Има ли работещи мами 2008

  • 8 822
  • 228
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 335
Здравейте Hug
Тьрсих някаква тема за работещи майки 2008 или сборна тема,но намерих само такава за 2006.Предварително се извинявам,ако има и аз не сьм я видяла,бих помолила за линк Laughing
Та,ако няма,а има мами с дечица родени през 2008г.,започнали или започващи работа и имат желание за писане,бих се радвала да си пишем тук.
Едно го написах(ама не ме бива в пускането на теми Blush),но надявам се ме разбрахте Laughing

# 1
  • Мнения: 4 335
Наистина ли няма нито една работеща или започваща мама работа 2008г. Rolling Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 167
Моето дете е родено 2007, а аз се върнах на работа през 2008 г. Ще следя ако има развитие темата.

# 3
  • Мнения: 4 335
Здравей HugАз написах 2008г.,защото видях,че има тема за мами2006,но темата си важи разбира се и за 2007г.Надявам се да има развитие и да се включат още мами.
Аз още не сьм почнала работа,предстои ми до месец максимум.Бях обещала още преди нова година да се вьрна по това време.Мислих,че малкия ще ми се струва достатьчно голям,ама сега май не е така TiredНо няма да се отметна,щом сьм обещала започвам.Работата ми е на смени,на дневната ще го гледа майка ми, а на нощната баща му,но пак ми е притеснено.
Разкажи,ако искаш повече за вас.Кой гледа детето,ходи ли на ясла и каквото искаш друго де Laughing

# 4
  • Мнения: 4 335
Ще пробвам още ведньж да побутна темата EmbarassedВидях,че вече има тема и за работещи мами 2007г.,наистинали няма такива с деца 2008г.

# 5
  • Мнения: 690
Гледах миналата седмица темите за работещите мами, но имаше само до 2007. Изненадах се приятно, че има вече и 2008. От понеделник съм вече отпуска. На 17/8 жз се връщам обратно в офиса официално. Започвам да се настройвам, но ми става малко мъчно, че няма да съм по цял ден с Николета както до сега. Тя ще е на ясла - на първо време в една частна. Вярвам, че ще свикне бързо, защото обича да е сред деца. Притеснено ми е обаче дали аз ще съумея да се справя. Ще ми е интересно да наблюдавам темата.

# 6
  • Мнения: 149
Привет от мен.
Бях се зарекла, че ще си гледам децата и няма да се връщам на работа поне в близките 3-4г., но човек не трябва да казва никога Simple Smile
Та от месец вече ходя на работа. Малчо го гледа баща му. А от началото на август моята майка. Все още не мога да свикна с липсата му по цял ден. Утежняваща причина е, че все още го кърмя  Laughing Но пък това ще е само до декември-януари. Както се вижда от линийките  съм "малко" бременна.
Хайде толкова от мен, ще се радвам ако се оживи темичката

# 7
  • Мнения: 690
Слънчоглед, поздравлния за бъдещото бебче  Hug
Може ли да разкажеш как беше при теб първата работна седмица?  И аз като теб си кърмя Ния и сме на поискване, което всъщност леко ме и притеснява.. Малчуганът буди ли се през нощта?

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Здравейте. Иве, със сигурност има много мами родили 2008 и вече работещи.
И аз съм от тях. Върнах се на работа април месец, оставих сина си на година и три месеца. Сега съм в отпуск до началото на септември. Въобще не ми се връщаше на работа по-рано от 2 год., но ....... Поне работя редовна смяна с 5 дневна раб. седмица.
Това от мен, вместо запис  Wink

# 9
  • Мнения: 4 335
Здравейте,момичета.
Много се радвам,че темата има някакво развитие и са се вклучили работещи мами.Пуснах темата преди доста време и все я пубутвах с надеждата някой да се вклучи,но чакането си заслужаваше Hug
Аз се вьрнах на работа на 18.05,вече два месеца работя.Работата ми е на смени,дневна,нощна,две почивки.На дневната малкия го гледа майка,а на нощната баща му(сега сьм нощна,затова имам време за форума)
Слцнчоглед,честита ти лентичка.Винаги сьм се вьзхищавала на такива мами,реши ли се на деца с малка разлика Hug

# 10
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Слъноглед, лека бременност ти желая.
Аз също още кърмя, на поискване. Хубавото е, че когато ме няма Емч не търси, но види ли ме първо си иска млякото и след това всичко останало.
Аз пък нямам много време за форума през последните месеци, чета си отчетната и горе долу толкова. Днес случайно се разрових из другите подфоруми  и видях тази тема. Иначе не е лошо, че я има.  Hug

# 11
  • Мнения: 149
Благодаря Ви мацки Hug

Джоли, седмица преди да тръгна на работа, реших, че трябва да махна кърменето за следобедно приспиване. Стана с рев, за което ми е страшно гадно. Сега го кърмя ситрин, вечер и нощем колкото пъти си поиска /най-малко 2пъти/ Иска ми се да махна и нощните кърмения вече, че направо не издържам физически с това неспане, но още не мога да се навия.....че сигурно пак ще има ревове Tired А иначе през деня го гледа баща му, който се справя много добре. Играят си много; по мъжки Wink Да ти кажа, аз по-трудно приемам раздялата. Първите дни беше ужасно, но ..... се свиква. Като имаш много работа не се усеща как минава времето Peace Желая ти успех и Ния да приеме лесно раздялата ви Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 690
Слънчоглед,  Hug май наистина е по-трудно за мамите. На хубавото време с бебоците бързо се свиква Simple Smile

Николета и сега като види деца иска при тях. Забавлява се и не се сеща за мен. Не се притеснявам много, че няма да й хареса на яслата.  Как беше първият работен ден?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 340
Привет и от мен Simple Smile
Аз още не съм се върнала на работа, ще го сторя октомври месец, когато малкия стане на 1 год. Отсега ми е свито сърцето, още повече че няма кой да го гледа, не го приеха и на ясла, та ще търсим детегледачка.. само дето ми искат едни суми..  Tired
Големия беше на 6 месеца като се върнах на работа, но го приех по-философски  Wink. Сега малкото много ми се свиди, сигурно защото знам, че трето надали ще имаме  Mr. Green.
Slyn4ogled, поздравления за смелото решение   bouquet и за кърменето. Честно казано се възхищавам на такива майки - аз също кърмя, но при бременност не знам дали бих устискала  newsm78

# 14
  • Мнения: 690
helenka, а вие в ОДЗ или в чиста ясла сте пробвали?

Общи условия

Активация на акаунт