Споделете 106

  • 23 876
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 370
Аз съм около 160. но винаги съм налитала на високи (като се има предвид, че за мене и мъж 180 е висок).
Сегашният е 194 /95 кг. Инатът му е правопропорционален на размера. Whistling
Едит: Ъъъъъ....трябва да търся костюмче за Станислав за тържество на 26 май. Да е на някакво животинче.
Пълен шаш, ви казвам.Ся ровя за магазини за парти-аксесоари и костюми.

# 91
  • Мнения: 166
Високият мъж е със статута на името Георги в моята библия. Горд е 1,85. Но понеже аз съм 1,75 не се брои за толко висок. Не си представям да срещна Георги с ръст над 1,90. Съдбата не може да е толкова жестока, за да ме умопомрачи до такава степен.
Обичам да карам на задна. Редовно си поправям грешките от предно паркиране назад. За закуска всяка сутрин изкарвам колата на заден ход, понякога и мезе си закачам - последния път се облажих с един Вартбург.
Искам да изразя съпричастност към останалите без работа. Темата ми е особено болезнена в момента. До края на седмицата ще срещна очи в очи мои колеги, които повече няма да са ми такива.

# 92
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Жоз, точно щях да пиша, че до мъж, висок 2 метра ще изглеждам като малката японка на Котоошу Mr. Green
Понякога се ядосвам, че не съм успяла да мина бариерата от 1.70, но и това си има своите предимства.

# 93
  • Мнения: 166
Понякога се ядосвам, че не съм успяла да мина бариерата от 1.70, но и това си има своите предимства.
Аз пък много често притеснявам останалите с факта, че съм я минала. Понеже това силно ме вълнува, днес съм и с 10 см ток.

Подариха ми голям и ароматен букет от люляк! Grinning

# 94
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
При моите 1.65, мъжът ми минава за доста висок - 1.86 Simple Smile
И аз в кюпа на предпочитащите високи мъже.

Жоз, аз поръчвах от един сайт, онлайн - евтини, ама и качеството им такова. Поне големия остана доволен за карнавала в училище. Ако нямаш намерение за по-нататъшно обличане, стават.

# 95
  • Мнения: 2 716
Няма да сменявам нито мъж, нито работа на етапа. Пу-пу-пу.
Добре съм си така. Традиционалист съм. Предпочитам да се справям с поознати проблеми, отколкото да търся незнайни чудеса.
Гадно нещо е да те съкратят. Чувстваш се ненужен, малоценен,немощен, използван и прецакан.

Споделям виц:
Когато пресичате не гледайте светофарите, а колите. Светофарите никого не са сгазили досега.

# 96
  • Мнения: 5 370
При моите 1.65, мъжът ми минава за доста висок - 1.86 Simple Smile
И аз в кюпа на предпочитащите високи мъже.

Жоз, аз поръчвах от един сайт, онлайн - евтини, ама и качеството им такова. Поне големия остана доволен за карнавала в училище. Ако нямаш намерение за по-нататъшно обличане, стават.
Моля, сподели на ЛС, ще съм много благодарна.

# 97
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
лс-тата си ги забранила. на кюто?

# 98
  • Мнения: 5 370
Ох.
Добре, пусни го на Кю, макар че ме няма там до довечера.
Благодаря.

# 99
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 282
виж във вегатойс и в ку-ку магазина.

# 100
  • Мнения: 17 546
Утре ще направя опит да отида на работа. Защо ми е, не мога да обясня, понеже става дума за два дни и след това излизам в абитуриентски отпуск. Но тази, която пише ведомостта, е луда и не ми се разправя. Имам некомфортно усещане. Confused

У дома мъжът ми е най-нисък от мъжете 187 см... чувствам се добре с моите 175. Обичам гоелми, високи мъже и мъже с красиви гласове. Всичките ми мъже у дома, ги бъркат по телефона един с друг.

И един мил цитат от друга темичка:
Явно не ме бива по неангажиращите светски разговори.Затова и не пиша в теми като Споделете например или спамо-чата.Не бе,нямам нищо против темата,ама то много класа,много нещо в нашия форум.Ще рече човек,че всички сме родени на 5 авеню или Шанз Елизе.
Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 4 586
Постол войвода, Ениджевардарското слънце, както казваше, утре ще играе сатърът.
Това по въпроса за безработицата. Нямам резервен вариант.

# 102
  • Мнения: 742
Вълк, ще те съкращават?

# 103
  • Мнения: 2 716
Излезе списък с гнездата. Сви ми се сърцето. Насълзиха ми се очите. Стегна ме гърлото. Вече 10 минути.
Това било, начи, да си под напрежение.
А защо аз съм под напрежение?

Вълк, ще измислиш нещо!

# 104
  • Мнения: 4 586
Не знам, утре ще научат първите, вдругиден вторите и т.н.
Ще споделя, каквото ще да става.

Общи условия

Активация на акаунт