Любители на котки - тема 23

  • 24 868
  • 339
  •   1
Отговори
# 285
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
мдааа....момичета комшито каза да се оправям с котето сама, не ще да съдейства по никой начин , даже ми се подигра нещо, но не го чух....лошо е като стане така - младо момче , ама нехайно , а си обича животинките , знам ....ама не полага никакви грижи за тях....лоша работа. Днес изяде още ...реших да сложа паничка до крастафуйките и ако яде и попарата и тях...нямам избор - изселване....малко трудно ще го хвана...реших с капан от обърнато корито....горкото животно....ще видим , но наистина нямам възможности да изхранвам 5 котки и то ящни...моите момчета си ми стигат.
Теди - успех  Peace , радвам се на ентусиазма ти , аз се чувствам безкрайно уморена и жадувам кански да си остана в къщи ....ако може и с бебе ще е върха....
Делфи - прекрасно детенце си имаш , красавица....и компанията у вас е велика....и сме комшии, близко съм...  Heart Eyes

Емел - това нещо за релакс ли е , кажи повече, имам нужда от нещо за успокоение....

# 286
  • Мнения: 4 116
Емел, не съм чувала за тези есенции. Къде се продават?  Аз повече се притеснявам как ще ме възприемат колегите, че последните години така се отпуснах и съм едно кюфте ....  А кг винаги са ми били комплекс.
Миг, ентусиазирана съм много, наистина. Защото и работата е хубава, и на мен отдавна ми се работи  Laughing Затъпях толкова години вкъщи, искам да се развивам, да уча нови неща и не на последно място - да съм финансово независима.

Вашите котки усетиха ли земетресението? моите калпазани хич не помръднаха, никакви инстинкти нямат.  Crossing Arms

# 287
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Миг незабравим,  Hug Пак животните ще страдат заради глупостта човешка. Ей, иде ми #Sniper А компанията не си я сменям за нищо на света.

Тед, както винаги перфектни снимки. Присъединявам се към палцестискането.   bouquet

Емел, дай малко инфо, че за мен стресът е професия. Има ли ги вече в Бг и къде и за колко?

# 288
  • Мнения: 2 237
Есенциите на Бах са хомеопчтични капки от класическата хомеопатия.Мисля, че се продават, но не знам точно къде.На мен ми ги прави моята хомеопатка, при която излекувах тежка следродилна депресия.В момента също имам едно шишенце за случай на криза.

http://astromandala.hit.bg/homeophaty3.htm

Колкото до земетресението, Зара един час преди това взе да врещи на умряло.Реших, че я боли коремче.Ама си беше страшно  Confused Аз бях в тоалетната и така се разтресе тоалетната чиния, че щях да изпадна пикаейки  Mr. Green Ужас.

Тед, регистрирах се в програмата за клипчета, ама нали не знам много английски и не знам какво да правя.
Успех в новата работа и спокойно  Peace  И запомни - един човек не се преценява по килограмите и външния вид ,  а по душата.

Аз изрязах всички нокти на Зара,стана перфектно.Тя даже и не разбра.



# 289
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Здравейте, момичета, честит празник  bouquet
Изчетох ви всичките, порадвах се на страхотни снимки пак.
Теди, успешен първи работен ден, стискам палци да мине по вода Hug Да разкажеш после.
Днес земетресение ли е имало? Този път не сме го усетили, кога е било? То аз бях по улиците почти цял ден, как ли да го усетя Crazy
п.п. Сега четох в нета, те са били много земетресенията днес, ужас. Но все с епицентър Македония и Гърция, явно тук във Варна са се усетили слабо.

# 290
  • София
  • Мнения: 1 825
Ето тема за есенциите: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=366128.0

Обикновено хомеопатите ги забъркват, но не са хомеопатично средство. Можем и сами да се справим, аз имам целия комплект и понякога си забърквам по нещо. Миналото лято преживях много тежки моменти и смело мога да кажа, че много ми помогнаха.

Чела съм, че на дечицата им дават Зелена ябълка /мисля/ преди да тръгнат за първи път на градина, помагат им да се приспособят към промените. Та за това предложих.

# 291
  • Мнения: 359
При нас никой не усети земетресението, а най-малко котарун. Спа като тъпан.  Mr. Green Толкоз за инстинкта на котките. Ама, Близначе, ти си случила с Истинска Котка (пък нека й викат помияр!)  Laughing!

# 292
  • Мнения: 4 116
Благодаря много за информацията, Емел!   bouquet Може и да се възползвам и да ги пробвам.
 Аз принипно съм голям темерут, но  сега се вълнувам ...  Grinning
Отивам да спя, дано да няма повече земетресения.
Лека нощ  Hug

# 293
  • Den Haag
  • Мнения: 1 846
Tedi желая ти успех на работата  Peace

# 294
  • София
  • Мнения: 13 225
Теди, много са хубави мъниците! Жалко, че не си успяла да ги снимаш повече! Успех в работата!

А пък ние бяхме в Пловдив по време на земетресението и нищо не сме усетили. Там повече се чувстват тези от Турция, но може и просто да не сме усетили. Аз точно тогава чистих и стягах багажа за връщане. За сметка на това дъщеря ми беше останала в София и много се е уплашила. Живеем на високо и много се клати. Този път и двата котарака са се размяукали. Явно се е усетило по-силно от предишния път, защото тогава си спяха и не реагираха.

Миг незабравим, имаше ли полза от паницата с ядене?

Да добавя: Все още търся добър ветеринар в центъра на София. Ориентир - Дондуков и Раковска и близост във всякакви посоки  Laughing. Нашия се е преместил извън София и търся друг. В някакъв форум видях, че препоръчват клиника "Добро хрумване" на ул."Борис I" - между Пиротска и новия булевард. Не ми много близо, но все пак не е и далече. Някой да е чувал нещо за нея?

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 12:58 от tania tda67

# 295
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Котето живее вече на вила в близкия град- дано му е по-добре там и да си хапва подходяща храна ... много миличка котанка , предаде се на едно детенце , гушнаха се и отпътува....понякога нещата приемат естествен ход.....сега е ред на братчето и др. сестриче. Попитах вече за братчето - ще замине при едни момиченца , за сестричето ще видим - бременно е горкото , а е толкова мъничка.....само ми мяучи жално отдолече , че в паницата рядко остава за нея като се изредят момчетата. Преди няколко дена почина един др. комши , възрастен много . Има голяма и тлъстичка котка - онази с черната пеперудка на муцунката....от 2 дни и тя у дома - гладна ...качва се по шкафове и маси ....ръмжът се с моите и фучът....ужас някакъв...аз да не съм хранителна банка.....направо ще се побъркам....

# 296
  • Мнения: 1 027
Привет и успешна седмица на всички Simple Smile
Пускам ви едно прекрасно клипче, което вече гледах 10 пъти и не мога да му се нарадвам ( даже ме разплака Simple Smile )
 http://www.youtube.com/watch?v=txIO8CkQeQU&feature=related
 Hug прегръдки! Hug

# 297
  • София
  • Мнения: 1 825
И аз се разчувствах. И продължавам да бъда разчувствана....

Благодаря за линка! Все по-често се нуждая напоследък да вярвам, че човешкото в хората не е умряло. За човешкото в животните не се съмнявам.

# 298
  • Мнения: 4 116
Момичета, минавам набързо само да кажа, че първия работен ден мина много добре. Шефката ми е супер готина, аз си го знам това де.
Скапана съм, че съм станала в 5 от вълнение и сега отивам да реанимирам.
Извинявам се, че няма да се включвам така често. От офиса нямам достъп до форума,  а и време много няма да имам. Та ще ви чета събота и неделя.
Ако има някой в района на Дондуков и Раковска да свирка,може да се виждаме в обедните почивки.
Цунки от Бени и Нико.  Hug

# 299
  • София
  • Мнения: 1 825
Тед, влязох специално да проверя как си. Сега спокойно отивам да хапна кюфтенца с пържени картофки - можете да ми завиждате, щото мога да си ям каквото си ща и изобщо не пълнея. Mr. Green За сега, де. Ако съм взела гена на мама, сигурно ще почна към 40-те. Ама ако съм взела на тате, това просто няма да се случи.

Общи условия

Активация на акаунт