Любители на котки - тема 23

  • 24 886
  • 339
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 187
Минавам  само за да се похваля  Grinning, имаме си коте - бебе! Беше дълъг и уморителен ден, снимки и коментари утре  Heart Eyes ! Отивам да чета линкове от първият пост  Hug!

# 271
  • София
  • Мнения: 13 289
Аз съм била в метеора, много е хубаво и разбира се пълно с котки.
Делфина, тая снимка е супер, смях се от сърце  Laughing

E, не можах да се въздържа. Малко метеорски котки. На паркинга пред един от манастирите бяха около 20 и всички почти еднакви - бяло със сиво.

 

 

Делфина, котката наистина е супер! Laughing Не е твоята, нали?

star,честито ти коте!

# 272
  • София
  • Мнения: 1 825
 
Много хубав линк, истински се разчувствах.

Близначе, първото, което си помислих, беше, че много си приличате с малкото. Първото ми коте преди 13 г. се появи на вратата на къщата ни, едно рижавко, ама направо русичко и майка вика: "Ставай да видиш какво коте, на теб прилича". Joy
И моите две котета бяха много кльощавки като ги намерихме - само кокали и уши. Сега са на кака красавците, пухкави, лъскави.

# 273
  • Мнения: 416
Честит празник!!!

# 274
  • София
  • Мнения: 98
Честит празник на всички българи bg
Днес видях един собственик на куче,беше го повел към парка,така го риташе и с ръка го удари,а то скимтеше,не разбрах какво му е виновно,а как им дава сърце на някои да оставят малки на кофа за боклук ooooh!,миналата година намерихме с дъщеря ми едни малки кученца в кофа за боклук #Cussing out

# 275
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Мацки , привет и честит празник , на който празнува !
Аз имам голям проблем и комшията има проблем , но не иска да го признае - една от неговите котки ми яде краставиците ! Тази нощ изяде 7-та краставичка ! Много съм ядосана !
Помолих го да си я храни , другите две аз ги храня от около година и половина, но тази е много страхлива и не идва на паницата ..... Писна ми вече ... едвам намирам време да си сложа нещо в градинката, на работа ходя , жегата много ме мори , заради хашимотото и накрая....едно умряло от глад коте ще ми яде краставиците....
Нагризва ги като плъх и си ги яде на проции.....незнам какво да направя- неща да тровя и убивам , направо се отвръщавам от такива мисли , но ме избива на нечие убийство....и май ще е на мухльото ....Викам му хвани ми го , ще го пусна в някоя богатска къща в др. край на селото- това ми се вижда най-хуманното разрешение....той ми отговаря , че му било мило..... и на мен ми е мило , ама вътък нямам вече да изхранвам и моите и неговите, да копая , поливам и накрая да гледам как трудеца ми изчезва .....
Наистина ми се е запалил мозъка и търся съвет - хем да е удачен за животинката , хем за нас - казвайте какво мислите за ситуацията .....докато не съм налетяла на убийствени мисии, че малко ми трябва ....от 7ч копая доматите и съм седнала да хапна и да ви се оплача ....какот е тръгнало може и тях да подкара животинката......леле...а тиквички дали яде , че имам за бране вече.....оффффф

# 276
  • София
  • Мнения: 13 289
Миг незабравим, много лошо! Може и да не е от глад, а просто да обича краставици. Моя Мацо много ги обича и си ги хапва с кеф, въпреки винаги пълния корем  Laughing. Единственото, което се сещам e да ги предпазиш c колчета с опъната мрежа. Но ако са на голяма площ става много материала и ще ти станат "златни" краставиците  Laughing. Дано някой друг ти даде по-удачна идея!

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 13:53 от tania tda67

# 277
  • Мнения: 4 116
Здравейтеее!
Ние ходихме до морето, преди малко се завърнахме и бързам да пиша, че не се знае кога пак ще имам време.
Делфина, много ти е хубава абитуриетката! Да ти е  жива и здрава!
Метеорските  котки са супер сладки, какверно са в една тоналност  hahaha
Да кажа сега новината - Нефертина роди точно като пристигнахме в Добрич - при съседите - всъщност те си я гледат и вече е по- скоро тяхна котка, отколкото на моите родители.  Изключително любвеобилна мама е, за мое учудване. Има 4 котенца - 2 бяло и рижаво, едно черно и бяло и едно черно, рижаво и бяло. Чисто бяло като нея няма. Щях да ги снимам тази сутрин, но съседите не си бяха вкъщи и не успях.
Снимах малко двете котета на баба Мима, по- късно ще ги покажа. Малкото Мими ще ражда скоро и то....  ooooh! Есента може да го заведа него на кастрация, че да не ражда поне то.
Това от мен.
До после  Grinning

# 278
  • Мнения: 2 237
Тед, добре дошла от морето  Hug липсваше ни.
Миг незабравим , разбирам те напълно.Като човек израснал на село знам какво е да копаеш като луд и накрая нещо да ти унищожи труда.В случая котка.Освен да напръскаш около краставичките с някаква неприятна за котките миризма или да вържеш куче наблизо....Не знам и аз.
tania tda67, и аз съм снимала метеорски котки и верно са все едни сиви....   Grinning

Днес дребната цял ден се занимава ето с това :

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=372826&pid=12455766    ooooh!

А Зари разбира се протестира :

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=372826&pid=12455771

Днес също така успях и да изрежа 5 ноктички на Зари, ама остават още 15.Прие го добре, дори не разбра какво правя.Мисията продължава...

П.С. Имам и едно клипче, ама не знам как да го кача тук.... Embarassed Чрез снимкабг не става, ако някой може на лични да ме светне къде се свалят клипчета, за да го копна после тук, ще съм благодарна  Praynig

А да, и честит празник българки-котколюбителки !   bouquet

# 279
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Делфина, котката наистина е супер! Laughing Не е твоята, нали?

Не, за съжаление, копнах я от една съседна тема, където беше представена като шейх Абу Будала Joy Но аз имам същата, само дето не съм пробвала да я костюмирам.

Честит празник!

# 280
  • Мнения: 4 116
Близначе, направи си регистрация в www.multiply.com  - много е хубав сайта, аз там си качвам снимки и видео без лимит.
За краставиците забравих да напиша - пробвай да му оставяш храна там, така може и да пожали краставичките. Но все пак е неприятно стопанина да не си храни котетата. Колкото и да обичаме тези животинки, не може да си даваме всичките пари за изхранването на котешкото царство в махалата.
Ето и няколко снимки на бебетата на баба Мима-








Повече не можах да направя, защото майка им си ги скри навътре в гаража. Явно не са й допаднали фотосесиите  Laughing придружени с мачкотене от дребните разбойници.

# 281
  • София
  • Мнения: 1 825
Обожавам синеоки котета.

# 282
  • Мнения: 4 116
А, те като бебета май всички са синеоки. И леко кривогледи  Grinning
И Нико какъв хубавец пухен синеок беше.... ама сега е със жълто - зелени очи.

Те как ни се зарадваха.... то не беше умилкване, мяукане...парад на навирените опашки.
Момичета, стискайте палци - утре започвам работа. След няколко години гледане на деца и мотаене по паркове... хем ми е притеснено, хем такова едно радостно. Сигурно няма да спя тази нощ  Mr. Green Дано поне утре да не се излагам много в офиса.

# 283
  • София
  • Мнения: 5 781
Емел- радвам се ,че ни наглеждаш.По едно време се бях притеснила къде се затри.
Ted_cat - да разкажеш после как е минал първия работен ден.

# 284
  • София
  • Мнения: 1 825
Maus, мерси, че се сещаш за мен. Много ми е мъчно за моите мъници и за това рядко ви посещавам, за да не ме боли ...

Ted, успех ти желая. И аз вече съм в нова дирекция, сред нов колектив от началото на април, но за мое щастие за първи път в живота си не почувствах напрежение при промяната. Ако си чувала за есенциите на Бах и си склонна да пробваш, мисля че есенцията от Зелена ябълка би ти се отразила много добре в този случай.

Общи условия

Активация на акаунт