едно дървено пате играчка с дръжка за бутане. Та, слизаме ние от автобус №10 и докато слизаме шофьорът /може би не ни видя/ затвори вратите и дръжката на патето, което беше в преметнатата ми през рамо чанта остана в рейса, а ние навън и рейса за малко да ни повлече и двете, ако дръжката на патето не се беше счупила - а това е почти един пръст дебера дървена пръчка. Половината дръжка остана в торбата. Така се спасихме.

Ео! Laughing

# 81
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ще ви я разкажа, като я прочета. Само мъничко цитати от анотацията :
"ЕКЗОТИЧНИ НАПИТКИ:
Нямаме никакъв повод за самодоволство, след като позволяваме недоразумение като «Пиня колада» да процъфтява безпрепятствено под носа ни.
БИРА С ЛИМОН:
Най-категоричната молба за напускане на човешката раса.
ОТСЛАБВАНЕ:
Първото и всъщност единственото изискване към една диета е да отслабнете, без да намалявате и в най-малка степен приема на алкохол.
ХРАНА:
Храната е проклятието на пиещите класи."
Ео,  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 4 586
Споделките си падат по великани.
Ео,  Shocked

# 83
  • Мнения: 742
Ео, направо ме разби. Мога само да се уча от теб. Бравос. ДВА МЕТРА! Къде са тия мъже бе! Писна ми да гледам отвисоко.

# 84
  • Мнения: 984
 angelina.bgk , скъпа, намерила си Библията на Сопран?! Да не си била на археологически разкопки?! /потрисащ се емотикон, както би казал някой/.

# 85
  • София
  • Мнения: 3 421
Харесвам високи мъже! Ама високи, тези дето са 1.80 м не се броят към високите(мъжът ми е успял да прескочи бариерата с 2 см Joy).

# 86
  • Мнения: 4 586
Веднъж ходих на бал на края на републиканското по баскетбол в Спортната зала във Варна.
Баскетбол, жени, бал, блус, главата срещу пазвата. 1.80 съм, не се броя.

# 87
  • София
  • Мнения: 3 421
Веднъж ходих на бал на края на републиканското по баскетбол в Спортната зала във Варна.
Баскетбол, жени, бал, блус, главата срещу пазвата. 1.80 съм, не се броя.

 hahaha hahaha
Стана ми смешно. Спомних си как Георги Мамалев гледаше в деколтето на "ритонката" и си те представих в подобна ситуация.

# 88
  • Мнения: 7 001
О, да, аз му се кефя, че е огромен. Най-накрая някого, до когото се чувствам мъничка  Laughing И се навдигам на пръсти за целувка  Joy
Романтика.
И той е тренирал разни неща, хандбал, волейбол, баскетбол...сигурно за това е пораснал.
Даже, понеже качвам мъжете в сантиметри (на височина), от първия до новия, онзи ден се бях затюхкала какво ще правя като ме зареже, ще трябва да смъквам височината  Laughing Той си умря от смях.
Ели, не знам Thinking Освен вярно да се оглеждаш по спортни зали Crazy Аз може би за това дълго време не ходех на високи обувки, за да не стърча  Thinking

# 89
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Аз....таковата...споделям, че приех да работя за сегашния си шеф щото го гледах от долу нагоре.... сега е по-скоро обратното де, ама в преносен смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт