Редуктил - тема 6

  • 29 479
  • 457
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен днес! Пропуснах сутрешното кафе, но за обедното съм тук. Да споделя и аз. Моя кантар не е помръднал. Аз съм на едно блистерче Линдакса. Нормално ли е? При Вас кога започнаха резултатите в обратна посока на килограми? В същото време е факт, че не ми се яде. И не ям много. Е, вечер си хапвам, защото няма как. Но определено количеството е чувствително намалено. Аз самата се чувствам по-слаба и по-плоска. А днес се зарадвах на сантиметъра, който ми отчете минус 3 см в талията и ханша!
Продължавам.
Пред мен имам само кисело мляко...и кайсии  Simple Smile

# 451
  • Мнения: 427
      eldi-  Не съм ги спирала,но не ги пия всеки ден,а през ден -два.Само че намалих пиенето на вода,а през последните две седмици се отпуснах да пия биричка.Това ми е любима напитка,отново ще се огранича,без да се интересувам от разни празнични поводи.Хапвам повече плодове и постни манджички.Не съм привърженик на месото и рибата.Може да се каже ,че съм "вегетарианка" в по-голямата част.Надявам се че ще успея да сваля,пак ще пиша. Поздрави за всички от мен.

# 452
  • Мнения: 25
Линдакса с рецепта ли се купува.

# 453
  • Мнения: 427
              Зависи.На някой места може да го намериш без рецепта.Момичетата са писали ,че основно в събота и неделя го дават без рецепта.

# 454
  • Мнения: 81
 Здравейте, искам и аз да се включа, отново се амбицирах даотслабвам като прочетох темата... Simple Smile

 Мога ли да помоля, тези които го взимат без рецепта да споделят от къде е възможно това (определена аптека)... доколкото разбрах не навсякъде..  Мисълта да обикалям по аптеките в търсене не ме привлича много...  Confused
 
Та ако не е против правилата на форума споменаването на определена аптека или адрес... би било от полза мисля...

# 455
  • Мнения: 459
Хайде, момичета! Добро утро!



Лек, приятен и отслабващ ден ви пожелавам

 Hug Hug Hug Hug Hug


Epsilon - писах ти на лични

# 456
  • Мнения: 853
Здравейте да се отчета и аз за 23 дни на Линдаска 10 съм -2,8кг.Не знам дали е нормално но ми се вижда малко  newsm78 Иначе не се отказвам де Grinning Като цяло нямам странични ефекти което ме радва и апетита ми значително секна което още повече ме радва Mr. Green
Успех на всички и много минусчета!!!

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 10:14 от kеtti

# 457
  • Мнения: 459
Момичета - ето и новата тема

Нова Тема!

Предварително се извинявам, ако нещо не е както трябва, но за първи път правя нова тема. Ще се радвам на всякакви съвети  Hug

Общи условия

Активация на акаунт