През ДЕКЕМВРИ аз ще стана мама, от мене по-щастлива няма!

  • 11 466
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Като ви чета за кг и се чувствам някакси виновна - само аз ли свалям и задържам???
Когато разбрах, че съм бременна, бях 72, онзи ден се теглих - 70, днес съм 69. Хм... Не бих казала, че се лишавам
Не си само и ти и аз съм така, но това може само да  те радва. Аз си хапвам добре, но при мен има много  Sick, а вчера следобед бях с разстройство Embarassed, дефакто, каквото ядох си излезе и по двата начина Mr. Green

# 226
  • Мнения: 108
Здравейте момичета , и при мен няма качване на кг. , а при първата бременност не качих много - 10 кг . - отидох до раждам 59 кг - доктора ми се смее- все едно бях глътнала топка , а краката ми бяха станали като щеки . Надява се и сега да е така , че в тия жеги ще е трудно с повечко кг , но кавото и да стане ще търпим ...

# 227
  • Мнения: 217
CatWoman аз съм се записала за 29.05....за ранен БХС но в София.....за Варна, нека се включат момичетата от там  Peace

Ади75, здравей, не съм те срещала ...малко повече инфо за теб? С две думи тук имаме традиция, когато дойде ново момиче да се запознаем с него Hug години...от къде си.....термин......коя по ред бременност? За протокола...не че е задължително де  bowuu

She_R явно доста се мъчиш.....с това Sick Sick Sick милата  Hugаз имам гадене но вече не толкова силно...абе ако се засилва взимам Деган......обаче какви киселини имам  Whistling не е за разправяне

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 16:46 от Амбър

# 228
  • Мнения: 344
She_R, аз не  Sick толкова .. само гадене от време на време. Тази сутрин  Sick за втори път, а предишното беше преди 2 седмици. Другото интересно, че пишете за запек и разстройство като симптоми... тц.. нямам нищо аз. Ама ако сме толкова мънички дето казва доки, може тепърва да ми предстоят мощните неща .. знам ли  newsm78 Като чета и се уверявам колко са различни бременилките по симптоми... Thinking

# 229
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 6
Благодаря, че толкова бързо ме записахте на първа странница.За протокола- втора бременност, на 30г. от Горна Оряховица. А относно това дали знае някой- майка и дъщеря ми се погрижиха да няма хора които да не знаят. Толкова е сладка милата само ме прегръща и милва , постоянно пита как е  бебчо или какво прави, станала е малко по- послушна.  Hug на всички.

# 230
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
mimko1 толкова се радвам, че има някой на близо до Велико Търново. Бях почнала да
си мисля, че няма да се появи  Hug

# 231
  • Мнения: 118
Амбър можеш ли да ме кажеш телефон за записване за ранен БХС в София. Аз звъня на централа и ако имам късмет след 15 позвъняване ме прехвърлят някъде и до там - после никой не вдига телефона

mimko1 колко са ни различни дечицата и колко е пъстър светът  Laughing Моята дъщеричка е пощуряла откакто разбра за бебето. Тръшка се, реве и не се отлепва от мен.  Wink

# 232
  • Мнения: 274
Амбър, моля те обясни ми за София на лични. Къде ще е, как запазваш час, цена, какво да нося, всичко. Аз ще имам едно пътуване натам към 26 и направо си се чудя дали да не го направя там в МД.

# 233
  • Мнения: 2 768
Aз съм на ранен БХС на 26ти в Терапията, но никакви подробности все още не мога да кажа.

Все пак реших да го направя. Сетих се за моя позната, която на 30г роди бебе с Даун и си промених мнението. През бременността не са й правили никакви генетични изследвания, защото била извън рисковата възраст.
Ще си наруша душевното спокойствие, не ми се поема такъв риск.

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 18:51 от eta

# 234
  • Варна
  • Мнения: 187
Здравейте мили настоящи и бъдещи мами!!! Преди 2 седмици разбрах, че и аз ще ставам мама и страшно много се радвам!! Малко съм притеснена, защото ми е първа бременност. Вчера бях на първия си ехо граф и се оказа че съм в 6 г.с., 19,1 мм. Термина ще ми е на 26.12. Веднага ми пуснаха кръвна картина и Прогестерон. Прогестерона ми е приблизително 71,35, което се оказа добър резултат.
Постоянно ми се гади и ми се вие свят. За щастие не повръщам, че иначе не знам как щях да ходя на работа. Дано по-бързо да премине това гадене, че хич не е забавно Sad Единствено ме радва мисълта за новия член в семейството Simple Smile
Лека бременност на всички!!!

# 235
  • Мнения: 67
Първо благодаря за куража,стиснатите палци и огромното внимание,с което всяка една от вас ме обгръща Hug.
Искам да поздравя и новите попълнения към декемврийския списък  Hug.
За съжаление аз наистина няма да вляза в него smile3518...Имах съмнения за едничкото,но нещото,което ме накара да отида на лекар беше това,че вчера започнах да кървя изведнъж повече,отколкото предишните няколко дни.Доктора ме остави да се изчистя сама и до вчера вечерта постепенно започна да намалява,докато изведнъж не почна отново,както беше в началото.Днес доктора потвърди загуба и на второто CryМоже би ако се бяха взели мерки миналия път сега нямаше да се стигне до тук,но...здраве да е.Аз и без това и двете мислих,че съм ги изгубила,сега то само се потвърди.Яд ме е,но ще го преживея.Нали живеем за живите,за мен семейството ми е най-важно и трябва да продължа напред заради тях.
Пак ще ви навещавам,ама вече обещавам да пиша само за хубави работи!!! Heart Eyes Hug  bouquet newsm51 smile3525 newsm53

# 236
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Хей,Cheryl,кураж,не се предавай мила,трудно се намират думи,предполагам че боли,ние сме с теб,и стискаме палци,скоро  пак да има две чертички!Едно голямо гуш от всички нас! Hug

# 237
  • Мнения: 240
Привет на всички щастливи бъдещи мами, аз май се присъединявам доста късничко, но се надявам да ме приемете.
На 21 год. съм, термин по изчисления 07.12, а според докторката 05.12.Първа бременност ми е, моля за съвети, аз това какви изследвания трябва да си правя и изобщо май всякакви съвети няма да са ми излишни.
До сега го видях веднъж, беше като нокът че, лекарката каза, че има пул, но не съм го чула.
Е за сега това е надявам се да останем заедно до края.

# 238
  • Мнения: 7
здравейше момичета!И аз се включвам към Вас,термина ми е на 22.12.2009,втора бременост,но много по-тежка от първата.Такова повръщане не съм и сънувала #Crazy

# 239
  • Мнения: 26
Цитат
Не мислете кг.,а бебоците,няма по голямо щастие от това да вземеш в ръце своето дете!
то си е така и срванение няма му кг и бебетата и радостта от едното и незгодата на другото.но на мен хич не ми е приятно да не мога да си облека дрешките от преди и още мн мн др неща.та затова....

Общи условия

Активация на акаунт